Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cpt_Jones[SKARGA]MinecraftBartez
#11
(16-09-2017, 12:45 PM)crazycrafter napisał(a): Spinasz się o słusznego Bana ? Żałosne. Macro jest traktowane jako wspomagacz więc o co się spinasz?

W jaki sposób ma to mi "pomagać"?
#12
Odnosnie Macra ;
Macro jest to wspomagacz ktory automatycznie klika ci w myszke i jest on na wielu serverach zabroniony. I pomaga ci w taki sposob ze ktos klika w myszke i klika np. 5razy na sekunde a takie macro od 10 do nawet 100 razy na sekunde. Edit ; Macro na PPM szybciej buduje bloki i pozwala sie latwiej bugowac blokami np. przy wychodzeniu z fosy na wielu hardcorach. Zaleznie tez od tego jakie masz macro moze ci one pozwalac na strzelanie pare nascie razy na sekunde z luku. (Za takie cos rowniez ja dostalem bana na koncie TheWorstJack obecnie gram na wiatruwka_)

Odnosnie Wtracania sie ;
Kazdy ma prawo na wypowiedzenie sie w watku i wyrazenie swojego zdania.

Odnoanie MinecraftBarteza ;
MinecraftBartez nie jest to zly mod i nic do niego nie mam ale kazdy popelnia bledy to ze Bartez nie odpisal komus na temat reklamy 520sub na helpopie to jego blad/wpadka i to ze dal ci bana za macro to nie jego wina on wypelnial swoje obowiazki tzn. Zbanowal gracza ktory uzywal niedozwolomych modyfikacji.

Odnosnie Regulaminu ;
Nie kazdy zaglada na forum albo nawet nie wie ze takowe jest jestem za tym zeby na np hubie byly tabliczki z najwazniejszymi zasadami (wypisanie wszystkich zajeloby duzo czasu i byloby ich mnostwo)

Odnosnie twoich kolegow ;
Bezpodstawnie oskarzaja Barteza nie piszac dla czego czyli pisza cos w stylu 'NAJGORSZY ADMIN -REP' btw wyglada to troche jak multikonta. A iDelti nie jest Boxdelem (tak wiem odkrylem caly swiat i wszechswiat)

//Pozdrawiam TheWorstJack
#13
Chyba nikt nie zrozumiał postu i nie wyjaśni mi w czym ma mi wspomóc Macro PPM na WaterBlock
#14
Można nim szybki budować oraz łatwo się buguje. Nie ważne czy jest na lpm czy ppm to wspomagacz.
#15
Moderator zbanował mnie za macro powód, bo to pomaga w łowieniu..

Wszyscy odpowiadają bezsensu
#16
@Cpt_Jones macro jest na serwerze uznawane jako wspomagacz, dlatego jest zabronione. Po drugie piszesz, że używałeś macra tylko na waterblocku, i pisze że co ma ci wspomóc... A takim razie po co masz macro? Zresztą skąd jest ta pewność, że grasz tylko na WaterBlock?
A i po po trzecie. MinecraftBartez jest dobrym jr.moderatorem. Smile
#17
Po co taki spam. Wszystkie macra sa nie dozwolone na serwie więc ban słuszny
Pomogłem? Daj Diamenta i repke będzie nas coraz więcej  olol  banana
#18
Chciałbym się odnieść co do tego...
1.Macro na bardzo dużo ilości serverów jest nie dozwolone w myszce jak i normalnie
2. Macro PPM pomaga w szybkim budowaniu, łatwo sie buguje i wygląda na fluxa
3. Nie wiem po co robisz wątek skoro nie dość że nie przeprosisz za używanie tego... Kłócisz się z graczami którzy mają racje
4. Bartez jest świetnym Jr.Modem i chociaż że jest w moim wieku to lepiej się zachowuje niż osoba mająca więcej niż 18 lat
5. Wątek nie jest tylko dla ciebie... jest dla wszystkich którzy chcą się odnieść do danego tematu'
6. Odnośnie innych twoich kolegów... nie wiem po co rep - ktoro go nawet nie znają...
Daj mi repkę... dla ciebie to nic a dla mnie dużo Smile
#19
bartez jest super jr modem a ty nie kłam bo tak sie ne stało
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje daj diax'a


xd
#20
Może nie róbmy tutaj burzy bo jak zauważyliście nikt z administracji się jeszcze nie wypowiedział.
A co do wątku ci którzy piszą że makro jest zabronione mają rację.
Na większości serwerów (w tym na mcsurvi) makro jest uznawane za wspomagacz i niedozwolone, dlatego ban jak najbardziej słuszny.
Zamiast pisać skargę może powinieneś napisać prośbę o Ub? O ile ban nie jest czasowy.
A Bartez z tego co wiem dobrze wywiązuje się z obowiązków i jak dla mnie jest bardzo przyjazny i pomocny więc nie rozumiem tych -rep.
Everyone will burns





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości