Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xKawaiiBoyxx[UNBAN] xKawaiiBoyxx | Niesłuszny, moim zdaniem, ban
#1
    Witam.
Dnia 01.02.2018r (cudowne rozpoczęcie lutego) dostałem bana za obrażenie mojego przyjaciela, Dominika, od "pedała", w formie oczywiście żartobliwej. Chwilę później bez żadnego ostrzeżenia "Dragon_Arya" dała mi bana. Rozumiem, w regulaminie wyraźnie pisze, że nie wolno mi nikogo obrażać, więc po części rozumiem tego bana, ale żeby dawać mi go na stałe zamiast na 24h, jeszcze bez wcześniejszego ostrzeżenia i dawania drugiej szansy na zmianę swojego zachowania? Litości. Czy to nie jest lekko nierozsądne? Przepraszam i przyznaje się do błędu, ale liczę też na wszczęcie jakichś postępowań w tej sprawie. Nie chodzi mi o unbana, chociaż to też by się przydało, ale głównie chodzi mi o pogadanie sobie z Panią Dragon. Nie wiem czy ona jest moderatorem, administratorem czy Bóg wie czym, bo z tego co mi wiadomo nigdzie o tym nie pisze, być może dlatego, że jest nowa. By the way, są osoby które przeklinają i wyzywają na Creativie 24/h, a nigdy nie dostały jeszcze bana, więc również liczę na wyrozumiałość.
Dziękuję za wysłuchanie.
Pozdrawiam.

Zapomniałbym:
Mój nick- xKawaiiBoyxx
#2
Ban nie jest na zawsze - http://mcsurvi.pl/bany/history.php?uuid=...&from=bany


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości