Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FuBuKiTrudna sprawa.
#1
Witam,ostatnim czasem zostali wybrani nowi helperzy,i przy okazji parę osób zostało zdegradowane z rangi jr.mod.
Na WaterBlocku został zdegradowany RedAsPro,i na trybie brakuje opiekuna,albo pomocnika opiekuna.
Opiekunem jest Moderatorka Nystka,ale ona raczej ma inne tryby gdzie coś robi,graczom brakuje eventów typu ox,spleef,parkour.
Myślę żeby z nowych helperów ktoś został przypiasany do WB.
Z przeczytanych podań na helepra najbardziej pasuje gracz Quarantino gdyż gra on na SkyBlocku,a wiadomo WB to taki sky tylko z wodą.

Sumując to Nystce należy się pomoc na tym trybie,gra tutaj coraz wiecej graczy ( od 20 do 40) wiele jest nowych graczy którzy często się dopytują na czacie,czasem im ktoś odpowie a czasem nie.

Ten post nie jest skargą na Moderatorke.
Quarantino jest jedyną osobą która w podaniu napisała coś o skyblocku.

pS. Naliczyłem trzech graczy którzy napisali coś o WB: FuBuKi SkonanPL i AguarNieJagura.
Pozdrawiam.
Jeżeli przeczytałeś mój post/wątek i on ci się spodobał zostaw po sobie diament. Heart
#2
Co jak co, ale sama dostępu do dawania VIP'ów nie mam. Ale mówisz prawdę sam RedAsPro jest rzadko Więc zostaje tylko ja. Lecz ja sama mam urlop i od jutra (Czwartek) będę mniej czasu poświęcać, bo mam sporo nauki.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#3
Eventy w których można wygrać Vipa to mogą być raz na tydzien albo dwa,ale powinien ktoś to ogranąć.
Jeżeli przeczytałeś mój post/wątek i on ci się spodobał zostaw po sobie diament. Heart
#4
Jeżeli dodadzą mi permisje do azranka to będą eventy.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#5
Ale jestem nadal żeby ktoś dostał jr.moda na WB.
Jak wczesniej napisałem,Nysi będzie ciężko przebywać na tym trybie więcej niż 3h dzienie.
Jeżeli przeczytałeś mój post/wątek i on ci się spodobał zostaw po sobie diament. Heart
#6
Halo ten wątek nadal nie ma finału.
#7
To kłopot, naprawdę trzeba kogoś ogarnąć...
#8
@Up nie nabijaj postów.
Co do wątku : 1 opiekun na tak rozwinięty tryb to troche za mało, szczególnie moderator, który nadzoruje prawie wszystkie tryby. Niby niedawno była rekrutacja ale wciąż brakuje tam administracji (z tego co widze po waszych postach).
#9
Każdy Moderator/Junior.Mod/Helper ma swój tryb którym musi się opiekować. Wybrałam WaterBlocka wraz z Redem, ale nikt nowy nie chciał wziąć tegi trybu, bo nikt tam nie grał. I dobrze powiedziane, bo niby opiekuję się tylko dwona trybami (WaterBlock oraz FreeBuild) to i tak siedzę na całym serwerze pilnując. A moje siedzenie na innych trybach jest spowodowane tym, ze nie posiadam uprawnień do azranka na WaterBlocku, czyli nie mogę nawet zrobić Eventu. Mówiłam to wczoraj nali, ona powiedziała, że dziś z Szymonem to skończą, ale permisji dalej nie mam. A Red tak samo jak ja, nie ma permisji do azranka, więc jeżeli tak pójdzie dalej w tą stronę, to naprawdę gracze przestaną tam wchodzić jak i Administracja, bo nie będzie co tam robić. Ostatnio chciałam zrobić Villagera w sklepie, bo brakło mi miejsca na tabliczki, okazało się, że do tego też uprawnień.
[img=0x114]http://25.media.tumblr.com/b6efd84530496b01309b161be4929b51/tumblr_mofllugd6u1snsba1o1_500.gif[/img]
#10
No wiesz,na ten tryb jest rozwinięty,osób w administracji jest dużo osob,ale brakuje ty jr.moda,gracza który posiada /fly do eventów,eventy nie muszą zawsze być na vipa. Jeżeli  da rade to może i nagradzać pieniężnie,itemami które posiada. Hepler nie będzie tutaj dobrym rozwiązanie,no chyba że otrzyma permisje do niektórych rzeczy.
No i rzecz najważniejsza czy helper Quarantino się zgodzi pełnić tutaj ochronę.
Bo raczej nikt bardziej odniej sie nie nadaje,no w sumie ja bym mógł ale raczej to niemożliwe.

Nysiu,na tym trybie średnio 30 graczy,no w weekendy 40. Czterdziestu graczy nieraz stanowi 10% całego serwera. Skoro jesteś opiekunem to z czystej logiki pasowałby by żebyś miała każdą permisje z tym trybem związano,a nie ty musisz czekać teraz na Nale...To jest poprostu śmieszne...

RedAsPro z początku grał codzienie,wiem bo codzienie miałem bana za słowa,zmieniono spawn to wgl nie grał..śmieszne.Rozumiem że można nie grać cały czas bo wiadomo mózg musi odpocząć ale raz na 1 powinien być aktywny,dostał degrada,bardzo dobrze.
Nie to żebym był złośliwy i próbował się na nim wyżyć za te 30 banów ale tak nie jest..

Apeluje o dodanie jr moda na wb i jak nadanie permisji Nystce..
a kto zostanie jr modem to nie wiem... bardziej bym się cieszył jak bym to ja ale tak się nie da.
Jeżeli przeczytałeś mój post/wątek i on ci się spodobał zostaw po sobie diament. Heart


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości