Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
_Norbetex[UNBAN]
#1
_Norbetex

19.06.2019 około 20:6

byłem zbanowany na innym koncie na tym serverze

tryb GTA 6 Gracz KAY nazwał mnie ,,CWEL xD'' napisałem że mnie to uraziło i napisałem do członka mojego gangu nick SZPILA i jakieś cyfry dalej nie pamiętam el SZPILA jest gościu do odstrzelenia po czym SZPIALA napisał z/w i pomyślałem że podaruje KAY owi po jakiejś chwili spytał się co to znaczy Ganja a jest to nazwa mojego gangu i tak mu napisałem i on napisał że jest pedalska po czym dodał że są w nim same pedały i męskie dziwki po czym puściły mi nerwy i zaczeliśmy sie wyzywać i po jakiejś chwili dostałem bana byłem zszokowany że za to że broniłem honoru przecież nikt nie będzie mnie nazywał pedałem i męską dziwką a te nieodpowiednie strony to podczas wyzywania padło słowo roksa

ponieważ nie myślę że dostałem go słusznie i chciałbym odzyskać moje auto które zostało na drodze w dodatku posiadam vipa na którego zapracowałem pomagając sąsiadom  i nie chcę żeby przepadło mi 7 dni grania i postanowiłem że więcej w przezywanki wdawać się nie będę i od dzisiaj będę zgłaszać niesłuszne wyzwiska w moją stronę na forum

Reklama nieodpowiednich stron/wulgaryzmy

Kiciek37
#2
Powiem tak. Gracza zawsze można zgłosić na forum albo na TeamSpeak'u, ale Tobie puściły nerwy i wolałeś go też obrażać. Więc postanowiłam zmienić Ci bana na 2 dniowego muta. Mam nadzieję, że coś Ciebie to nauczy.
[Obrazek: 7mqjW2r.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości