Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016!
#51
Twój nick na serwerze: KoleQ

Wiek: 14

Zainteresowania: sporty i oczywiście granie w minecraft Wink

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Około 2 lat

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Creative 3

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative 3, Wojownicy vs Potwory

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Oj, bardzo dużo może 5 godzin Cool

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem cheaterów



Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ jestem ogarnięty, znam wiele komend i wiem jak to być JR MODEM, pewnie chcecie wiedzieć dlaczego wiem jak być JR MODEM ponieważ na nie których mam jr moda Smile



-___Mam nadzieje że będę JR MODEM na najlepszym serwerze świata!____-
#52
Rainbow 
Twój nick na serwerze: Malink0waok

Wiek: 13

Zainteresowania: Plastyka, koszykówka, siatkówka,, nożna ( jestem bardzo aktywną osobą )

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Kiedyś grałam na tym serwerze ale na innym nicku tylko miałam przerwę, ponieważ nie mogłam mieć minecraft'a na komputerze ale dosyć długo... licząc z innym Nickiem to prawie 2 lata Big Grin ( Chyba )

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Bardzo chciałabym na Creative3

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative3, SkyWars ;3

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 2-3 godz. Smile w weekendy dłużej

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Nie ;c Ale mam nadzieję ,że jak dostane tego JR Moda to na pewno zrobię <3 A no i ten nie wiedziałam jak się pisze postów itp. XD I dlatego nie pomagałam bo nie wiedziałam jak, ale od teraz wiem  więc będę pomagać Angel

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Jak już mówiłam, chciałabym coś naprawdę zrobić dla tego wspaniałego serwera. Pomagałabym bardzo <3. Dawałabym ostrzeżenia itp. Staram się utrzymywać kontakty z wszystkimi. Rozumieć ich, pomagać im. Mam naprawdę wielką nadzieję ,że jednak będę tym Jr Modem ;3. No i ten XD Nie ma takiej drugiej osoby z takim supi poczuciem humoru jak ja ( Ale to Admini mają go chyba lepszego xd * ja w cale się nie podlizuje XD * ) Życzę też innym powodzenia ale najbardziej sobie <3. Dziękuje i pozdrawiam cieplutko, gorąco i no <3 KC <3  Heart  Heart Aha no i dlatego ,że to ja Big Grin I jestem uczciwa Wink


Załączone pliki Obrazki
   
#53
Twój nick na serwerze: H3dexqa
Wiek: 13
Zainteresowania: Rysowanie,pływanie,gry
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Raczej od roku wcześniej grałam na innym nicku Smile
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative China 3. Bardzo lubię spędzać tam czas Smile
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Jak to wiadomo jest szkoła,sprawdziany ale około 2/3 godziny w weekendy dłużej Smile
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Kupowałam chyba z 2/3 razy vipa. Może i więcej ale to musiało być 1 rok temu na innym nicku Smile
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? : Jestem uczciwą osobą, bardzo lubię pomagać nowym użytkownikom serweru. Bardzo lubię spędzać na Creative China 3 czas Smile Zawsze 2 godziny mijają szybko Smile Jestem na serwerze prawie codziennie. Tylko nie ma mnie w soboty/niedziele. No i oczywiście jak mam jakiś sprawdzian, kartkówkę to muszę się uczyć. Myślę, że bym się nadawała i bym z chęcią pomagała innym. A jeśli bym się nie dostała to trudno Smile Warto spróbować No i oczywiście mam zamiar co miesiąc kupować VIPA Smile (Jeśli by mi się nie udało dołączyć do ekipy MCSURVI.PL). Mam nadzieję, że mi się uda Smile

POWODZENIA INNYM I POZDRAWIAM CIEPLUTKO! Smile
#54
[b]Twój nick na serwerze: Parasolka_xd
[b]Wiek: 13
[b]Zainteresowania: Sport, Plastyka  no i oczywiście Minecraft Smile
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Nie pamiętam , ale myśle , że około 2-3 lata
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? : Creative 3, Sky Wars 3
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative 3 , sky wars 3 , Master Builders
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Różnie , 3-5 godzin Big Grin Mogę czsami przesiedzieć prawie cały dzień przed laptopem Smile
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? : Zgłaszałam do moderatorów nie odpowiednie zachowanie graczów
[b] Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem uczciwa.Myślę , że jestem godna tego stanowiska , ponieważ dużo czasu spędzam na serwerze . Także kontrolowałabym graczy czy nie łamią regulaminu . Od razu banowałabym graczy o nie odpowiednim zachowaniu. Nie banuje bez powodu . Bardzo dobrze znam zasady , a także komendy .
#55
Twój nick na serwerze:  awesomehaxx.
Wiek:  14.
Zainteresowania:  Piłka nożna, sporty ekstremalne (off-road itp. )
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:  Od 2 lat.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?  Survival lajcik oraz pvp classic.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:  Survival lajcik.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:  2-6 godzin.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?  Zgłaszałem mnóstwo cheaterów do TiTeczka oraz Frosta, pomagałem wielu graczom na trybie Survival Lajcik
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?  Jestem odpowiedzialny oraz kulturalny, odnoszę się do graczy z szacunkiem, nie wdaje się w kłótnie oraz jestem bezproblemowy, lubię pracować w grupie.
#56
Twój nick na serwerze: wikuska123123.

Wiek: 12,5.

Zainteresowania: Jazda konna i gra w siatkówkę oraz zbijaka.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: coś koło dwóch lat.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? skyblock+, freebuild oaz ew. creatiwe3 

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: ostatnio zaczęłam na skyblock+ i freebuild.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? jak jeszcze był TheZabujca to zawsze mu pomagałam na freebuild, zgłaszałam graczy łamiących regulamin.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Wydaje mi się że nadaje się na to stanowisko dlatego, że zawsze staram się pomóc, nie odpuszczam łatwo, jestem miła, przyjacielska, cierpliwa (co nie znaczy, że nie potrafię się zdenerwować).
Mam nadzieję, że się dostanę Smile
Z góry dziękuje.
 Kocham The Walking Dead !!!! <3
Moje GG: 57402437
#57
Twój nick na serwerze:RobercikGaming
Wiek:16
Zainteresowania: Gry, komputery
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od niedawna dziennie jestem po 5h
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Freebuild,
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Freebuild
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:5 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Nie, ale sie staram
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ogarniam dużo rzeczy, jestem sprawiedliwy mam dobry kontakt z ludźmi,
#58
Twój nick na serwerze: LiviTomoeYaoi
Wiek: 13/14 (lipiec 14l.)
Zainteresowania: Muzyka, sztuka i sport
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: około 6 miesięcy
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? RPG, SkyWarsy,
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: RPG, SkyWarsy oraz SkyBlock
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: od 3-6 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłosiłam może pare razy graczy.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem osobą dosć opanowaną i sprawiedliwą, potrafię opanować każdą sytuacje. Jestem miła, pomocna i zawsze każdego wysłucham. Szanuje poglądy innych do gry.
Mysle ze tyle wystarczy i mam nadzieje na dalszą współprace ;3


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości