Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2Szamzus_Sprostowanie
#1
http://mcsurvi.pl/forum/Temat-tego-ju%C5%BC-za-wiele  <-- do tego się odniosę

szumiel napisał że moje IP jest identyczne do tych kont. Co jest bzdurą, gdyż z ciekawości postanowiłem sprawdzić swoje IP> Podane przez niego zaczyna się od liczby 156. podczas gdy mój komputer pokazuje, że się rozpoczyna od 185, więc jest zupełnie inne od podanego przez niego.
VPN nie używam i używać nie zamierzam.
Jeszcze sprawdziłem screena podanego przez szumiela i okazało się, że w nim są błędy w kompilacji; są wyraźne linie i zniekształcenia co świadczy o tym, że był on na szybko klejony z Paincie czy innym programie do obróbki grafiki (Mogłeś mi wysłać pełnego screena albo link do niego na jakimś hoście np.: imgur)
Wspomniał też, że serwer jej non-profil. HA HA!
A range VIP to taki pay-to-win (zapłać, by wygrać) a gracze go posiadający mają sporą przewagę nad tymi graczami bez płatnych rang, szczególnie na trybach typu PvP - Nieraz widziałem jak taki gracz z lvl 1 i VIPem wygrywa z trzema prosami mającymi level ok 250, ale nieposiadającymi owej rangi.

Piszę te sprostowania w osobnym poście, gdyż w jakiś sposób nie mogłem odpisać tygryskowi (kiedy próbowałem wysłać odpowiedź to wyświetlał się komunikat "Nie można wysłać wiadomości, uzupełnij pole tekstowe i spróbuj ponownie później" a była to odpowiedź na ok. 3 linijki tekstu). Coś czuję, że tygrysek zablokował mi możliwość odpowiedzi niezamykawszy wątku (zrobił to właśnie szumiel) 
#2
Niczego Ci nie zabrałam a szumiel niczego nie przerabiał. Temat już dawno wyjaśniony. Następne wątki dotyczące tego tematu będą karane.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości