Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polish_Tfue_Układy z adminami i darmowy vip
#1
Gracz o nicku Wituusieq posiada układy z administracją -  (korupcja) i okazuje nepotyzm (faworyzowanie osób trzecich). Dzięki niemu gracz o nicku niebieska323 dostała vipa za układy choć nie była zwyciężczynią eventu ox dnia 31.10.2019 o godzinie 21.23. Gracz Wituusieq grozi innym graczą że dostaną bana (chociaż nie posiada uprawienień administracji). Podczas gdy próbowałem rozwiązać tę przykrą sytuację dostałem muta na 30 minut dlatego że admin nie potrafił się do popełnionych błędów.










Mój nick to                                                                                                                                                                                                                                                                              Polish_Tfue_ oraz moi znajomi którzy byli podczas tej strasznej sytuacji na tym serwerze a to ich nicki:
proboss15, YTgeniuszgry.
#2
Nepotyzm to nie faworyzowanie osób trzecich Wink Nie groziłem ci banem, tylko stwierdziłem fakt, że dostaniesz karę za spam xddd
#3
Ale w jaki sposób korupcja? Nikt nic nikomu nie zapłacił Smile To był zwykły OX a Wituusieq, który teraz może brać w nim udział, bo jest graczem go po prostu wygrał i oddał swoją nagrodę. Pytań nie znał nikt oprócz LordLaysa. Muta dostałeś za spam i jednocześnie szerzenie nieprawdziwych faktów, które nie miały miejsca. A przyznawać się nie ma do czego, ponieważ event przebiegł jak najbardziej poprawnie.

Patrząc na wasze zachowanie na serwerze nie widzę sensu dalszej dyskusji.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości