Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lordgangnster18sSprawdzanie graczy
#1
Witam,
Sprawdzanie graczy to jeden z ważniejszych obowiązków administracji, jednak ostatnio co raz częściej widzę, iż owe sprawdzanie kogoś polega na użyciu /v i tepnięciu się do tej osoby przez admina. To jednak moim zdaniem za mało. Jeśli ktoś poprosi na chacie aby admin sprawdził ową osobę to chyba wiadome jest, iż taka osoba nie będzie używała cheatów, przez czas podglądania admina. Łatwo można wyczuć czy admin, używa /v poprzez charakterystyczny odgłos pioruna oraz same pojawienie się go [pioruna] na mapie.

Dlatego też prosiłbym bardzo o sprawdzanie (o ile sytuacja pozwala) za pomocą skypa lub innych programów.
#2
Masz rację. Administracji chyba się nie chce sprawdzać i używają łatwiejszej ale nie lepszej opcji.
//nieregulaminowa sygnatura została usunięta.
"I've got nothing to hide. I am , who I am." ~Adam Lambert
#3
Tylko po co sprawdzać przez skype, jak można przez /v? Więcej czasu tylko schodzi, na proszeniu o skype i zaakceptowanie niż sprawdzenie na /v, a tak można sprawdzić i ewentualnie wziąć na skype. Po coś mamy te komendy, żeby ich używać. Szybciej i sprawniej, a poprosić o sprawdzenie można równie dobrze na msg.
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#4
Tylko, że zwykle osoby proszą na chacie a wtedy osoby sprawdzae nie używają cheatów, bo wiedzą, że admin sprawdza.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#5
To już nie wina administracji, że nie zgłaszają na msg tylko na all chacie.
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#6
Tak jak Luga napisała. O wiele szybciej jest na /v kogoś obserwować a jak wyłączy cheaty to może go sprawdzić, ale i tak lepiej jest prosić o takie rzeczy na msg żeby oszczędzić administracji czasu.
#7
@up co nie zmienia faktu że są takie osoby co takie proszenie na msg olewają.
Mogłabym wymieniać po nickach widziałam kilka osób na pvp kits,pisałam do nich o sprawdzenie jednego gracza bo ciężko jest nagrać go.
Nie zdziwiłam się że to olała i wyszła.
A cheater dalej gra.
@EDIT dlatego mam nauczkę i teraz jak gram mam odpalone nagrywanie cały czas.
#8
Szumiel ale administracja olewa prośby na msg np. nystka momolek itd.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#9
Olewa. Nie? Na /v idę, i tpam się. Chyba, że jestem na afk to wtedy.
#10
Np. Dzisiaj rozmawiałeś z innymi a ja cię prosiłem o sprawdzenie.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości