Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
raki123UNBAN raki123
#1
19.05.2017 21.00
a wiec zaczelo sie tak ze mial byc reset dzialek na pvp classic a wiec zrobilem multikonta i wziolem ity z mojej dzialki
zapytalem sie quarantino czy tak moozna i ona powiedziala ze tak, tygrysek tez widzial jak to robilem i tez wiele innych administratorow i nic nie mowili a wiec po tym myslalem ze tak mozna po resecie dzialek nagle zaboreq powiedzial ze sie niezle wpakowalem i dostane bana za wykorzystywanie multikont w zlym celu po tym zaczela sie dyskusja i mowilem o tym co sie wydarzylo i ze to nie jest ich wykorzystywanie w zlym celu typu nabijanie statystyk bo poprostu schowalem do nich ity z dzialki ktora miala zniknac
mysle ze to byl ban niesluszny i prosze o UB a jezeli byl sluszny prosze o druga szanse cala administracje serwera

https://zapodaj.net/408011d9a700a.png.html

watek chyba do zamknieca bo bartez mowi ze dostalem UB
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#2
Jeżeli osoby z rangą Helper na serwerze mówiły Ci, że jest to dozwolone - miałeś prawo tak zrobić. Quarantino oraz Tygrysek208 przebywają z Moderatorami bardzo często, więc powinny wiedzieć, a jak nie to mogły się zapytać ZaborQa bądź momolka. Dodam jeszcze, że Administracja nie może okłamywać graczy, ponieważ stracimy takich graczy, jeżeli dowiedzą się, że to było kłamstwo.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#3
Nysia,tak tylko dopowiem że gracz już dostał UB i specjalnie pytałam się nali,odpowiedziała że może tak zrobić.
Więc myślę że do zamknięcia.
@edit niepotrzebnie zamieszałam pomyliłam konto ;-; Gracz jeszcze ub nie dostał.
#4
to czemu mam bana na tamtych kontach dalej?

mowie o raki1234 oraz o raki12345?
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#5
@refresh
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#6
Odbanowane :p

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości