Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KubaZiom1331[UNBAN] KubaZiom1331
#1
[b]1) Nazwa użytkownika zbanowanego: KubaZiom1331
[b]2) Data i godzina nadania kary: 06.08.2019 21:49
[b]3) Czy byłaś(eś) wcześniej karana(y)? Byłem karany raz za macro.
[b]4) Opis sytuacji: Zostałem wezwany przez Moderatora LukaSio do sprawdzania. Podałem mu AnyDeska. Po czym jak zaczął sprawdzać pojawiła się zapora defendera ,której szanowny administrator nie zamknął i ona przeszkadzała i uniemożliwiała mu działanie. LukaSio dał mi bana za brak współpracy. Chciałbym przypomnieć ze podczas uruchomionego minecrafta kiedy włączy się zapora uniemożliwia ona poruszanie myszki głównie zacięcia za, które dostałem bana. Z poważaniem Kuba! Mam nadzieje ze dostanę unbana bo takie typu działanie nie zależy ode mnie!
[b]5) Dlaczego chcesz dostać unbana: Zostałem oskarżony niesłusznie! Byłem już raz sprawdzany i LukaSio nie miał wtedy żadnych problemów więc nie wiem o co chodzi
[b]6) Treść Bana: Brak Współpracy podczas sprawdzania
[b]7) Osoba banująca: LukaSio
#2
Dobry wieczór,

  nie widziałem żadnej zapory, jednak przez anydeska mogła być po prostu ukryta, ale...
"3) Czy byłaś(eś) wcześniej karana(y)? Byłem karany raz za macro." - nie. Byłeś karany 5 razy. - kłamstwo.

Dziwi mnie, że gdy w momencie, gdy kliknąłem Ustawienia Graficzne. Język w minecraft zmienił się 5 razy.

Zaskakujące jest też to, że gdy minimalizowałem anydeska i patrzyłem na mc u siebie. Również się ruszałeś. Ach tak.. Pewnie to ta "zapora"

Już nie chcę mi się wspominać, że twoje kliknięcia w walce z innym graczem były w takim samym odstępie czasu. Niczym się od siebie nie różniły. 

Jeśli naprawdę Tobie zależy zaproś mnie na skype: LukaSio Hasztaq . Folder versions nie może być naruszony. Masz czas do jutra 19:00 stawić się na skype.
Honesty doesn't hurt Heart


#3
(06-08-2019, 08:19 PM)Lukasiu napisał(a): Dobry wieczór,

  nie widziałem żadnej zapory, jednak przez anydeska mogła być po prostu ukryta, ale...
"3) Czy byłaś(eś) wcześniej karana(y)? Byłem karany raz za macro." - nie. Byłeś karany 5 razy. - kłamstwo.

Dziwi mnie, że gdy w momencie, gdy kliknąłem Ustawienia Graficzne. Język w minecraft zmienił się 5 razy.

Zaskakujące jest też to, że gdy minimalizowałem anydeska i patrzyłem na mc u siebie. Również się ruszałeś. Ach tak.. Pewnie to ta "zapora"

Już nie chcę mi się wspominać, że twoje kliknięcia w walce z innym graczem były w takim samym odstępie czasu. Niczym się od siebie nie różniły. 

Jeśli naprawdę Tobie zależy zaproś mnie na skype: LukaSio Hasztaq . Folder versions nie może być naruszony. Masz czas do jutra 19:00 stawić się na skype.

Czekam na skype
#4
Gracz został sprawdzony i nie posiadał wspomagaczy.
Honesty doesn't hurt Heart




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości