Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TheWorstJackUNBAN
#1
Twój nick: TheWorstJack
Data i godzina nadania kary: 23;40 (coś koło) 31.12.2017
Opis sytuacji: Napisałem do gracza który uważa, że posiadam macro ''Posiadam double clicka w myszce ale go NIE używam'' po chwili zostałem zbanowany za przyznanie się do posiadania wspomagaczy.
Wytłumaczenie: W regulaminie jest napisane ;
4. Na serverze zabrania się używania wszelkiego rodzaju modyfikacji oraz programów, które wpływają na oszukanie systemu gry, np. nodus, huzuni, xray, wszystkiego rodzaju macro. Przyznanie się do ich używania jest równoznaczne z ich używaniem. Zabroniona jest również rozgrywka bez ingerencji gracza (np. kopanie podczas bycia nieobecnym)."
Chcę dodać, że nie używałem doubleclicka. I banowanie za takie coś jest bez sensu ponieważ to nie moja wina, że posiadam taką myszkę dostałem to korzystam.
Powód kary (ScreenShot, filmik) ; https://zapodaj.net/540c87cac5f7a.png.html
#2
Powiem ci tyle. Zabronione jest używanie wspomagaczy jak ich posiadanie w swoim zakresie. Następnym razem lepiej tego nie pisz jeżeli otrzymasz UB.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#3
Double click w myszce to cheat!! xD! Równie dobrze można mieć go wyłączonego. Trochę śmiesznie by to wyglądało, jakby co każde wejście na mcsurvi gracz musiałby zmieniać myszkę. Pewnie ub nie będzie, a ja dostanę warna, ale sam się zdziwiłem.
#4
No to tak pora się wypowiedzieć.

Już podsyłam ci logi z całego wydarzenia:
TheWorstJack: Mam macro z doublem ale go NIE uzywam ;3 31.12.2017, 23:43:31
TheWorstJack: Mam macro z doublem ale go NIE uzywam ;3 31.12.2017, 23:43:31
TheWorstJack: Mam macro z doublem ale go NIE uzywam ;3 31.12.2017, 23:43:29

Co innego napisać, że się ma doubla, czy tripla w myszcze, a co innego napisać, że się posiada macro.
Za sam tekst tego typu: "mam doubla", "mam tripla, ale go nie używam" nic bym nie zrobiła, ale w sytuacji gdzie gracz pisze, iż posiada MACRO, które przecież samemu się ustawia pod swoje potrzeby i jeżeli się nie chce to nie trzeba go mieć, niestety, ale muszę reagować.

Wyjaśnię to u góry na swoim przykładzie:
Posiadam myszkę steelseries, a na każdej z tych myszek (no przynajmniej tych nowszych modeli) można ustawić w programie macro. MOŻNA, ale nie trzeba.

Pomijając sytuacje z samym przyznaniem do wspomagaczy mógłbyś otrzymać bana permanentnego za to poniżej:

Wykorzystywanie multikont do przesyłania sobie pieniędzy:
TheWorstJack ran the command /pay xJ4CK 4,101,87 26.12.2017, 12:15:54
TheWorstJack ran the command /pay xJ4CK 4101 26.12.2017, 12:17:35
TheWorstJack ran the command /pay xJ4CK 400000 26.12.2017, 12:17:27

Jak i również za próbę sprzedaży konta:
TheWorstJack: == Sprzedam konto TheWorstJack 655lvl, 2 topka! 10setow p4! == 12.12.2017, 17:18:22

UnBana ode mnie nie otrzymasz, gdyby to chodziło samą sytuacje z wczorajszego wieczora może i bym to głębiej przemyślała, jednak w przypadku gdzie gracz łamie regulamin na wiele sposobów nie będę dawała drugich szans.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości