Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
creep060[UNBAN] creep060
#1
Twój nick: creep060
Data i godzina nadania kary: 1 luty 2017r godz. okolo 12
Opis sytuacji: Jestem pod gildia i zamierzam zaatakowac gildie bb a tu nagle ban :/ . Wszystko działo się na survivalu. Był przy mnie gracz pawelcsgo.
Wytłumaczenie: Chciałbym na wstępie dodać iż nie posiadam cheatów jeżeli ktoś z administracji będzie chciał mnie sprawdzić udostępnie to jak najbardziej.
Powód kary (ScreenSHot, filmik):
https://zapodaj.net/f57a37ff83df4.png.html

Liczę na ub Big Grin chętnie porozmawiam z administracja na ten temat jeżeli zajdzie taka potrzeba
#2
Witam, wiem ze masz cheaty, i teraz kręcisz, pamiętam jak ciebie z kosy próbowałem zrzucić z drzewkarki i wielokrotnie nie odlatywałeś, a głowa kręciła ci się jak szalona, poza tym, jak anty cheat cie wykrył, to chyba oczywiste że masz killaure.

Pozdrawiam EliTarny_66
#3
Elitarny tak glowa mi sie krecila jak szalona hahah Big Grin
#4
(01-02-2017, 04:47 PM)ElITarny_66 napisał(a): Witam, wiem ze masz cheaty, i teraz kręcisz, pamiętam jak ciebie z kosy próbowałem zrzucić z drzewkarki i wielokrotnie nie odlatywałeś, a głowa kręciła ci się jak szalona, poza tym, jak anty cheat cie wykrył, to chyba oczywiste że masz killaure.

Pozdrawiam EliTarny_66

Anty-Cheat to maszyna i nie zawsze banuje cheaterów Big Grin Jeżeli kręciła mu się głowa jak szalona to trzeba było złożyć skargę i nagrać filmik :v

Oczywiście jestem za UB Wink
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me
#5
(01-02-2017, 02:52 PM)creep060 napisał(a): Twój nick: creep060
Data i godzina nadania kary: 1 luty 2017r godz. okolo 12
Opis sytuacji: Jestem pod gildia i zamierzam zaatakowac gildie bb a tu nagle ban :/ . Wszystko działo się na survivalu. Był przy mnie gracz pawelcsgo.
Wytłumaczenie: Chciałbym na wstępie dodać iż nie posiadam cheatów jeżeli ktoś z administracji będzie chciał mnie sprawdzić udostępnie to jak najbardziej.
Powód kary (ScreenSHot, filmik):
https://zapodaj.net/f57a37ff83df4.png.html

Liczę na ub Big Grin chętnie porozmawiam z administracja na ten temat jeżeli zajdzie taka potrzeba

Witam znam kolegę już kilka miesięcy nie ma żadnych cheatow a to, że nie odlatywał jest na to taki mini lifehack ale to na razie nie ważne. Osobiście tak jak kolega wyżej jestem za tym aby ludzie po prostu nagrywali filmik kiedy zauważą hackera. Również jestem za UnBanem.
Pozdrawiam KozieMleko.  Big Grin
#6
Witam znam kolegę już kilka miesięcy nie ma żadnych cheatow a to, że nie odlatywał jest na to taki mini lifehack ale to na razie nie ważne. Osobiście tak jak kolega wyżej jestem za tym aby ludzie po prostu nagrywali filmik kiedy zauważą hackera. Również jestem za UnBanem.
Pozdrawiam hukal
#7
creep060 nie rób SB mulciaków na forum żeby mówić na nich że jesteś niewinny
Po drugie CONSOLE w cale nie banuje niewinnych graczy. Musisz klepać tego bota wiele razy (co jest bardzo trudne do zrobienia jeśli nie masz cheatow a nawet myślę że praktycznie nie możliwe). Ale gracza zawsze można sprawdzić. Nie edytuj folderu mods i czekaj na odpowiedź administracji.
#8
Dodaj mnie na skype - Winchester1234567890. Na skype jestem po południu.
Napisz , że przyszedłeś na sprawdzanie. Nie zmieniaj nic w folderze versions i mods.


#9
Rób to co kazał Chuck, a dostaniesz ub.
//Zamykam.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

[Obrazek: qgj0tdY.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości