Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
saxi8UKRADLI MI KONTO
#1
ee przepraszam ze przezkadzam ale ukradli mi konto dzisiaj bo sie bałem ze dostane tego bana za co nie miałem cheatów i użytkownik okłamał to dzisiaj jezcze ukradli mi konto prosze pomóc nick : saxi8
Sad
#2
Na kradzież nic ci nie poradzę , ale to może ci pomóc.

1) WYGENERUJ SAM NOWE HASŁO!

Jeśli po rejestracji konta na serwerze, zgodnie z zaleceniami podałeś adres email przypisując go do konta poprzez komendę:
/email add Adres PowtórzAdres

to wygenerowanie nowego hasła jest dosyć proste. wystarczy wejść na serwer i wpisać komendę:
/email recovery Email "Podany przy rejestracji"
Po jej wpisaniu zostanie wysłane nam nowe hasło na adres email!


2) POPROŚ ADMINISTRACJE O WYGENEROWANIE NOWEGO HASŁA!

Administracja może wygenerować dla Ciebie nowe hasło, jeśli była na nim aktywna w ostatnich 3 miesiącach dowolna usługa sms.
Jeśli takowa była zamówiona należy wysłać email na adres: ADMIN@MCSURVI.PL
a w treści email podać następujące informacje:

1) Data wysłania sms:
2) Godzina wysłania sms:
3) Treść wysłanego smsa:
4) Numer telefonu na który wysłano sms:
5) Numer telefonu z którego wysłano sms:
6) Serwer na którym zamówiłeś usługę:
7) Twój nick na serwerze:


3) Masz konto premium?

Napisz maila na ADMIN@MCSURVI.PL z prośbą o nowe hasło na konto premium - uzyskasz wtedy odpowiednie instrukcje co należy dalej zrobić.


Po wysłaniu maila według powyższego wzoru, administracja zweryfikuje informacje, po pozytywnej weryfikacji otrzymasz nowe hasło na adres email!

Jezeli nie miałeś kupionej usługi lub nie przypisałeś adresu email lub nie masz konta premium, to nie jesteśmy w stanie pomóc gdyż nie możemy zweryfikować kto był właścicielem konta.
#3
ale jezli chodzi o dodanie email to nie podałem jedyne co mozez sprawdzic to konto saxi i sprawdzic jaki było ip saxi8 z wczoraj

auto login własnie mi pomógł

ale nie mam rzeczy

aktualnie najbardziej podejrzewam XxHackedXx i Mr_Patryk bo oni głównie mnei nienawidzili a i matematyk on tez

teraz XxHackedXx jest najbardziej podejrzany bo sie przyznał jak by na ofertach bo dzisiaj dobiero pojawiła sie snajpa i dzisiaj zostałem okradziony
#4
Zglos go w dziale Skargi/Odbanowania oraz wstaw dowody
#5
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości