Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stalker[UNBAN]
#1
Twój nick: St4lk3rR
Data i godzina nadania kary: 20:20
Opis sytuacji: Ban za "cheaty"
Wytłumaczenie: Grałem sobie na easyhc na blazing packu po czym nagle __SZAMAN__ napisal mi ze jestem sprawdzany. Dodałem, zadzwoniłem na skype. W trakcie sprawdzania kazał mi wejść w texture packi i był tam jeden txt nazwany "xray", którego nawet nie używałem bo mi nie działał. Czyli jak sobie nazwę blazing packa np. huzuni to też dostane bana? A do tego mówiłem "patrz wybiorę go i nie będzie działać". Administrator mi się rozłączył na skype w środku Mojego zdania i mnie zignorował, a chciałem mu pokazać że ten txt nie działa. A tak wgl juz tu trochę kasy w ten serwer władowałem, dużo tu grałem i naprawdę nie chciałem tu w żaden sposób cheatować. Prosiłbym o 2 szansę.
Powód kary (screenshot, filmik): https://zapodaj.net/7494f66df2181.png.html
#2
Ban pewnie i tak zostanie, tu administracja ma wywalone czy rzeczywiście masz jakies cheaty czy nie. Miałeś podpisane xray = automatyczny ban.
#3
W regulaminie wyraźnie jest napisane że posiadanie jakichkolwiek cheatów jest nie dozwolone. Skoro z tego xraya nie korzystasz to po co ci on? Równie dobrze mogę grać na cheatach i w chwili sprawdzania powiedzieć że z nich nie korzystam.
#4
Sprawa wyjaśniona na TeamSpeak'u. Gracz został odbanowany.
Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości