Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
matematykCXXIIIKradzież itów i włam na konto + propozycja
#1
Witam,
z tej strony matematykCXXIII
Otóż pewien haker którego nick znam wbił na konto i zabrał ity nie tylko mnie. ExiT2004 i XxHacekdXx równierz zostali okradzeni.Jego nick to jemczipsy_
I wracając do propzycji...
Mam pomysł na nowe qeusty.
NP. Zrzut atomowy badź Atak na biały dom.
za ta misje mogła by być wysoka nagroda pieniężna typu 5k$ bo były by bardzo trudne. Nie będe się rozpisywał.
Jeśli chcecie poznać zasady tych zadań napiszcie odpowiedź.

Pozdrawiam matematykCXXIII!

I Jezcz takie pytanko. Gdzie pisać rekrutacje?? I kiedy rekru on?
#2
Jakieś dowody, że to on?

Jeżeli dajesz jakąś propozycję to nie wyjeżdżaj z tekstami typu: "Nie będę się rozpisywał"...
Chcesz dać sensowny pomysł? Rozpisz wszystko od A do Z. Począwszy od zasad danego Questa, skończywszy na pluginach/skryptach do tego potrzebnych.

Rekrutacja zamknięta.
#3
Tak jak napisał @up... Zbuduj mapę, rozpisz się i wtedy proponuj. Pozatym nie wiem czy wiesz ale jest już qest napad na biały dom czyli tak zwany kapitol USA. Qest zwie się ,,likwidacja prezydenta USA" nagroda to 1100$ a qest sam w sobie nie jest prosty. A te twoje "5k$" to trochę za dużo. Chyba że chcesz zbudować mapę którą przechodzi się 2 godziny. a tp kosztuje 500$ (już widzę jak ktoś wykonuje takiego qesta...) a i tak pewnie mapa opierała by się na czymś w stylu: idź do bramki, zabij straże stań na płytke, zabij szefa, idź do bramki... i tak 10 razy.
#4
Zasady z białym domem nie były by takie jak ty napisałeś Mieciko. Trza było by zabijać szefów, chodzić do bramek to prawda... Ale było by też coś czego nie ma w żadnym innym queście. Np. Uwolnij pilota (Jest już podbna misja (ISIS)) ale ukradnij samolot już nie ma Smile Po kradzieży samolotu respisz sięw gruzach białego domu z 1hp. Musisz uciekać przed policją. Coś jak zamachy z 11 września tylko ze na biały dom.
z Białego domy uciec na pobliskie lotnisko i znów zabraćsamolot, ale tym razem uciec spowrotem. I tam by sie quest kończył. Trzeba było by przynieść Licencje pilota któa była by w tym drugim samolocie. Co do pluginów... nie znam sie na nich Smile
#5
Fajna propozycja

Sorry za edit ale to jednak nie ten gracz
Jeśli Pomogłem daj repke +1 Smile
#6
Propozycje z tematu jak i drugiej wypowiedzi matematykCXIII odrzucam.
Opisać jak co ma wyglądać każdy potrafi, ale zbudować mapę, napisać skrypty, dopasować/napisać pluginy już niekoniecznie.
Tak jak napisałam wyżej, jeżeli chcesz coś zaproponować to z sensem i wykazem co i jak.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości