Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xMat 00[SKARGA] XxGamesxX
#21
po pierwsze nie wiem co to sa logi i do czego sluza
po drugie mam tylko jednego kompa

odpus se i zobaczymy jak administracja odpowie na ten temat
#22
Ja myśle że można odrzucić skargę... Robiąc fałszywę skargi tak jak crazycrafter pisał wprowadzasz administrację w bład.
Daj mi repkę... dla ciebie to nic a dla mnie dużo Smile
#23
Skończcie nabijać posty, napisał skargę? Skarga zostanie rozpatrzona, czekajcie na wynik całej sprawy.
[Obrazek: oYLM8jo.png]
Gracz McSurvi.PL
#24
Sory że się jeszcze wtrące ale można sprawdzić kiedy się edytuje logi a taką czcionkę nie jest trudno zrobić, wystarczy trochę czasu.
#25
(28-08-2017, 07:44 PM)diaxowy12 napisał(a): Ja myśle że można odrzucić skargę... Robiąc fałszywę skargi tak jak crazycrafter pisał wprowadzasz administrację w bład.

A ja myślę że nie powinieneś wypowiadać się w tym wątku (tak jak crazycrafter)
(28-08-2017, 03:54 PM)crazycrafter napisał(a): W tym wątku zaczyna się nabijanie. Można odrzucić skargę. 
@xMat00

Ss jest widocznie podrobiony , gdy ktoś pisze na chacie gdy nie jest w drużynie pisze "[Lobby] All xXGamesXx: ........

A w drużynie. [nazwa drużyny] [all] xXGamesXx : ........

Na whispers nie widać drużyny ani lobby

(28-08-2017, 08:52 PM)Inkuś napisał(a): Skończcie nabijać posty, napisał skargę? Skarga zostanie rozpatrzona, czekajcie na wynik całej sprawy.

Dobrze mówisz, plus ode mnie

(28-08-2017, 10:29 PM)szumiel napisał(a): Sory że się jeszcze wtrące ale można sprawdzić kiedy się edytuje logi a taką czcionkę nie jest trudno zrobić, wystarczy trochę czasu.

Szumiel prawda z tą czcionką ale problem by był z teksturą chatu

[Obrazek: tenor.gif]
You can't see me
#26
Szumiel prawda z tą czcionką ale problem by był z teksturą chatu

[/quote]

Wystarczy w Gimpie powycinać każdą literę po pixelach (wystarczy kilka ss z wiadomości msg) potem zmierzyć odległość pomiędzy literami, wyrazami i ułożyć litery tak aby tworzyły zdanie. Wszystko trzeba robić na dużym przybliżeniu i tyle. Trochę dużo roboty ale ja innego pomysłu nie mam.

@UP jeszcze wygładzić krawędzie
#27
(28-08-2017, 04:36 PM)miki8203 napisał(a): ja dostalem unbana bo administrator sprawdzal i potwierdzil ze tego nie napisalem jak bys z nami gadal na ts3 to bys wiedzial i bys sie teraz nie prul
po pierwsze jezeli udowodniono podrobionego ss z tamtej skargii bo logi sie zgadzaly z tamtego dnia ale za to nie bylo tego co bylo na tamtym ss to czemu xmat nie ma bana przeciez to jest wprowadzanie administracji w blad a po drugie z tego co wiem zmienne ip jest zabronione a ty wlasnie je masz

zaczekajmy na wypowiedz administracji ;3
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#28
Nie wprowadzam administracji w błąd to pewnie on edytował logi po tym jak wstawiłem go na forum.

Gdybyście byli uważni to zauważylibyście że nagrałem jego cheaty oraz dałem ss jak się przyznał więc czemu wypisujecie glupoty ?

(29-08-2017, 02:48 PM)szumiel napisał(a): Szumiel prawda z tą czcionką ale problem by był z teksturą chatu


Wystarczy w Gimpie powycinać każdą literę po pixelach (wystarczy kilka ss z wiadomości msg) potem zmierzyć odległość pomiędzy literami, wyrazami i ułożyć litery tak aby tworzyły zdanie. Wszystko trzeba robić na dużym przybliżeniu i tyle. Trochę dużo roboty ale ja innego pomysłu nie mam.

@UP jeszcze wygładzić krawędzie
[/quote]

To by było widać na zoomie że jest edytowane Boże
#29
xmat wiesz ze masz perma?
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#30
raki grozisz ?

Piszecie głupoty a komuś kto pisze normalnie dajecie minusowe repki (raki mi dał dwie minusowe za nic)

https://youtu.be/p4_H6WO_fb0 tak sie bawi XxGamesxX

Mogę podać logi jak ktoś mi nie wierzy


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości