Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cpt_Jones[SKARGA]MinecraftBartez
#21
Nie ważna jest teraz "większość serverów" tylko samo mcsurvi na którym macro jest uznawane za wspomagacz. Nie ważne czy na PPM czy na LPM macro to macro, tak samo tripple dubble i tym podobne. Nie potrzebnie wszyscy wypowiadali się żeby to uświadomić, wystarczyło poczekać na kogoś z administracji. Czekamy na wypowiedz Nalag, kończącą mam nadzieje.
[Obrazek: 144ffca5f9183.png]
#22
Fajnie, że nie ma regulaminu na spawnie ;x


dodam, że zbanował mnie za wspomagacz do łowienia ryb XD
#23
I co z tego? wspomagacz to wspomagacz
zyskujesz nieuczciwą przewagę nad innymi graczami.
A jeżeli przeglądałeś  regulamin to powinieneś wiedzieć że jest on dość długi..
Lepiej byłoby ustawić tabliczki na każdym trybie z informacją gdzie można go (regulamin) znaleźć.
Everyone will burns



#24
Pamiętaj że to co napisałeś niby wspomagacz do łowienia ryb ułatwia ci... czyli jest niedozwolone... gracze sami muszą sb radzić bez wspomagaczy... A co do regulaminu raz na jakiś czas pojawia sie link do forum... tam odrazu na 1 stronie jest zakładka "Regulamin"
Daj mi repkę... dla ciebie to nic a dla mnie dużo Smile
#25
Ban słuszny, widzę że jakieś próby w celu UnBana zostały podjęte i mam nadzieje że to się nie powtórzy. Skargę na JrModa odrzucam, i proszę aby swoją negatywną opinie co do UnBana przemyślał i wypowiedział się Bartez, czy gracz może dostać drugą szansę, ja osobiście myślę że można się "zlitować". :d
#26
Przyznales sie do makra, wyklocales sie, ze za to nie ma bana i ty jeszcze chcesz ub? Powodów zeby Ci nie dac ub jest duzo, a wiec o ub możesz zapomniec. :d
#27
XD widać że chyba nikt z was nie łowił w mc pozderki enjoy, talking shit
#28
Zostales zbanowany za uzywanie macra i tyle po co drazysz temat ;_;
#29
"Użytkownikowi zabrania się pod rygorem całkowitej blokady konta posiadania lub korzystania z wszelkich modyfikacji gry ułatwiających rozgrywkę na serwerze (np. Huzuni, Nodus, Xray nie dotyczy OptiFine oraz Rei's Minimap). Przyznanie się do ich używania jest równoznaczne z ich używaniem" cytat z regulaminu :3 bez sensowna kłótnia, chyba można zamknąć.
#30
(19-09-2017, 06:50 PM)Cpt_Jones napisał(a): Fajnie, że nie ma regulaminu na spawnie ;x


dodam, że zbanował mnie za wspomagacz do łowienia ryb XD

To jak łowienie ryb sprawia taką trudność, że musisz używać macro, należy pogratulować.
Odpowiedź dostałeś w poprzednim temacie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości