Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FentuPLUnBan ! :>
#1
Nick : FentuPL

Witam :>

Dnia 03.01.2016 ( Niedziela ) o godz 22.
Otrzymałem Bana , grając na Anihilacji , zobaczyłem cheatera ,  ( mniej więcej jakiś marcel... ) i zacząłem pisać , że ma cheater  , i taka gra nie ma sensu .

I otrzymałem Bana o treści :  Zbanowany , powód : Obraza administratora ,  regulamin złamany .

Mam Prośbę , czy mogę otrzymać Unban'a .

Dziekuje , za wysłuchanie . :>

Pozdrawiam !  ;-)
#2
Teraz zamiast kupić Vip'a na Creative 3 będę musiał wydać na unbana ;_; . Ehh ... Czekam o szybką odpowiedź i pomoc .
#3
Fentu, Marcel jest Jr. Modem na McSurvi. To jest raczej obraza dla administratora jeśli nazywa go ktoś cheaterem, czyż nie?

Wyrysowane z mojej szynki krakowskiej przy użyciu mojej Hime hime :3
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#4
Nie wiem czy tylko pisałeś że jest cheaterem. Nie poniosły cie emocje?

[Obrazek: GvzzU6a.jpg]

#5
wiem jak to denerwuje jak ktoś pisze że masz cheaty a administratora może to obrazić więc dlatego masz bana
xDD
#6
Ale nie tylko ja się skarżyłem na tego administratora ponieważ utrudniał grę i juz nie bylo tak przyjemnie . Rozumiem jakby sprawdzał kogoś kto ma cheaty ale on podlatywal do Nas ( mojej drużyny ) i zaczął nas klepać/bić . No to raczej mialem powód do napisania właśnie takiej wiadomości . No nie sądziłem , ze to admin. Poprostu chciałem aby ten gracz juz tak nie robił bo juz tracilem chęć do grania . Juz się to nie powtórzy . Przepraszam , za wyrozumiałość . ;-)
#7
Napisałeś do mnie "marcel4321 ty pedale jeden z cheatami" Nie wiem po co pisałeś ten wątek bo na pewno cie nie unbanuje...

Jeśli chodzi o cheaty to miałem świetny sprzęt dlatego brałem cię na 2 ciosy... Zresztą jak wyobrażasz sobie jr.moda z cheatami ?
[Obrazek: aQPn4dU.jpg]
#8
O proszę nawet znalazłem w moich logach Wink


http://scr.hu/7g1w/02i91
[Obrazek: aQPn4dU.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości