Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
patrick623Upadek ??
#1
Od dłuższego czasu na trybie Anihilacja(Wojownicy dusz) jest 0 osób. Czy to znaczy że Anihilacje upadły czy się znudziły ?? Może by jakiś update by pomógł to naprawić ? Jakaś nowa bron czy profesja ?? Czy też weekendowe eventy ? Każde z tych rozwiązań jest dobre tylko trzeba je realizować do póki jest jeszcze co ratować
pozdrawiam Patrick
#2
patrick nic nie da mcsurvi upadło przez tą nową administracje gracze by grali jak by była ogarnięta administracja to się nie dziw anihilacja według mnie nie powstanie bo za mocno upadła dam ci przykład kiedyś grało po 1k osób na serwerze
teraz gra 100 nie całe robią tam jakieś edycje nowe ale to nic nie daje stara administracja odeszła powód? nieznany

i dopowiem tyle pewnie tak ją nie długo usuną to jest ich wina. Więc kasa z boskich vipow pójdzie na dno bo banan ma to gdzieś z kalisem czy serwer utrzyma czy nie liczy się dla nich tylko kasa z dzieci na serwer czy tam na życie
#3
łeska aż się w oku kreci Cry jak sobie przypomnę jak wlazłem pierwszy raz na ten tryb.
Własnie tu spotkałem pierwszych przyjaciół ,zawarłem pierwsze sojusze , pierwszego bana za Słownictwo od Nystki .I wiele wiele innych rzeczy które milo wspominam Smile Cry
#4
(24-06-2018, 09:05 AM)_ddc_ napisał(a): patrick nic nie da mcsurvi upadło przez tą nową administracje gracze by grali jak by była ogarnięta administracja to się nie dziw anihilacja według mnie nie powstanie bo za mocno upadła dam ci przykład kiedyś grało po 1k osób na serwerze
teraz gra 100 nie całe robią tam jakieś edycje nowe ale to nic nie daje stara administracja odeszła powód? nieznany


i dopowiem tyle pewnie tak ją nie długo usuną  to jest ich wina. Więc kasa z boskich vipow pójdzie na dno bo banan ma to gdzieś z kalisem czy serwer utrzyma czy nie liczy się dla nich tylko kasa z dzieci na serwer czy tam na życie


Nawet nie będę bawić się w cytowanie poszczególnych fragmentów...
Najlepiej jest zwalić na administracje, prawda? Bo przecież to, że Minecraft z roku na rok traci Graczy to nie ma znaczenia? Nie mają znaczenia również nowe gry, które są bardziej oblegane w ostatnim czasie? 
Powód odejścia starej administracji nieznany? Uważasz siebie za wielkiego znawce, a nie wiesz tak podstawowej rzeczy? Grasz długo i powinieneś wiedzieć, że każdy kiedyś z administracji odejdzie. Powód? Po prostu po jakimś czasie się to nudzi. Każdy się kiedyś wypali, bo przecież ile można robić w kółko codziennie to samo? W dodatku dobrowolnie...
Kiedyś grało po 1000 ludzi... no i co z tego? Kiedyś Minecraft był topową grą. Nie dziwne, że serwery pękały od przepełnienia. Na upadek każdej gry, czas przyjdzie.

Drugiej części nawet nie będę komentować, najlepiej jest wypowiedzieć się kiedy totalnie nie zna się tematu.

(24-06-2018, 09:01 AM)patrick623 napisał(a): Od dłuższego czasu na trybie Anihilacja(Wojownicy dusz) jest 0 osób. Czy to znaczy że Anihilacje upadły czy się znudziły ?? Może by jakiś update by pomógł to naprawić ? Jakaś nowa bron czy profesja ?? Czy też weekendowe eventy ? Każde z tych rozwiązań jest dobre tylko trzeba je realizować do póki jest jeszcze co ratować
                                                                         pozdrawiam Patrick


Kalis planuje nową edycje, w 70% jest ona skończona, więc będzie można się spodziewać, że pojawi się jeszcze w wakacje. 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości