Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vegor32SKARGA (xLuga) (Zaboreq)
#11
Bana dostałeś podczas pvp, bo nie pozwolę, żeby cheater odczekał, aż mu minie czas, żeby się mógł wylogować, wiec eq nie odzyskasz, a statystyki nie zresetowały się po banie, tylko jakiś gracz Ci je usunął i próbowaliśmy dojść do tego jak to zrobił.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#12
(01-04-2017, 12:00 PM)ZaborQ napisał(a): Statystyki zostały zresetowane przez niedopatrzenie adm, czyt. BUG. nie dostales tego przez luge, i czemu miałbym degrada dostać? jeżeli dostałeś bana słusznego a teraz jeszcze mnie obrażasz :o?
No i administracja nie odpowiada za stracone itemy

Nie interesuje mnie to... Moje statystyki mają wrócić na swoje miejsce. 
#13
Statystyki jak widać po tym, ze dostałeś bana za cheaty nabijałeś na cheatach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#14
Administracja nie odpowiada za stracone itemy/statystyki 
#15
Wy wszyscy powinniście odpowiadać za to co robicie i mówicie. A najwidoczniej tak nie jest, tak xLuga nabiłem 1900 killi samymi cheatami deady też nabiłem cheatami prawda XDDDDD. Temat do zamknięcia bo jesteście śmieszni xd


EDIT: a Kur** za pierwszym razem gdy dostałem perma od Ciebie Zaboreq to co ? DOM MI WYBUCHŁ ? Nikt do niego nie miał permisji skrzynie zniknęły totalna demolka na mojej działce ? CO kur** gobliny przyszły podsadzić tnt mi pod domem ? PIERW DOM , TERAZ STATYSTYKI ... Co będzie następne ? 
#16
Nie wiem o co chodzi z tym domem, wiec się nie wypowiadam, a skoro miałeś cheaty i zapewne nadal masz je na komputerze to musiałeś coś na nich nabić. Ale to i tak nie administracja Ci je zresetowala, tylko gracz, który zna komendę do resetu statystyk.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#17
(01-04-2017, 12:08 PM)Vegor32 napisał(a): Wy wszyscy powinniście odpowiadać za to co robicie i mówicie
A kto powiedział, że to oni Ci te statystyki usunęli?
Błąd pluginu, iż komenda nie została zablokowana, a powinna.
W tym czasie co Cię Luka sprawdzała, równocześnie próbowaliśmy rozkminić jak ten gracz, tak zrobił, iż podobna sytuacja już zaistniała. A że wiedziałeś że jesteś sprawdzany, to lognąć nie powinieneś, bo chyba wyraźnie było napisane.
"Logout = ban"
Także pretensje powinieneś mieć do siebie.


Bana za cheaty miałeś wielokrotnie, bo sama pamiętam, jak Cię banowałam.
Także myślę że jednak nie do końca te statystyki, były... Fair.
Ale racja, nie powinny być usunięte iż karą jest ban, nie usuwanie statystyk.
Lecz, z drugiej strony, Luki wina że się zagapiła, iż chcieliśmy znać jak taki błąd mógł się powtórzyć, rozmawiając z tym graczem - który ci te statystyki usunął, dobrym sposobem dla Ciebie było oczywiście, nic innego jak wykorzystanie tego.
Wątpię aby statystyki wróciły, chodź błąd zgłosiłam.

(01-04-2017, 11:51 AM)Vegor32 napisał(a): ZACZNIJCIE się kłócić kto mi odda pieniądze
Tu nie ma co oddawać, to Twój błąd, logłeś a wiedziałeś na co się narażasz.


(01-04-2017, 12:08 PM)Vegor32 napisał(a): EDIT: a Kur** za pierwszym razem gdy dostałem perma od Ciebie Zaboreq to co ? DOM MI WYBUCHŁ ? Nikt do niego nie miał permisji skrzynie zniknęły totalna demolka na mojej działce ? CO kur** gobliny przyszły podsadzić tnt mi pod domem ? PIERW DOM , TERAZ STATYSTYKI ... Co będzie następne ? 
Nikt w administracji nie niszczy innym działek, patrz kogo dodajesz do działki, a nie oskarżasz kogoś, chodź nawet nie jesteś sam pewny.
#18
Heart 
Skarga trochę pochopna, nie lepiej, milej było rozwiązać to zwykłym pisaniem o UnBana?
Moim zdaniem najlepiej sprawdzić gracza i tyle. Jeśli się potrafi, to w plikach znajdzie się wszystko.
Zbędne ponoszenie się emocjami. ^^
Zbędna również rozmowa kierowana pomówieniami.
#19
Nie chodzi już o sprawdzanie, bo gracz najwidoczniej nie chciał czekać na sprawdzanie i wykupił unbana - szkoda.
Ale już o staty bardziej, bo zostały wyczyszczone, co nie spodobało się Vegor nam również, dlatego właśnie próbowaliśmy dojść do tego jak.
Błąd zgłoszony, i myślę że zostanie wyjaśniony i zablokowany ^^
Mogę Ci Vegor obiecać, że jak tylko będzie możliwość przywrócenia statów, na pewno je odzyskasz.

Wiadomość wygenerowana automatycznie !

[Obrazek: image.php?di=4GHV]

Ten wątek został zamknięty, jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją
skontaktuj się z administracją McSurvi.pl
Pozdrawiamy!

#20
Najpierw ból dupy i płacz o bana, gdy moderacja już zgodnie utwierdziła cię w tym że był słuszny gdyż cheatowałeś, to zaczął ryk o statystyki... naucz się chłopie grać uczciwie albo nie graj w ogóle... logi potwierdzają to o czym mówił Zaborq z Lugą więc nie twórz cyrku grając w nim klauna =/

a problem statystyk rozwiązany.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości