Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zbychu675[UNBAN] Zbychu675
#1
Nazwa użytkownika zbanowanego: Zbychu675
Data i godzina nadania kary: 2020-01-14 godzina 18:06
Czy byłeś wcześniej karany? Nie
Opis sytuacji: Używając swojego multikonta (Dean_Winchester) teleportowałem się do gracza z00rada, teleportując zarazem do siebie moje główne konto (Zbychu675), aby móc zabić wspomnianego przeciwnika. Myślałem, że jedyne czego dotyczy zakaz to zabijanie swoich mk i dodawanie ich do gildii, a o teleportowaniu nie miałem pojęcia. Nie wiedziałem, że jest to zakazane, ponieważ każdy inny gracz mógłby tak zrobić. Teraz kiedy to przeanalizowałem, to faktycznie wydaje mi się to nie w porządku, dlatego się odwołuje, aby móc dostać drugą szansę oraz przeprosić za to, co zrobiłem.
Dlaczego chcesz dostać unbana: Zacząłem grać na tym serwerze w 2018 roku z przerwą, grałem do czasu otrzymania bana. Odkąd powróciłem do serwera, poświęcam praktycznie większość dnia na grę, głównie ze względu na świetną atmosferę serwera. Jestem też w topce, a także jestem rozpoznawalny na trybie EasyHardcore. Nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się otrzymać mute, bana czy chociażby ostrzeżenia. Poznałem tutaj dużo ludzi, z którymi mam dobre kontakty i to jest jedyny serwer, jaki mam. W pełni zgadzam się z banem, ale proszę o drugą szansę i przepraszam za moje nadużycie i niewiedzę. Zamierzam też od tej pory ograniczyć używanie mk do minimum po tym incydencie, aby się takie coś nie powtórzyło. Chcę dostać ub lub prosić o skrócenie jego czasu, ponieważ chciałbym grać dalej na McSurvi.
Treść Bana: Wykorzystywanie mk do złych celów.
Osoba banująca: xRoTeNN
#2
Cóż, rozpisywał się nie będę. Widzę, że karę zrozumiałeś, więc odbanuje Ci główne konto (mk nie) 

Miłej gry. 
<3


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości