Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MichaleX_ProSkarga na szumielxd_
#1
Administrator szumielxd_ jest bezczelny. Popełniłem błąd ortograficzny a on zaczął z tego się śmiać na swój sposób. Napisałem ,,administracjoe,,. A on specjalnie napisał tekst że to słowo to oznacza ,,administracje,, a każdy by wiedział o co chodzi. Zrobił to w taki sposób, że mi się przykro zrobiło. Nie nadaje się na jr.moda i prosze ten post przekazać właścicielowi ale i tak napisze na emaila. Żegnam i nie pozdrawiam. Szumielxd_ nie lubię cie
#2
Masz 24h na wstawienie dowodu. Zastosuj się do wzoru (a na pewno wtedy administracja ukarze szumielxd_)
 Twój nick:
   Nick Oskarżonego:
   Powód:
   Tryb, na którym się to wydarzyło:
   Godzina, data:
   Krótki opis sytuacji:
   [Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik):
#3
Bezczelny to może być spam skargami z twojej strony. Czuję się lekko zmieszany z błotem w momencie kiedy nawet pisząc na mnie skargę nie chcesz poświęcić chwili i prześledzić swój post w poszukiwaniu błędów. To co zrobiłeś to nie był błąd ortograficzny, tylko błąd powstały w wyniku kliknięcia nie tej litery co trzeba. Świadczy to że wątek był pisany na szybko, a co za tym idzie był wgl nie przemyślany.
I jak mi ma nie być przykro, kiedy nawet do tak znaczącej sprawy nie możesz się przyłożyć.
(03-03-2018, 06:03 PM)MichaleX_Pro napisał(a): Szumielxd_ nie lubię cie
Szczerze to ostatni raz mówiłem tak do kolegi w podstawówce.
Ale abstrahując od tego...
Od nikogo nie wymagam żeby mnie lubił, bo nawet mnie to nie interesuje.
Można być albo "podlizuchem" którego wszyscy mają lubić, albo szanującym się człowiekiem, który z czasem narobi sobie wrogów. Wybór jest jak dla mnie oczywisty
#4
Dobra,dobra dobrze wiesz jaki jesteś nie powiem brzydziej bo nie chcem se problemów robić ale ty... człowieku zachowujesz się jak byś był zły na świat i bardzo dużo osób na Ciebie narzeka jeśli mam wymienić to napisz ale bedzie tego troche i jeszcze poszukam na Ciebie pare rzeczy, których znać nie chcesz bo mam wposiadaniu ssy i nie pisze tego w ramach jakiegoś szantażu odrazu zaznaczam. Być może jesteś ogarnięty i i w tym nie zaprzeczam ale popracuj nad emocjami i nie zachowuj się tak, że jako ważny członek administracji olewasz wszystko traktujesz graczy jak przedmiot a rozwój serwera polega na tym, że nie tylko dbasz o sprawdzanie haxów ale musisz dbać o czat itd. Żegnam cie po raz trzeci dziś i weź se to do serca xd. Big Grin Big Grin
#5
hejo jesli moge sie wtrącić takie zachowanie jak opisujesz drogi @MichaleX_Pro jest nie dobre ale musisz tez zrozumiec ze kazdy jest tylko człowiekiem i kazdy moze miec zły dzień i sie nie dobrze zachowywać.Nie jestem osobiscie wielkim fanem szumiela ,lecz nie widze tu zadnego powodu do degrada . Jesli nie mam racji prosze o lepsze argumenty czy tez dowody na zle zachowanie szumiela pozdro Smile
#6
On sie tak zawsze zachowuje :c
#7
michalez_pro daj mi dowod tej tzw hamskiego zachowania ? ss czy cos aby mozna powidziec o tym zachowaniu ??
#8
Ja tu nie mam nic do gadania, ale...
MichaleX, z tymi Twoimi ss'ami na szumiela będzie tak jak z moją "aurą" którą nagrałeś? Gadasz wszystkim, rozpowiadasz plotki, a co do czego dowodów brak. Zamiast straszyć, po prostu to zrób.
#9
@UP zgadzam się z tobą, bo po co tu taki zbędny spam. Michalex jak ktoś afczy to raczej nie może banować, nawet gdy wróci do kompa to nie może przewinąć chatu bo cały zawalony jest adresami IP graczy. Jeśli masz problem to zrób ss i zgłoś gracza na forum zamiast robić "gównoburze" na administratora który ma również waznieje rzeczy do robienia (chociażby sprawdzanie gracza), albo po prostu chce trochę odpocząć. Moim zdanie to właśnie twoje zachowanie jest dziecinne, gdyż pisząc te wszystkie skargi pewnie sobie myślisz: O! Ten szumiel to nie odpisał mi! Ale on zły, napisze skargę i na pewno go zdegradują. Postrasze tylko, że mam jakieś ss ale i tak ich nie wstawie.
#10
Witam, wybaczcie że się wtrącam ale jak narazie to ty Michale zachowujesz się w sposób bezczelny do oskarżonej przez Ciebie osoby.
Tworzysz wątek, oskarżasz w nim szumiela, w dodatku rzucając tekstem "szumiel nie lubię cie" i śmiało piszesz że jest to powód do degradacji.
Fakt, każdy raz na jakiś czas walnie literówkę mi samemu codziennie się zdarza. Ale człowieku pomyśl trochę zanim coś napiszez ;v
Wątpię jednak w to, że cię wyśmiał bo nie jest to żaden powód do śmiania się. Mógł cię jedynie poprawić, a to nie jest w żaden sposób karane.
O twojej odpowiedzi już nawet nie wspomnę. Powiem jedynie, że to Ty powinieneś popracować nad swoimi emocjami, bo to Ty spinasz majty
o taką błahostkę.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości