Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PashQuu[SKARGA] MinecraftBartez
#1
  Twój nick: PashQuu
  Nick Oskarżonego: MinecraftBartez
  Powód: Brak Pomocy Graczą
  Tryb, na którym się to wydarzyło: WaterBlock
  Godzina, data: 13:51
  Krótki opis sytuacji: Siedziałem Z Kolegami I Ogarnialiśmy Wyspe Wtedy Pomyślałem że Może zrobię reklame serwera przecież mam 520sub wtedy zaczełęm pisać na helpop i nikt nie odpisywał od 13:51 do 14:01 ale wcześniej pisał z jednym graczem o nicku ania97103 pytała się czy odwiedzi jego wyspe on powiedział nie a mi nie chciał odpowiedzieć na helpop  ( odpisał po jakiś 25min ) a co on robił to tylko stał i robił coś przy /warp ekipa moim zdaniem powinien dostać upomnienie lub range mniej czyli helpera ( Administracja Jest Od Tego Żeby Pomagać Graczą A Nie Od Zabaw )
  [Obowiązkowy] Dowód winy: (screenshot, filmik):

[13:51:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] [HelpOp] Gracz PashQuu: jest jakaś nagroda za reklame na yt 520 sub

[13:51:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] [HelpOp] Gracz PashQuu: jest jakaś nagroda za reklame na yt 520 sub

[13:51:18] [Client thread/INFO]: [CHAT] VIP ania97103 ? MinecraftBartez zobaczysz moją wyspe? xDD

[13:51:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] Mod Bartezuff ? ania97103 nie ;-;

[13:53:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] [HelpOp] Gracz PashQuu: jest jakaś nagroda za reklame na yt 520 sub ??? odpowiedz


[13:55:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] Gracz PashQuu ? MinecraftBartez #%^^# odpowiesz? na helpopie

[13:56:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] Gracz PashQuu ? MinecraftBartez #%^^# odpowiesz? na helpopie

[13:57:28] [Client thread/INFO]: [CHAT] Gracz PashQuu ? MinecraftBartez #%^^# odpowiesz? na helpopie

[13:57:50] [Client thread/INFO]: [CHAT] [HelpOp] Gracz PashQuu: jest jakaś nagroda za reklame na yt 520 sub ??? odpowiedz

[13:58:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] [HelpOp] Gracz PashQuu: jest jakaś nagroda za reklame na yt 520 sub ??? odpowiedz

[14:00:55] [Client thread/INFO]: [CHAT] [HelpOp] Gracz PashQuu: jest jakaś nagroda za reklame na yt 520 sub ??? odpowiedz

[14:01:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Mod Bartezuff -> Ja] Yt od 500+ sub, wiadomosci o tym masz na ezhc
#2
Mi tez nie pomogł zły mod ogolnie -rep
#3
Jak piszesz robiłem coś na warp ekipa, ale też sprawdzałem cos innego. :p
Okej nie odpisałem do cb od razu, ale żeby na mnie jeszcze skarge za to pisać? Tak trudno było iść na ezhc i zobaczyć informacje o Yt?
#4
a skąd kurwa mam wiedzieć że tylko na ezhc jest
#5
Przecież to jasne że na easyhc jest o yt hahaa




kappa
#6
Akurat w tej sprawie gracz ma zdecydowanie racje, ile można prosić o pomoc?
A jak już faktycznie nie wiedziałeś co odpisać, to mogłeś iść na Easyhc zobaczyć i mu powiedzieć, bądź przekazać chociaż że informacja takowa znajduję się na Easyhc, nikt nie czyta w myślach, jeżeli nie znasz odpowiedzi a wiesz gdzie ją znaleść, to nawet tyle wystarczy. Smile
My jesteśmy od POMOCY, inne sprawy poczekają. Pomoc jest najważniejsza w naszych obowiązkach, ranga chyba po coś jest.
#7
ok to jak będzie z tym jr moderator degrad mniejsza ranga helper czy upomnienie najlepiej coś degrad a mniejsza ranga helper ponieważ jr moderator też powinien pokazywać wzór dla graczy
#8
Bez przesady, na razie upomnienie.
#9
okej dziękuje
#10
Odniosę sie do tego... rozumiem wściekłość gracza... nie odpowiadział na jego pytanie. Ale podkreślam. On Jest Administratorem... on równiez ma swoje sprawy do załatwienia... z pewnością Bartez by ci po momencie odpisał... sam tak miałem więc nie wiem po co rep - ???
Daj mi repkę... dla ciebie to nic a dla mnie dużo Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości