Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skillpvp123[SKARGA] Psycho_Kaja818
#11
:_; Taaa Ile moge razy powtarzać że ktoś u mnie był i się bawił tymi kontami :_;
Ech...
#12
Przestań kłamać.
Mam pokazać logi, gdzie przyznajesz sie ze to twoje multi, a pare min później "koleżanka do ciebie przyjechała"?
Z reszta, tego dnia miałaś wiecej niż 3 multikonta to znaczy, że nocowało u ciebie 4-5 koleżanek?
#13
Nie warto mi sie kłócić bo to jest niepotrzebne ja wiem swoje ty wiesz swoje -.- bosz
#14
Ip to same, multikonta w tym samym dniu stworzone, można wiedzieć po co Ci one? ^^
I oczekuję że powiesz prawdę czy je wykorzystywałaś, czy nie. Iż łatwo mogę się dowiedzieć czy faktycznie na nich nabijałaś, a wtedy litości co do unbana nie będzie.
I uwierz powiedz że ich nie wykorzystywałaś a sprawdzę ile mają dedów, i czy je chodź raz zabiłaś, a jak zabiłaś chodź parę, masz bana załatwionego.
#15
Bosz... nie wiem czy wiesz jak dziala komenda /ks topkills ktora jest aktualizowana co jakies 20 min i to nawet pisze
na dole lel
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#16
Psycho_Kaja jak konta są niewartościowe to czemu przesyłas sobie hajs i wbijasz ciągle na nowe konta i nabijasz kille jeżeli nie przestaniesz łamać regulaminu zobaczysz Big Grin powiesz bardzo szybko pa pa a nawet pa pa na zawsze. DOBRA RADA!
#17
Drodzy użytkownicy (to do osób które nie wiedzą konta typu ): Kaja818 czy Psycho_Kaja Były utworzone o wiele wcześniej niż Psycho_Kaja818 :3 To jedno :' Liczycie Nie tylko na tym serwie siedzę ;' Pozatym Jeśli administracja ma już swoje zdanie to czemu juz tego nie zrobi tego "bana" Szczerze szkoda Mi nerwów Na kłótnie bo wy tak sądzicie :' itp. Wyjaśnianie, męczenie się z pisaniem tego samego.Przy sytuacji Byłam Ja i skillpvp (logi prawdopodobnie macie od niego) Więc Czemu się wypowiadacie. Z tego co wiem Takie wypowiedzi są niepotrzebne. Ja rozumiem że mam wielu wrogów -.- i między innymi są to osoby z cheatami które chciały soja ale i nie tylko osoby które zabijam. Nie dam przecież wszystkim Soja. A że wy macie z kimś z mojego Soja to nie oznacza że zemną. Staram się pomagać graczom.. ale wszystkim nie pomogę ... Po za tym jeśli pomagam są to osoby pojedyńcze nie stać mnie abym wszystkich sojowała itp. czy dawała kase czy equ. Po za tym wspieram serwer Typu np Vip na PVP czy zgłaszanie graczy staram się to robić Ale nie wszystko co nagram sie nadaje :/, tak więc nie piszę tego na forum prędzej staram się Przy hamowanie niezgodnego postępowania lub Szukam Adminów na innych trybach. Co do tego proszę o Podjęcie decyzji bo to zbyt długo według mnie trwa, ja też mam już dosyć. Proszę o Decyzję i Zamknięcie tematu.

Dziękuje
#18
(17-05-2017, 01:18 PM)Psycho_Kaja napisał(a): Kaja818 czy Psycho_Kaja Były utworzone o wiele wcześniej niż Psycho_Kaja818
W to jeszcze uwierzę ale jak wyjaśnisz pozostałe konta? Psycho_kaja818 i pozostałe 2-3 "suki" są zarejestrowane na jedno ip, to znaczy że wbiłaś na wszystkich 3 kontach naraz z jednego komputera.
#19
No cóż, i tak nie ma dowodów, a z Kają już gadałam na ten temat.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości