Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xFail1337SKORPION
#1
Exclamation 
Tak tak, pewnie napiszecie ze to mocy tej klasy i nie wiadomo co. Ale jak gra się przeciwko Skorpionowi to traci się Fun gry. Podam mój przykład. Wróciłem z bazy Żółtych i nakopałem sobie żelaza, zrobiłem sobie zbroje miecz i wróciłem do bazy. I dostałem informacje od kolegi że Skorpion jest w naszej bazie itp. To poszedłem kolegami na gracza mieliśmy Fulll eq i tak dalej i taki Skorpion sobie tepa do ściany i nam odechciało się grać bo jak sie zrespawnilismy to 4 razy próbowaliśmy go zabić i tak samo. Potem nam się juz odechciało grać można powiedzieć graliśmy na siłę żeby ta arenka się skończyła. Poprostu powiem że gracze bez klas nie dadzą sobie z takim Skorpionem. Nie mówię o usuwaniu tej klasy ale trochę ją pogorszyć. Nawet nie chcę mówić o tepaniu do ściany bo to jest poprostu dramat.
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me
#2
Okey, to się wypowiem.
Klasa ma swoje plusy i minusy, ale myślę że jednak największym atutem jest właśnie magiczny harpun(czy jakoś tak).
Podam ci przykład ratowania swojego teamu. Powiedzmy że przeciwny team ma sporo uzbrojonych graczy, takim skorpionem można wyrównać szanse wyrzucając kogoś za mape, czy przyciągając go do ściany.
Jak niby pogorszyć? Klasa i tak prawie nic nie ma, harpun to jej jedyny atut(nie licząc kamiennego miecza, bo to każdy może zrobić w 10sek).
Zresztą spójrz na to, że wcale taka tania ona nie jest. 15k(czy 16k) to nie tak mało. Owszem szybko się zarabia, ale dla przeciętnego gracza to i tak sporo.
#3
Ja sobie już wyobrażam taką grę bez skorpów. Jeden team bez itów, a drugi z boskimi i setami. No I jak ich sklepac? Wystarczy nawet dwóch uzbrojonych typów i już jest ciężko ich pokonać bez ekwipunku. Gdyby nie było skorpa to walka by się odbywała tylko pomiędzy tymi co mają ity. A wcale nie tak łatwo jest zabić kogoś skorpem. Myślisz że za każdym razem się udaje kogoś zrzucić albo wbić w ścianę? Trzeba cały czas próbować aż się uda.
#4
(22-08-2017, 10:04 AM)szumiel napisał(a): Ja sobie już wyobrażam taką grę bez skorpów. Jeden team bez itów, a drugi z boskimi i setami. No I jak ich sklepac? Wystarczy nawet dwóch uzbrojonych typów i już jest ciężko ich pokonać bez ekwipunku. Gdyby nie było skorpa to walka by się odbywała tylko pomiędzy tymi co mają ity. A wcale nie tak łatwo jest zabić kogoś skorpem. Myślisz że za każdym razem się udaje kogoś zrzucić albo wbić w ścianę? Trzeba cały czas próbować aż się uda.

Czytaj do końca wątek. Mówiłem o osłabieniu Skorpiona a nie o usuwaniu. Skorpion może wygrać nawet 5v1 z Boskimi itp. Chodzi mi o to że klasa jest zbyt op
[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me
#5
Najlepiej znerfic ninje i all boskie bo to przeciez zbyt op. Wystarczyloby kupic boskie sms i juz wygrywasz kazda gre... szczegolnie ze i tak niektorzy gracze zeby byc w teamie z boskimi poyrafia pol godziny kampic do teamu albo nawet na multikach wbic do przeciwnego. To by byla juz only gra pay to win...
Kontynuujac zabierzmy ninjy odpoenosc na upadek, a w rogu niech bedzie silka I, a vortex niech ma goda na sekunde po uzyciu. Jeszcze niech blogo dodaje 2 serca zamiast regenerowac cale hp. Usunmy tez bosa na srodku i zablokujmy zlote kilofy wydajnosc IV. Wtedy mozna rozmawiac o nerfieniu skorpiona.

==》Każdy diax dla mnie to dodatkowy kotek na szubienicy《==
#6
Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=PT0G]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

Doing is better than saying.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości