Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MichaleX_ProSkarga na szumielxd_
#1
Zgłaszam skarge na członka admonistracji. Chodzi o szumielxd_. Zadałem pytanie na forum i odpowiedział gracz i poprosiłem żeby odpisała osoba doświadczona(administracja). A szumielxd_ zacząl być niemiły i zdażało sie na serwie,że nie ragował np. Ktoś spamowal przeklenstwami a on nie ragował. Ale oczywiście admnistracja ma zawsze racje i mi teraz konta poblokujecie bo mam swoje zdanie, że szumielxd_ się na członka administracji nie nadaje. Najlepszy jest qara kiciek i tigrii
#2
Jako iż staram się być pomocny to ci odpowiedziałem na twoje pytanie. Ale ty nie chciałeś mojej odpowiedzi, bo nie jestem w administracji. To że nie jestem w administracji nie znaczy że nie czytałem wymagań na Helpera
(Gdybyś chciał to sam byś chociaż je przeczytał). Skoro moja odpowiedź ci nie pasowała tylko chciałeś odpowiedzi konkretnie od szumielxd_ to pisz mu wiadomość prywatną a nie rób bezsensownych wątków. No chyba że to twój sposób na nabijanie wątków. Szumielxd_ jeszcze raz odpowiedział na twoje pytanie więc nie wiem w czym problem. Odpowiedz dostałeś i to dwa razy. I wsm skoro to jest skarga to zastosuj się do wzoru. Masz 24h na wstawienie dowodu, podaj tryb godzinę i datę.
#3
Znalazłem trochę czasu w grafiku między ignorowaniem graczy na serwerze, a jedzeniem kolejnego kilograma żelków na kanapie, więc rozjaśnię co nieco.
Postaram się nie wkładać w to znacznie więcej wysiłku niż ty w ten wątek, ale pewnie i tak mi nie wyjdzie. Spróbuję omówić każdy fragment tego wątku niczym na lekcji polskiego.

(02-03-2018, 10:35 PM)MichaleX_Pro napisał(a): Zgłaszam skarge na członka admonistracji. Chodzi o szumielxd_.
No dobra tu chyba nie muszę nic wyjaśniać, chyba żeby ktoś nie był pewien co to jest "admonistracja" (chodzi o administrację).

(02-03-2018, 10:35 PM)MichaleX_Pro napisał(a): Zadałem pytanie na forum i odpowiedział gracz i poprosiłem żeby odpisała osoba doświadczona(administracja).
Tu lekko mylisz pojęcia. Kazdy członek administracji jest doświadczonym użytkownikiem, ale nie każdy doświadczony użytkownik jest administratorem. Myślę że ponad rok stażu na forum starczy, żeby mieć jakieś pojęcie o takich rzeczach.

(02-03-2018, 10:35 PM)MichaleX_Pro napisał(a): A szumielxd_ zacząl być niemiły
Tak to juz bywa kiedy kisnę widząc jak wybredni potrafią być gracze. Odnosząc się do twojego poprzedniego wątku przecież logiczne jest że administracja zrobi wyjatek na rekrutacji dla jednej osoby, co będzie pochodziło pod faworyzację. szumielxd ci to uświadomił. Mimo to wolałeś niczym mieszkańcy Jaskini platońskiej zignorować prawdę i udawać że rzecz tak oczywista może być kłamstwem.
(02-03-2018, 10:35 PM)MichaleX_Pro napisał(a): zdażało sie na serwie,że nie ragował np. Ktoś spamowal przeklenstwami a on nie ragował.
To się nazywa AFK. Ewentualnie robię coś ważniejszego niż banowanie graczy za wulgaryzmy. Chcesz żeby ktoś oberwał za to bana? Regulamin jasno mówi że gracz ma obowiązek zgłosić użytkownika łamiącego regulamin. Masz do mnie superhiperturbomega ważną sprawę o priorytecie powyżej 10^(20)? Helpop lub msg zaprasza. Zwykły chat ignoruję.
(02-03-2018, 10:35 PM)MichaleX_Pro napisał(a): Ale oczywiście admnistracja ma zawsze racje i mi teraz konta poblokujecie
No dobrze że przynajmniej w jednym się zgadzamy. Administracja ma zawsze rację.
Jednak nie widziałem jeszcze żeby ktoś dostał bezpodstawnego bana z powodu poglądów. Przeważnie przeglądamy przy takich skargach logi autora. Często okazuje się ze wyzywał administrację lub w inny sposób znacząco łamał regulamin.
(02-03-2018, 10:35 PM)MichaleX_Pro napisał(a): szumielxd_ się na członka administracji nie nadaje.
A czy ktoś twierdzi inaczej?
(02-03-2018, 10:35 PM)MichaleX_Pro napisał(a): Najlepszy jest qara kiciek i tigrii
Składnia tego zdania aż boli w oczy. Wszystkie przez ciebie wymienione osoby są rodzaju żeńskiego. Jednak przy okazji wymieniłbym _SZAMAN_ i ZaboreQ, którzy też dużo robią dla serwera.

No cóż... miałem przyłożyć się do tego postu tak jak ty do wątku, ale wyszło jak wyszło...
#4
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości