Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
shadowgamez16_v1@wp.plScam na 160k sb+
#1
Mój nick: 123abc456cde789
Nick oskarżonego: Namiotny
Powód: scam na sb+ na 160k
Tryb: wyżej wymieniony
Godzina i data: 4/12/2020 między godzinami 16-20
Krótki opis: grałem sobie w piątkowe popołudnie gdy gracz o nicku Namiotny ogłosil globalnie fakt, iż kończy z serwerem i sprzedaje przedmioty, dał mi długą listę i postanowiłem od niego odkupić następujące; 3 jajka guardianow, pęknięta butelka, kosa oraz boski miecz 6/4, po dłuższych negocjacjach doszliśmy do porozumienia w kwocie 160k, wiec postanowiłem je kupić za ową kwotę od użytkownika któremu się chyba spieszyło i zależało na jakbajszybszej sprzedaży i ucieczce, lecz stwierdziłem że tylko ja odnoszę takie wrażenie, przelałem graczowi kwotę 160 tysięcy monet i odrazu po komunikacie przelania monet owy gracz się wylogował i więcej już tego dnia o nim słuch zaginął. Chciałbym zaznaczyć iż 6/12/2020 (dzisiaj) gracz ten został zbanowany na koncie Namiotny i na tuzin więcej kont, chciałbym otrzymac rekompensatę w postaci oddania mi moich pieniędzy bądź itemow, które miałem od niego kupić.
Dowody zamieszczam poniżej z telefonu, przepraszam, iż robione telefonem lecz mi się spieszyło i nie miałem czasu przenosić screenow do plików w dysku. (Gracz po otrzymaniu 160k błyskawicznie przepał te pieniądze na mulciaki, dzieląc ową kwotę po kontach)
Zapraszam na dowody na imgurze w galerii: https://m.imgur.com/gallery/Rm3DZCt
#2
Drogi użytkowniku!
Dziękujemy za zgłoszenie. Gracz, został ukarany zgodnie z taryfikatorem kar.

Pozdrawia,
ekipa McSurvi.pl
[Obrazek: 7mqjW2r.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości