Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lordgangnster18sSkarga [MixPepe3]
#1
Twój nick: Lordgangnster18s
Nick oskarżonego: Mixpepe3
Powód: Słowa
tryb, na którym to się wydarzyło: annihilacja
Krótki opis sytuacji: Gracz używa brzydkich słów
https://zapodaj.net/157ef38d2228d.png.html
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#2
Nie pełny wzór, data i godzina zdarzenia?
24h na poprawienie wzoru, bo podobna skarga była.
#3
Wiele skarg nie zawiera pełnych wzorów i jakoś jest akceptowana.
i live to eat & sleep & i hate stupid kids on the internet
#4
Ale w wiadomości prywatnej zawsze jest ostrzeżenie, a z racji że jesteś stałym bywalcem forum i wcześniej nie miałeś problemów z wzorem, to przypomniałam Ci tutaj, mogę Ci w prywatnej wiadomości napisać również.
#5
Musze cos powiedziec.

Nie rozumiem czegos. Lord jest stalym graczem, ale jak widac administracja za nim nie przepada. Bynajmniej wiekszosc. I to jest widoczne. Bez obrazy oczywiscie.

Date moze wymyslec. Rownie dobrze moze jej nie pamietac. Wiele graczy, w tym ja nie dawalo daty, ale skargi zostaly rozpatrywane. Nie spotkalem sie tez z prywatna wiadomoscia.


#6
(22-04-2017, 02:54 PM)Chuck napisał(a): ale jak widac administracja za nim nie przepada.
Chuck nie każdy ma obowiązek kogoś lubić, ważne aby był traktowany jak każdy, czyli sprawiedliwie i tak też jest traktowany, więc nie rozumiem Twojego problemu, krzywda nikomu się nie dzieje, a jakby ktoś go obrażał bądź odzywał się do niego nie kulturalnie bądź chamsko to by o tym napisał w SWOIM imieniu.


(22-04-2017, 02:54 PM)Chuck napisał(a): Date moze wymyslec. Rownie dobrze moze jej nie pamietac.
Nie wiem czy wiesz, ale date można znaleść, w pliku screenach zawsze jest data, na screen shu również przy każdym screenie pisze data, a jak pisałam skarga już podobna była, także nie wydaje mi się aby karać gracza ponownie. 

(22-04-2017, 02:54 PM)Chuck napisał(a): Wiele graczy, w tym ja nie dawalo daty, ale skargi zostaly rozpatrywane. Nie spotkalem sie tez z prywatna wiadomoscia.
To wymień mi tych wielu graczy, bo ja pamiętam że wysyłałam takie wiadomości osobą szczególnie początkującym, a z racji że tą skargę już kojarzę to tutaj szczególnie zwróciłam uwagę, bo powtórzę nie ma potrzeby karania gracza PONOWNIE.
#7
W takim razie po kiego grzyba to wszystko? Jest dowod, ban sie nalezy. Data zaraz bedzie, wiec nie wiem co to wszystko da. Zaraz bedzie spina, po tym co napisalem ;-;


#8
Jest dowód ban się należy, no dobrze tylko szkoda że bana już miał dawno bo nie wiem ile mam jeszcze powtarzać ale PODOBNA SKARGA JUŻ BYŁA.

A data po to aby się upewnić kiedy ten screen został zrobiony, bo nie zdziwiłabym się jakby screen miał już parę czasu a skarga dopiero teraz i to w dodatku już po banie.
#9
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości