Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mr_SzakalSkarga na moderatora Wituusieq
#1
Witam po raz kolejny Panie Szumielxd,
Jestem z Pana dumny, że posiada Pan naprawdę dobrą wiedzę matematyczna. Chcę jednak Pana rozczarować co do Pańskich obliczeń. Dzisiaj minął czas kary, więc jestem "odbanowany". Po wejściu do gry zrobiłem screena kordów gdzie zostałem "zbanowany" oraz screena kordów na spawnerze. Pokrywa się to mniej więcej z Pańskimi kordami. Obliczenia które Pan zrobił, nie mają jednak odzwierciedlenia do stanu faktycznego. Przeliczyłem kratki w jakiej odległości znajdowałem się od spawnera. Zatem wysokość: 22 kratki, odległość pozioma od wysokości: 9 kratek. Razem jest to około 31 kratek. Jakby to nie licząc, spawner golemów działa na odległość max 16 kratek. Zatem w momencie "zbanowania" przez moderatora Wituusieq, znajdowałem się poza zasięgiem jakiegokolwiek spawnera. Ban był niesłuszny. Pozdrawiam Robert
http://mcsurvi.pl/forum/Temat-Szanowny-Panie-Szumielxd


Załączone pliki Obrazki
       
#2
Nie wiem jakim niby cudem po wejsciu na serwer byles na koordynatach na ktorych rzekomo stales kiedy cie wyrzucilo z trybu, kiedy logujac sie na tryb teleportuje Cie na spawn. Z reszta jako administracja mamy dostep do komendy, ktora pokazuje informacje o uzytkowniku, miedzy innymi lokalizacja z ktorej sie wylogowal z serwera.
[Obrazek: ToFVc26.png?1]

Naprawde zaden problem wejsc na domek i zrobic ss twierdzac ze "to koordy na ktorych stalem". 
Jednak to co w tym momencie robisz to perfidne klamstwo, ktorego NIE BEDZIEMY tolerowac. Dlatego tez pozwole sobie zaprosic Cie na TS3 w celu wyjasnienia sytuacji.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości