Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shallan[UNBAN] Shallan
#1
Nazwa użytkownika zbanowanego: Shallan
Data i godzina nadania kary: 05.01.2020 około 21:30
Czy byłaś wcześniej karana? Nie
Opis sytuacji: Dnia 05.01 dowiedziałam się, że 06.01 odbędzie się event polegający na podbiciu gildii administracji. Jako, że nie było [ogólnodostępnego] regulaminu eventu, pozwoliłam sobie na przygotowanie się do niego. Poświęciłam wiele czasu i materiałów (nie tylko swoich) na zrobienie armatki, którą tuż po ukończeniu usunął jeden z moderatorów-xRoTeNN. Powiedział, że nie mogę tego zrobić do godziny 16 dnia następnego, choć wcześniej nie było to nigdzie napisane. Razem z inną osobą z mojej gildii prosiliśmy go, aby przynajmniej oddał nam materiały które zabrał mi bez żadnego ostrzeżenia (usunęłabym tę armatkę, gdyby mnie poinformował że nie mogę jej jeszcze budować), jednak on zignorował nasze wielokrotne prośby. Poczułam się tym bardzo urażona, wręcz poniżona, przez bycie ignorowaną przez kogoś, kto teoretycznie ma pomagać na serwerze. Parę minut później zniknął z listy online. Trochę mnie wtedy poniosło i napisałam jedną wiadomość: "roteniszcze k*rwiszcze". Grałam na tym serwerze wcześniej, kiedy xRoTeNN nie był jeszcze w administracji, i widziałam że komuś zdarzało się tak napisać- nie żeby go obrazić, lecz żeby zwrócić jego uwagę. Po paru minutach niereagowania, wylogowałam się. O banie dowiedziałam się parę godzin później.
Dlaczego chcesz dostać unbana: Gram na tym serwerze mniej więcej od grudnia 2018 roku, poświęcam na granie na nim sporo czasu, jestem w topce graczy i jestem dosyć rozpoznawalną osobą na EasyHardcore. Nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się dostać bana bądź mute. Wiele osób może przyznać że raczej staram się nie wdawać w kłótnie. Oprócz tego, jestem osobą która poleca ten serwer moim znajomym, a większość z nich jest do teraz stałymi graczami; jednego udało mi się nawet przekonać do zakupienia rangi SKOX. Uważam, że permaban jest zbyt surowy dla osoby, która zawsze przestrzega regulaminu, tworzy pozytywną atmosferę oraz pomaga nowym graczom. Chcę dostać unbana (lub chociażby poprosić o skrócenie czasu bana), ponieważ chcę w przyszłości kontynuować granie na McSurvi.
Treść Bana: Obraza administracji.
Osoba banująca: xRoTeNN
#2
1. http://mcsurvi.pl/bany/info.php?type=ban&id=64370
2. Nie ja usunąłem te armatke, więc nie czułem potrzeby odpowiedzi. 
3. Faktycznie, na McSurvi grasz od dawna i dość często pomagasz innym, ale to wcale nie zwalnia Cię z przestrzegania regulaminu.
Mimo wszystko postanowiłem dać Ci  szansę i odbanować twoje konto. 

Miłej gry na serwerze. 
<3


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości