Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vegor32SKARGA (xLuga) (Zaboreq)
#1
Twój nick:Vegor32
  Nick Oskarżonego: xLuga / Zaboreq
  Powód:
  Tryb, na którym się to wydarzyło: (PVP CLASSIC)Wy chyba sobie kur** żartujecie... Wlatuje w gościa z cheatami dostaje bana raz ! Bez ostrzeżenia xLuga bez żadnego sprawdzania , wykupuję sobie odbanowanie I DOSTAJE PONOWNIE BANA OD ZABOREQ. Nie pomieszało wam się coś ? Wasze permisję chyba wam odbiły w łbach.. Chciałbym aby główny ADMIN się wypowiedział. TO PO CO JEST TEN MCS.BAN KOD DO ODBANOWANIA ?!?!!?/ Chciałbym jeszcze dodać że za drugim razem automatycznie dostałem bana za "cheaty" po tym jak już ich nie miałem. HA HA HA bardzo śmieszne Zaboreq i xLuga Wink / Mam nadzieję że zostanie przynajmniej ktoś z was ukarany nie wiem jak i w jaki sposób... Ale mam nadzieję że to zobaczy właściciel Wink wykupuję się ponownie i licze o ukaranie obojga modów... Bo przeginacie pałę ludzie. 
  Godzina, data: 13:30- 13:37
  Krótki opis sytuacji: 2017-04-01
  [Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik):


Załączone pliki Obrazki
   
#2
Zbanowałam Cię za AntyKnocka, biłeś się w rzece, gracz w Ciebie strzelał i nie odlatywałeś i uderzyłam Cię mieczem Knock 2. Dostałeś za to ode mnie bana, później wbiłeś na serwer i się pytałeś jakim prawem bez sprawdzenia Cię zbanowałam. To Ci odpowiem. Takim, że jak widzę, że ktoś cheatów używa to mam dać bana, nawet bez sprawdzenia. A tu było ewidentnie widać AntyKnocka.
[13:17:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Lvl 99] VIP++ : Vegor32 >> jestes chyba chora Big Grin
Co to miało oznaczać?
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#3
NO I DOSTAŁEM ZA TO BANA. Wróciłem, wykupiłem sobie UB.. A TY JESZCZE RAZ DAJESZ MI BANA. Ty mi lepiej powiedz co to było Big Grin ? Jak mi udowodnisz że to było do Ciebie ? Już nie bądź taka skromna Wink A zresztą nie obchodzi mnie to... Jeżeli stawiasz sytuację tak jasno... Proszę o zwrot moich pieniędzy. Zaraz wyślę Ci tu screena z wysłania sms o odbanowanie i proszę o zwrot kosztów. Nie interesuje mnie w jaki sposób. Mam mieć tu psc albo 20 zł zwrócone na moje konto. Po to jest ten UB za sms by był. A nie żebym wydawał swoje pieniądze wchodził i dostawał bana za to ZA CO KUR** wydałem te pieniądze Smile
#4
za 1 razem dostałeś bana słusznego, moderator luga obserwowała cie i stwierdziła że masz cheaty wiec cię zbanowała, kupiłeś unbana ok, przyszedłeś na server ponownie więc luga cię chciała sprawdzić MIAŁA PRAWO do tego... Nie podałeś jej skype i zamiast powiedzenia jej lub coś, wyszedłeś, wiec dostałeś bana za logout. Nie rozumiem twojego zdenerwowania teraz.
[Obrazek: 144ffca5f9183.png]
#5
Bo prowadziłeś ZE MNĄ konwersację i stąd wywnioskowałam. Ja 2 bana nie dawałam, także nie wiem o co Ci chodzi.
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#6
To co ? Dzielicie się obowiązkami tak ? Ty do mnie xLuga piszesz że mnie sprawdzasz mam 2 minuty na sprawdzanie nagle minęło 5 minut wychodzę sobie z serwa nagle ban od Zaboreq ? TO TERAZ ZACZNIJCIE się kłócić kto mi odda pieniądze. Bo ja nie popuszczę Smile
#7
Nikt nie odda ci pieniędzy, złamałeś regulamin, luga poprosiła mnie abym cie zbanowal tak wiec dostałeś bana, Nie możesz wychodzić do póki administrator nie powie ci ze jesteś czysty i możesz iść, czy coś w tym stylu. A ty zamiast napisać ludze głupią wiadomość "hej, sprawdzasz mnie przecież" to wyszedłeś... czyli złamałeś regulamin.
[Obrazek: 144ffca5f9183.png]
#8
Podczas sprawdzania jak sam widziałeś jakiś gracz usunął Ci statystyki i tym się zajmowałam z Nalą i Zaborkiem. Po jakimś czasie Zaborek powiedział, ze Cię nie ma i nie podałeś skype wiec Cię zbanował. A kłócić się z nikim nie mam zamiaru, tym bardziej z kimś kto jest w administracji i z kimś z kim się dogaduje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
[Obrazek: qgj0tdY.gif]
#9
Jak dla mnie Zaboreq to Ty już dawno powinieneś być zdegradowany bo tu jest problem tylko i wyłącznie do Ciebie Wink
Mówiłem... Piaskownica Wink
PROSZĘ O ZWRÓCENIE MI MOICH STATYSTYK... Automatycznie po banie xLugi zostały wyczyszczone moje statystyki, mój ekwipunek gdzie znajdowały się 2 sety PROT IV MIECZ 5/2
NAJWAŻNIEJSZE SĄ DLA MNIE STATYSTYKI...
Jak je odzyskam Temat do zamknięcia.
#10
Statystyki zostały zresetowane przez niedopatrzenie adm, czyt. BUG. nie dostales tego przez luge, i czemu miałbym degrada dostać? jeżeli dostałeś bana słusznego a teraz jeszcze mnie obrażasz :o?
No i administracja nie odpowiada za stracone itemy
[Obrazek: 144ffca5f9183.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości