Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FuBuKi[UNBAN] FuBuKi_PL_ [Skarga] Sn1ck
#11
Z tym masz rację.
Bana nie dostałeś za Obrazę Administracji, tylko Brak Szacunku Do Administracji.
Przyznaję- jestem osobą wrażliwą i nie życzę sobie tego typu odzywek.
Gracz~Sn1ck


#12
No ciekawe z jakiej racji czasowym...
Czy ja to niego napisałem?
,,O ty cwelu jak możesz mnie upominać!1111"???
Nadal oczekuje UB
Jeżeli przeczytałeś mój post/wątek i on ci się spodobał zostaw po sobie diament. Heart
#13
Ehhh... jestem za unbanem dla fubukiego,jednak nie dziwię się snicowi,prowokując fubuki sam się prosiłeś o bana.
Ban czasowy byłby lepszą opcją niż perm.
#14
Co jak co ale z tego co pisali to gracz przebywał na kanale z jakąś osobą z Administracji, więc ta osoba mogła go poinformować. Nawet jeżeli nie była to osoba z Administracji, tylko jakiś stały gracz, również mógł to zrobić. Na Anihilacji nie mamy ani perfixów ani nic, tylko permisje.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#15
Przepraszam quarantino... ja się nie prosiłem o bana..
http://www.miejski.pl/slowo-ez <= Masz tu definicję słowa ,,ez"
a jeżeli sn1ck jest wrażliwy to nie powinien grać w minecraft..
http://www.pegi.info/en/index/global_id/...rchresults <= Tutaj masz minecrafta według
pegi
Jeżeli przeczytałeś mój post/wątek i on ci się spodobał zostaw po sobie diament. Heart
#16
Chyba nie zrozumiałeś.... ;-;
prowokując chodziło o pisanie: "nie płacz" i " frix"
Ale dobra więcej się nie wypowiadam. Nadal jestem za UB.
#17
Słowo nie płacz było tutaj dobrym wyrazem...
Nie raz grając na tym serwerze widziałem bardzo dużo zdań typu ,,wiesz kim ja jestem?!! Jestem graczem takim i takim znam osoby takie i takie..."
Uznałem że to jest podobna sytuacja :*
Jeżeli przeczytałeś mój post/wątek i on ci się spodobał zostaw po sobie diament. Heart
#18
Chyba że tak,nie pomyślałam od tej strony ;p
#19
Moim zdaniem Snick niezbyt umie panować nad emocjami i zbanował gracza aby odreagować owe słowa. Hmmm gracz ni wiedział, że jesteś adminem a jakby napisał to do zwykłego gracza bana by nie było. Powinieneś informować np. na swoim profilu na forum, że zmieniłeś nick.
"Wiesz do kogo mówisz?" - według mnie to oddzielenie się admina od gracza a to admin jest dla gracza, nie odwrotnie.
Moim zdaniem to trochę żenujące aby obruszać się za takie słowa oraz dać bana (perm).
Jestem za ub dla tego gracza.

Prowokacji tu nie było. Gracz po prostu uznał, że Snick jest ezzem i freekillem. Zresztą sam gracz nie wiedział do kogo mówi.

Nystka słaby argument. Mógł powiedzieć ale czy powiedział mu ktoś? Zresztą jeśli przebywał na kanale TeamSpeak'a to nie oznacza, że drugi z administracji, z którym rozmawiał był na danym trybie.

@1julia1 zdarzenia*

Logi moim zdaniem nie są dowodem - można je łatwo zmienić.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#20
Szczerze, popieram Snika, ale mogło być bez perma... Jak ktoś pisze "ez", "fk" itp za każdym razem jak kogoś zabije to to już zaczyna irytować człowieka. Ja jak tak do mnie piszą odpowiadam to samo, bo nie chce się kłócić kto jest lepszy itp. Raz jedna osoba kogoś zabije a drugi raz jest na odwrót. Snik jako że ma range to odreagował w sposòb nadania bana. Ja się zastanawiam co komuś daje napisanie że ktoś jest "easy" jak go dobił chociażby na hita. Chyba że za każde napisanie takiego słowa na chacie dostaje się pieniądze i ja o tym nie wiem...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości