Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuhwed[UNBAN] Kuhwed
#1
Twój Nick : Kuhwed
Godzina data : 12.08.2017 Godzina Nie Znam
Krótki opis sytuacji : byłem zdenerwowany i do tego gracz krylion456 pisał ciągle ''jest tu admin?!'' to mu odpisałem ''tak jest w dupie'' ''ja jestem adminem'' żeby przestal już tak pisać jest mi z tego powodu bardzo przykro i proszę o 2gą szanse. '
[Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik): https://zapodaj.net/4bc4a17c9cb6f.png.html
Jak cos nie umiem jeszcze tak dokladnie pisac na forum
#2
gracz napisal to sarkastycznie i żartobliwie a dostal perm co niepowinno sie zdazyc moim zdaniem powinien miec skroconego bana
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#3
Jestem za rakim, gracz nie miał nicku np momolek555 więc 2 szansa sie należy 
Pomogłem? Daj Diamenta i repke będzie nas coraz więcej  olol  banana
#4
(12-08-2017, 04:44 PM)raki123 napisał(a): gracz napisal to sarkastycznie i żartobliwie a dostal perm co niepowinno sie zdazyc moim zdaniem powinien miec skroconego bana
To że napisał to sarkastycznie nie upoważnia go do podawania się za administratora.Ktoś kto wejdzie pierwszy raz i zobaczy zachowanie takiego "niby admina", może się bardzo zniechęcić do administracji.
(12-08-2017, 06:45 PM)_Maciek_1337_ napisał(a): Jestem za rakim, gracz nie miał nicku np momolek555 więc 2 szansa sie należy 
To że nie miał takiego nicku nie upoważnia go do pisania "ja jestem adminem(...)", jeszcze w dodatku wulgarnie.

Powiedzmy że uwierzę ci w to "zdenerwowanie się" i poproszę o skrócenie bana do jednego dnia.
Jednak jeżeli coś takiego się powtórzy nie licz na UnBana.
#5
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

[Obrazek: 144ffca5f9183.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości