Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LukasiuWątek pożegnalny
#1
Cześć, tu LukaSio.
  Na pewno każdy mnie zna i generalnie chociaż kojarzy. Jednak ostatnio każdy z was zauważył moją znacznie zmniejszoną aktywność na serwerze jak i na teamspeaku, forum etc. Jako powód bana dostałem "Do wyjaśnienia" i w sumie się nie dziwie. Od dłuższego czasu odkładałem to, ale no stało się i już dłużej nie da się tego odłożyć. Mimo, że rzeczywiście przyjemnie z wami się spędzało czas to postaram wam się to jakoś wytłumaczyć, nie chodzić po ts'ie bo aktualnie nie mam opcji i odejść bez wrogości.

 Pierwszym, jak i najważniejszym aspektem jest miłość. Zakochałem się i postanowiłem więcej czasu poświęcać drugiej połówce. Chodzenie po parkach i dachach nocą wydaje mi się jednak ciekawsza niż zbieranie przedmiotów na gildie
Drugim powodem jest szkoła, ciągle zmieniam szkołę, znajomych i tym podobne. Sami rozumiecie - trudny wiek.
Trzecim powodem są problemy. Zauważyłem, że sam mam ich dużo i nie jestem w stanie pomagać innym graczom w rozwiązywaniu swoich. Wiem, że każdy ma problemy, ale ja już nad swoimi nie mogłem zapanować. Kto będzie chciał to dopyta.

  Na koniec, chciałbym wam podziękować.
Za wspólne granie - dniami i nocami,
za wspólne budowanie, pomaganie przy rozbudowie serwera, gdzie czułem się jakbym remontował dom z rodziną,
za każde wsparcie, pomaganie w chemii (dzięki airforce), za przychodzenie na centrum pomocy kiedy byłem graczem,
za pokonywanie mojej nieśmiałości kiedy niektórzy z was zachęcali mnie na karaoke mimo, że śpiewam okropnie.
Każdemu z was. Chciałem powymieniać, ale wszystkim zawdzięczam miłe chwile. Granie na skyblocku, pvp, freebuildzie, lub chociażby creativie. Przekażcie rykkerowi, żeby dokończył moją galerię :3

Dziękuję i pozdrawiam.
Były Moderator
LukaSio
Honesty doesn't hurt Heart


#2
Również dziękuję Ci za bardzo dobrą i w sumie długą współprace <3 Powodzenia!
#3
Będziemy tęsknić za tobą lukasio Sad

Ja bym ci chciał podziękować za pomoc szczególnie.
Tyle razy pomogłeś tyle zrobiłeś dla nas wszystkich.

A teraz odchodzisz Sad

Żegnaj. Niech ci się życie ułoży na dobre ;3

PS: Ale wpadnij czasem :} po nudno będzie
#4
tak szczerze mówiąc jedynym pomocnym i aktywnym adminem byłeś...
Szkoda że odchodzisz Sad

 
Thank you!
#5
Ehh szkoda ze odchodzisz bardzo cb polubiłem {: i jak napisal Biomek ma racje {jeszcze Airforce}
fajnie sie tb pomagalo z mapa na event {: wiec kiedys mnie i innych osoby odwiedz. Wiec powodzenia na nauce/z dziewczyna

żegnaj stary kumplu z serwera
#6
LukaSio odchodzi.... szkoda jeden z fajniejszych moderatorów..... Bardzo mi szkoda :/ Myślę że będzie nam żal że odchodzisz więc u mnie będzie żałoba LukaSiowa :C Dodatkowo : Zawsze jakieś ziarenko dorasta... więc Nasionko LukaSio dorosło... Szkoda że ochodzisz lecz będziemy cię wspominać C:
[Obrazek: latest?cb=20111223145016]
NameDividedBy5 Pozdrawia 
#7
LukaSio, bardzo Cię polubiłem, świetnie się razem budowało i nie tylko. Byłeś najlepszym, jedynym takim administratorem..

Życzę Ci powodzenia na nowej drodze Smile, oraz mam nadzieje ze jeszcze odwiedzisz serwer i ocenisz galerie Smile
#8
Lukasio, pomimo że zbytnio się nie znamy i raczej mnie nie kojarzysz, ale chciałbym Ci:
1. Życzyć szczęścia w dalszym życiu.
2. Dobrego wykształcenia.
3. Myślę że również przyda się Tobie niezapomniane chwile spędzone na serwerze, TeamSpeak-u, rozmowy, wspólne gry z graczami.
4. Skoro szczęście w życiu to również szczęścia z drugą połówką

Być może jest to twój ostatni post na tym forum, lecz myślę że twoje drogi z serwerem mogą się kiedyś połączyć. Jeszcze raz życzę udanych przygód.
#9
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości