Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DrazahUnban Drazah
#1
Twój nick: Drazah
Data i godzina nadania kary:25.08.1017 22:00
Opis sytuacji: 8. Użytkownikowi zabrania się pod rygorem całkowitej blokady konta posiadania lub korzystania z wszelkich modyfikacji gry ułatwiających rozgrywkę na serwerze (np. Huzuni, Nodus, Xray nie dotyczy OptiFine oraz Rei's Minimap). Przyznanie się do ich używania jest równoznaczne z ich używaniem.
Wytłumaczenie: Przepraszam nie zapoznałem się z regulamin oraz nie byłem świadomy kary, która grozi za to co zrobiłem.
Podciągnę swoją wiedzę dotyczącą regulaminu serwera. Jeszcze raz przepraszam za kłopot związany z tą sprawą.
Powód kary (ScreenSHot, filmik): ---

Dziękuje to wszystkio z mojej strony, proszę o szybkie rozpatrzenie.
#2
To że nie znasz regulaminu nie zwalnia cię z przestrzegania go...
Wrzuć ss bana.
Everyone will burns



#3
[Obrazek: 5316677400_1326980696.jpg]
#4
Myśle że można wątek usunąć do kosza z braku zainteresowania autora
Daj mi repkę... dla ciebie to nic a dla mnie dużo Smile
#5
Brak zainteresowania autora jest wtedy gdy sam nie odpowiada po wypowiedzi Administratora. A z tego co widać gracz składający prośbę o unbana dopiero do się wypowiadał.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#6
(28-08-2017, 07:55 PM)diaxowy12 napisał(a): Myśle że można wątek usunąć do kosza z braku zainteresowania autora

Szkoda, że tak twierdzisz. Odpowiadam praktycznie zaraz jak o coś proszą więc nie wiem skąd to ci się wzięło. Smile
#7
Znaczy wiesz wątek stworzony 4 dni temu Smile I myślałem że jakiś admin pisał ci na pv... Bo wątkach o unbanach odpowiadają dosyć szybko Tongue To było poprostu dziwne że żaden admin nie odpowiadział w ciągu 4 dni Tongue
Daj mi repkę... dla ciebie to nic a dla mnie dużo Smile
#8
admin wypowiedzial by sie w watku diaxowy12 a nie pv przeciez po to sa watki pomysl troche
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#9
Z racji że próbujesz jakoś sprawę rozwiązać UnBana otrzymujesz, ale na przyszłość zapoznaj się z regulaminem, drugiej takiej samej szansy nie będzie.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości