Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dawi1203[UNBAN] dawi1203
#1
Twój nick: dawi1203
Data i godzina nadania kary: 19:59||2017-01-04
Opis sytuacji: więc tak wybiegłem sobie na anni z zamku wskoczyłem na drzewo po czym odwróciłem się widząc 3 wrogów jednym z nich była moderator Nalagx35 i to właśnie ją zabiłem widziałem że całkiem dziwnie to zrobiłem ponieważ weszło mi uderzenie z dosyć daleka potem zostałem zabity przez drugiego gracza po odrodzeniu pobiegałem chwilę i sam myślałem że ona da mi bana co się właśnie stało po chwili :3 troszkę się zawiodłem bo mogłaby chociaż poobserwować a nie od razu ban wiem to był nietypowy hit ale było to też w wodzie jakoś mogło wejść
Wytłumaczenie: Grałem na cheatach tylko na singlu nawet jeszcze mam paczkę z crystal lunchera ale nigdy nie wchodziłem na servery z nimi jestem tu osobą którą parę osób kojarzy lubię ten server zbierałem na lepszą klasę a nie będę wydawał na pomylonego unbana kasy gdzie za to mogę kupić vipa Big Grin
Powód kary (ScreenSHot, filmik): https://zapodaj.net/b418e6ff3d206.png.html





Pozdro Wink
xDD
#2
Może i źle robię, że się tu wtrącę, ale nala wielokrotnie źle sprawdzała, albo też bany od niej leciały dla osób, które nic nie miały.
Jak dla mnie zasługujesz na UnBana, pod warunkiem, ze usuniesz tego launchera i zainstalujesz jakiegoś innego, bez paczki cheatów.
Byłem JrModem trochu i wiem co piszę, np nala została nagrana jak zbanowała czystego gościa na ts za cheaty a on ich nie miał XDD
Racja, że powinna się upewnić a nie tepnąć się do Ciebie i wlepić bana za cheaty, najpierw to na Vanish'u powinna Cię obserwować.
Liczę, że Unbana dostaniesz, bo należy Ci się, pozdrawiam i powodzenia Smile
#3
ja gram na tym innym bez cheatów tamte paczki z cheatami są stare :3
xDD
#4
Wiem ze się nie można wtrącać ale tez ogladalem ten filmik
----------------------------------------------------------------------------------
            Big Grin Daj repkę jeśli pomogłem +1 Cool
#5
Jeżeli uważasz że zostałeś zbanowany niesłusznie napisz do mnie na skype:
nalaggg
Wyślij mi wiadomość:
Witam zostałem niesłusznie zbanowany mój nick: data nadania kary:
A osoby które to skomentowały otrzymują warny.
Zamykam.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości