Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KenZoiKUNBAN
#1
Witam jakze zajebista administracje ktora banuje za napisanie slowa kurwa 3 razy jednej osoby (Liwiaaaa) tymczasem byla wyzywa on 4 godzin przez pol serwera od puszczalskich szmat kurew i innych (zaden z nich nie zostal zbanowany) Nie polecam tego serwera za chuja administracja to jakies Ameby tak wiem to sa jednokomorkowe organizmy Smile zastanowcie sie co robicie bo przez caly dzien se budowala i probojac sie jakos bronic napisala pare wulgaryzmow a tak to glownie ich ignorowala i budowala ale jak widac na marne bo zaden z tych 7 letnich wyzywajacych ja dzieci bana nie dostalo do teraz! Angry
#2
Dokladnie to samo miala moja kolezanka wyzywali ja przez caly dzien napisala zeby spierdalal od niej dostala bana tymczasem jakis ulom ktory pisze masz "marz" wyzywal ja od szmat i innych 20 dzieciakow nie dostalo bana Smile
#3
Gratuluje zachowania sie jak sam to ładnie ująłeś,
(11-08-2017, 10:48 PM)KenZoiK napisał(a): jednokomorkowe organizmy Smile
Tym wątkiem pokazujesz że jesteś taki sam jak te wyzywające pół serwera. Może swoją wypowiedź rozpocznę od najbardziej oczywistej sprawy, czyli faktu że administracja nie siedzi cały czas na jednym trybie (tak to jest serio prawdziwe). Banuje jak widzi... a zapewne jak takowy admin wbił na tryb to ładnie w oczy rzucił się spam wulgaryzmami z twojej strony. A jak wyżej napisałem: widzi to banuje (ew. ostrzega). I tego sie trzymajmy. Łatwym sposobem aby admin zauważył jak ktoś miota wulgaryzmami na lewo i prawo jest... (uwaga uwaga)forum ;-; A żeby było ciekawiej to nawet jest do tego specjalny dział. Dobrze ci znany http://mcsurvi.pl/forum/Forum-Skargi-Odbanowania . Jakoś wątek o ub napisać umiałeś, a skarga na gracza jest niewiele łatwiejsza. Proste? Proste.
(11-08-2017, 10:48 PM)KenZoiK napisał(a): 7 letnich wyzywajacych ja dzieci bana nie dostalo do teraz! Angry
I w tym momencie, jezeli faktycznie nie dostali bana, to znaczy że przestali obrażać bo był admin na trybie. A co za tym idzie, okazałeś sie mniej spostrzegawczy niż 7 letnie dziecko (klap klask). A tak z ciekawości... jakie mieli nicki?
Jeszcze jedna sprawa.
(11-08-2017, 10:48 PM)KenZoiK napisał(a): administracja to jakies Ameby
i tu cie zaskoczę... ameby nie mają rąk :v Więc jak niby ameba ma banować?
A tak wgl... skoro to prośba o UB to zastosuj się do wzoru c:
Twój nick:
Data i godzina nadania kary:
Opis sytuacji:
Wytłumaczenie:
Powód kary (ScreenSHot, filmik):
I jeszcze jedna ważna sprawa... jak już piszesz wątek, to chociaż pisz zrozumiale...
Na koniec cię pocieszę. Twój ban już się skończył c:
(11-08-2017, 10:48 PM)KenZoiK napisał(a): zajebista administracja
Skoro Administracja=ameba, to w takim razie powinno być za*****ta ameba! I tu właśnie się zgodzę bo na takiej niepozornej małej amebie możesz zapisać więcej danych niż na twoim komputerze. Wiec tak. Ameba jest
(11-08-2017, 10:48 PM)KenZoiK napisał(a): zajebista
#4
(12-08-2017, 12:21 AM)_szumielxd_ napisał(a): Gratuluje zachowania sie jak sam to ładnie ująłeś,
(11-08-2017, 10:48 PM)KenZoiK napisał(a): jednokomorkowe organizmy Smile
Tym wątkiem pokazujesz że jesteś taki sam jak te wyzywające pół serwera. Może swoją wypowiedź rozpocznę od najbardziej oczywistej sprawy, czyli faktu że administracja nie siedzi cały czas na jednym trybie (tak to jest serio prawdziwe). Banuje jak widzi... a zapewne jak takowy admin wbił na tryb to ładnie w oczy rzucił się spam wulgaryzmami z twojej strony. A jak wyżej napisałem: widzi to banuje (ew. ostrzega). I tego sie trzymajmy. Łatwym sposobem aby admin zauważył jak ktoś miota wulgaryzmami na lewo i prawo jest... (uwaga uwaga)forum ;-; A żeby było ciekawiej to nawet jest do tego specjalny dział. Dobrze ci znany http://mcsurvi.pl/forum/Forum-Skargi-Odbanowania . Jakoś wątek o ub napisać umiałeś, a skarga na gracza jest niewiele łatwiejsza. Proste? Proste.

(11-08-2017, 10:48 PM)KenZoiK napisał(a): 7 letnich wyzywajacych ja dzieci bana nie dostalo do teraz! Angry
Przestalo obrazac? widze nadal chyba tylko na forum siedzisz Smile prosze wejdz sobie na cr1 jako gracz nie adminem napisz hej i posluchaj dostaniesz nowy pseudonim zjeb suka szmata Smile

(11-08-2017, 10:48 PM)KenZoiK napisał(a): administracja to jakies Ameby
i tu cie zaskoczę... ameby nie mają rąk :v Więc jak niby ameba ma banować?
A tak wgl... skoro to prośba o UB to zastosuj się do wzoru c:
Twój nick:
Data i godzina nadania kary:
Opis sytuacji:
Wytłumaczenie:
Powód kary (ScreenSHot, filmik):
I jeszcze jedna ważna sprawa... jak już piszesz wątek, to chociaż pisz zrozumiale...
Na koniec cię pocieszę. Twój ban już się skończył c:
(11-08-2017, 10:48 PM)KenZoiK napisał(a): zajebista administracja
Skoro Administracja=ameba, to w takim razie powinno być za*****ta ameba! I tu właśnie się zgodzę bo na takiej niepozornej małej amebie możesz zapisać więcej danych niż na twoim komputerze. Wiec tak. Ameba jest
(11-08-2017, 10:48 PM)KenZoiK napisał(a): zajebista
#5
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

[Obrazek: 144ffca5f9183.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości