Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XxMisioxX[SKARGA] KacperP0L
#1
Twój nick: Aktualnie nie posiadam
Nick Oskarżonego: KacperP0L
Powód: Bezpodstawne banowanie
Tryb, na którym się to wydarzyło: survival
Godzina, data: 8 luty 2021
Krótki opis sytuacji: Zauważyłem na forum dość komiczną sytuację, związaną z NAJLEPSZYM moderatorem mcsurvi.pl w historii. KacperP0L zbanował niewinnego stivka za zabijanie free killi, które się do niego teleportowały. Ofiara tego zdarzenia (LiscBaobabu) na początku została zbanowana na zawsze nie wiedząc co zrobiła źle. Całe szczęście dobroduszny KacperP0L skrócił karę do trzech dni. Jednak nawet nie wyjaśnił biednemu graczowi co zrobił źle, czy jest niewinny i dlaczego jego kara została skrócona. Kiedy LiscBabobabu nawet nie złamał regulaminu. Całą sprawę ofiara przedstawiła mi na discordzie i jest dość komiczna. Dostać bana za zabijanie stivków, które się do Ciebie teleportują z zamiarem zabójstwa, może dopiszecie nowy punkt do regulaminu? Wszystkich graczy obowiązuje ograniczenie zabijania osób wychodzących bez porządnych itemów na pvp raz na x czasu.
Dowód winy: http://mcsurvi.pl/forum/Temat-UNBAN--21807
http://mcsurvi.pl/bany/info.php?type=ban&id=75454
#2
Nie wyjaśniałem sprawy ponieważ wydaje się dość logiczna,
Cytat:Kiedy LiscBabobabu nawet nie złamał regulaminu. Całą sprawę ofiara przedstawiła mi na discordzie i jest dość komiczna. Dostać bana za zabijanie stivków, które się do Ciebie teleportują z zamiarem zabójstwa

Jeśli źle się doinformowałeś to nie jest mój problem ponieważ nie było to kilku "stivkow" jak to napisałeś tylko jeden gracz który tworzył mk do nabijania statystyk, gdzie wchodził na serwer na nowym nicku oddawał killa koledze i wychodził tworząc przy tym nowe mk.

Cytat:może dopiszecie nowy punkt do regulaminu?
Nie ma potrzeby dopisywania nowego punktu ponieważ takie sytuacje zdarzały się kilkukrotnie i kończyły się w ten sam sposób.
Mam na myśli permban dla osób które tak robiły. 
#3
To iż była to jedna osoba niczego nie zmienia. Jeżeli tak to jedynie osoba odpowiedzialna za tworzenie multikont powinna zostać ukarana. A nie niewinny gracz, który sobie zabijał jakichś stivków (w ten sposób odbierała to ofiara), Panie SPRAWIEDLIWY moderatorze.
#4
Powiem tak.
Cytat:Dostać bana za zabijanie stivków, które się do Ciebie teleportują z zamiarem 
Zabijanie stivków czy zabijanie stivka? Bo jest to dość ogromna różnica.
https://imgur.com/a/yOHWbZa
Po jakimś czasie faktycznie punkty nie zostają zaliczone do konta osoby, która zabija jedną osobę, więc gracz postanowił wejść na kilku kontach by dać nabić sztuczne statystki graczowi.
Cytat:może dopiszecie nowy punkt do regulaminu? 

Cytat:3. Użytkownik ma obowiązek zapoznać się z dodatkowymi regulaminami znajdującymi się w dziale Regulamin i Administracja jeśli dotyczą one trybów na których bierze udział w rozgrywce. Dodatkowe wytyczne (wskazówki, ustalenia) mogą się jeszcze znajdować na spawnach poszczególnych trybów.

Doskonale zdajecie sobie sprawę, że jest to zabronione, ponieważ wielokrotnie zgłaszałeś już takie skargi na graczy, więc nie rozumiem sensu tej skargi.

Cytat:Całe szczęście dobroduszny KacperP0L skrócił karę do trzech dni.
Jest to dobrowolna decyzja osoby banującej, czy prośbę o unbana odrzuci bądź ją zaakceptuję.

Myślę, że wyjaśniłam w jakimś stopniu wszystko co zostało przez Ciebie napisane. Skarge na moderatora odrzucam. 

Drogi użytkowniku!
Twoja skarga została uznana za bezpodstawną, dlatego też gracz, na którego została złożona nie zostaje ukarany.

Pozdrawia,
ekipa McSurvi.pl
[Obrazek: 7mqjW2r.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości