Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skillpvp123[SKARGA] Psycho_Kaja818
#1
Twój nick: Skillpvp321
Nick Oskarżonego: Psycho_Kaja818
Powód: Nabijanie statystyk na multi
Tryb, na którym się to wydarzyło: PVP Classic
Godzina, data: Okolo 00:30 xD
Krótki opis sytuacji: Gracz nabija pieniadze oraz kille na multikontach : SukaXDDDDDDDD (9 D) oraz SukaXDDDDDDDDDD (10 D)
[Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik): Multikonta : SukaXDDDDDDDD (9 D) oraz SukaXDDDDDDDDDD (10 D)
#2
Aha przeklinasz a potem mówisz ze ja zła ? Bo ciebie zabijam z tego co wiem mulciaki nie są zabronione :3 Pozdrawiam :3
#3
Ciekawe kiedy przeklnąłem..
Multi sa zabronione gdy uzywasz ich w sposób niewłaściwy.
#4
Aha czyli jeśli ktoś do mnei przyjedzie to nie moze se założyć Konta ?:3 Uhum... Fajnie . To jest strasznie dziecinne liczysz że co bedziesz przez to fajny ? aha ?
Czuje się zdyskryminowana w taki sposób ;' Widzę ze kolege zżera zazdrosc a wszystkie ks nabijam w dzień admini widzą :3 Pozdrawiam ;3
#5
To racja, sam sprawdziłem w logach multikonta kaji, i tak jak napisałeś skill oba te są jej, ale nie tylko tych multikont wciągu tego dnia używała, było też :
Psycho_Kaja
SUKAXD
Mogło być ich więcej, ale niestety wbiłem dopiero pod wieczór ;/ w skardze nie pokazałeś tego czy kaja faktycznie nabijała na tych multikontach statystyki/kase, Masz może jakiś dowód? Na jego dostarczenie masz oczywiście 24 Godziny ;P
[Obrazek: 144ffca5f9183.png]
#6
multikonta sa dozwolone ale nie mozna ich uzywac do nabijania statystyk a wiec poleci upomnienie lub perm kaju ;3

a dowod mozna zalizcyc jako 700 killi w 1 dzien ;d
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#7
ahhh multi dozwolone expienie nie
#8
Niestety, zbyt się pośpieszyłem ze skargą i nie nagrałem jak nabijała statystyki/pieniadze na pvp classic..
Tylko nierozumiem tego a mianowicie :
Dlaczego multikonta są dozwolone?
Gdy główne konto dostanie bana to jeszcze zrozumiem, ale tak poprostu mozna grac na 10 kontach naraz?
Około 90% multikont jest używane w sposób niewłaściwy bo przecież, co można robić z multikontem jeśli nie trolować/nabijać statystyk?
Multi są też wykorzystywane na serwerze army, gdzie można sobie w 30sek zarobić 10k i szybko wbić najwyższy stopień a takiej osoby niemożna zgłosić, bo niby jak ma wyglądać dowód?
Jak wspomniałem, dowodu niemam bo nie sposób go zrobić.
Tak więc jeśli multikonta nadal będą dozwolone, wątek do zamknięcia ;P
(Ten post niemiał na celu urażenia czytającego xdd).
#9
Ech powiem Ci jeśli Multikonta były by dla mnie wartościowe lub źródłem Dochodu to bym się nie cykała I miała co chwile. Dochód to ja mam jak jest dzień i gracze :' A kolego sorki jesteś strasznie zazdrosny .

XD 700 kili to ja robie przez około 6-9 dni Panie xDDDDDD A combo sie nalicza codziennie dalej tylko na publiku są resetowane i liczy od nowa ;3 raki :3 Maksymalnie nabijam na dzień 120 moze 150 Jak sie uda :' Do raki123
#10
(14-05-2017, 07:09 PM)Psycho_Kaja napisał(a): Ech powiem Ci jeśli Multikonta były by dla mnie wartościowe lub źródłem Dochodu to bym się nie cykała I miała co chwile. Dochód to ja mam jak jest dzień i gracze :'

To skoro nie sa wartosciowe to po co byly wczoraj tworzone? Tak wynika z logow...
Oczywiscie zle dla cb nie chce, ale regulamin dotyczy bodajze wszystkich...
No moze nie banana.
Osobiscie nie ogarniam po co sie meczyc z chodzeniem na mulciakach na arenke i takim monotonnym killowaniu na afkach.
Jezeli cie tyn razem nie zbanuja to plecam nie nabijac w przyszlosci...

Potraktuj to jako rade

każdy diax dla mnie to jeden kotek mniej na ziemi.
ratuj kotki!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości