Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KobosekTexturePack
#1
Nie wiem czemu ale za każdym razem jak wchodzę na GTA to mi crashuje minecrafta i wywala mnie. Próbowałem instalować jave na nowo ale nic nie dało Sad I chciałbym prosić o link do texture packa bo może w tym tkwi problem. Z góry dziękuje !
#2
Raczej tym nie rozwiążesz problemu.
Spróbuj zmienić wersję na inną.
Ewentualnie jeśli posiadasz Minecrafta zyczu, albo jakiś inny możesz spróbować zmienić launcher.
Wyślij crashlogi to spróbuje bardziej pomóc.

Pozdrawiam
Honesty doesn't hurt Heart


#3
Masz tu logi z crasha
17:06:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] You received a new skin
[17:06:08] [Client thread/INFO]: [CHAT]
[17:06:08] [Client thread/INFO]: [CHAT] null
[17:06:08] [Client thread/INFO]: [CHAT] Teleportacja...
[17:06:08] [Client thread/INFO]: [CHAT] Obecnie nie ma zadnych skrzyn wojskowych na mapie
[17:06:14] [Client thread/INFO]: [CHAT] MatynixDf1234 ukonczyl zadanie Eliminuj Konkurencje (II)
[17:06:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] * WPROWADZILISMY ALTERNATYWE DLA ZAKUPOW SMS! *
[17:06:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] * OD TERAZ ZA PSC LUB PRZELEW ZAKUPISZ $ I VIPY *
[17:06:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] * WBIJ NA STRONE MCSURVI.PL/sklep 20% TANIEJ! *
[17:06:15] [Client thread/WARN]: Unable to play unknown soundEvent: minecraft:entity.player.attack.nodamage
[17:06:18] [Client thread/INFO]: Reloading ResourceManager: Default, legacy_gtaplus2zip
[17:06:20] [Client thread/INFO]: SoundSystem shutting down...
[17:06:20] [Client thread/WARN]: Author: Paul Lamb, www.paulscode.com
[17:06:20] [Sound Library Loader/INFO]: Starting up SoundSystem...
[17:06:21] [Thread-10/INFO]: Initializing LWJGL OpenAL
[17:06:21] [Thread-10/INFO]: (The LWJGL binding of OpenAL. For more information, see http://www.lwjgl.org)
[17:06:21] [Thread-10/INFO]: OpenAL initialized.
[17:06:21] [Sound Library Loader/INFO]: Sound engine started
[17:06:38] [Client thread/WARN]: File minecraftConfusedounds/vehicles/helicopter/idle.ogg does not exist, cannot add it to event minecraft:vehicle.helicopter.idle
[17:06:40] [Client thread/WARN]: Texture minecraft:textures/blocks/cars/entity xf/meshlayer.png with size 8x8 limits mip level from 4 to 3
#4
Nic w tych logach podejrzanego nie ma. Jedynie bledy przy graniu dzwiekow z serwerowego txt. Aczkolwiek sprobuj pobrac txt z tej strony: www.mineserwer.pl/gtaplus
Jezeli to nie pomoze, moge pomoc ci naprawic blad poprzez skype/teamviever/discord
#5
Zgodnie z poradą szumiela, wejdz na serwer bez pobierania automatycznie texturepacka, najpewniej masz za malo ramu przydzielonego dla minecrafta i twój komputer nie daje rady.
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)
#6
No właśnie tak zrobiłem i wszystko działa ! Dzięki !
#7
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

[Obrazek: 7mqjW2r.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości