Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - MAJ/CZERWIEC 2016!
#21
[b] Mój nick w grze: spider223
[b] wiek: 12 lat
[b] zainteresowania: bardzo lubie grac w skywars i survivalgames a tak poza tym gra w siatkówke i nożna
[b] aktywny na serwerze: od 1-2 lat
[b]range jr.Mod chce meic na freebuild i na skywars i jesli jeszcze mozna na survivalgames
[b] tryb SkyWras classic
[b] 1-2 godzin a łącznie 3-4
[b] Mówiłęm adminom kto cheatuje i mówiłęm co mogli by zmienic ( nie rzadze sie )
[b] Nie chce oszukiwac pomagac innym i bronic prawa na serwerze i nie chce zeby inni oszukiwali Wink


Z góry dziekuje bede cierpliwy .dzięki a i switne filmiki szybkibanan
#22
Twój nick na serwerze: ProcmoYT

Wiek: 14 Lat

Zainteresowania: Komputery ( Informatyka ), motory(enduro)

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 2 lata

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Na serwerze SkyWars.

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Najwięcej czasu spędzam na serwerze SkyWars

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Nie długo wakacje, więc tak z 4-5 h dziennie

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem cheaterów przez serwer i jednego na forum.


Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Moim zdaniem powinniście mnie wybrać dlatego, że jestem miły, kulturalny, uczciwy, nie oszukuję, nie byłem nigdy karany na serwerze, znam się na swojej roli. Nigdy nie oszukuje administracji, próbuje likwidować cheaterów. Byłem wiele razy KidModem i wyżej na innych serwerach, więc znam się na swojej roli. Pierwszym serwerem na którym grałem był właśnie mcsurvi, mam dużo styczność z serwerem i wiem co i jak. Uważam ,że idealnie nadaję się na stanowisko, ponieważ jestem bardzo aktywny. Tego aktualnie brakuje na serwerze (aktywnej administracji, chociaż z tego co widzę.). Mam z graczami dobry kontakt i staram się służyć pomocą.
Nie znoszę nierówności i niesprawiedliwości . Byłem kiedyś członkiem administracji na innych serwerach i nie popełniałem w tym czasie żadnych błędów. Staram się być wzorem dla innych graczy choć nie zawsze mi to wychodzi i ostatnio ponosiły mnie nerwy przez spór z administratorką. . Jestem cierpliwy. Znam komendy, które powinien mieć JR.MOD, spędzam bardzo dużo czasu na serwerze, potrafię skutecznie wyłapywać cheaterów, karze graczy, którzy w jakiś sposób łamią regulamin. Nie nadużywał bym rangi, starał bym się, żeby żaden gracz, który złamał regulamin nie był bez kary. Lubię pomagać ludziom, jestem dobry, uprzejmy i odpowiedzialny. Nie jestem nachalny. Nie będę się wywyższać. Po co mi to wywyższanie? Po nic. I tak bym nic nie osiągnął. Chcę pomóc w rozwijaniu się tego serwera. Widziałem brzydkie słowa na chacie. Chcę zmniejszyć ich ilość do zera. Bardzo dobrze wypełniam prośby, zadanie i tego typu inne, z dokładnością i precyzją. Dlaczego akurat ja? Tak jak wspominałem, nie jestem nachalny i nie lubię się wywyższać. Kiedy widzę jakiś spam na serwerze, albo brzydkie słowa wzywam Administrację.
#23
Twój nick na serwerze: wiru98
Wiek: 14 lat
Zainteresowania: różnego rodzaju gry komputerowe, piłka nożna
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: przygodę z McSurvi.pl zacząłem ok. 2 lata temu, kiedy to kolega zaprosił mnie do gry na serwerze Army. Aktualnie gram na trybie FreeBuild.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Na trybie FreeBuild
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: FreeBuild
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Aktualnie miałem przerwę od Mc, ale mógłbym poświęcać ok 2 godziny dziennie.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Pozgłaszałem kilku cheaterów, dałem kilka propozycji, znalazłem kilka błedów.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Na serwerze gram dość często (tylko teraz miałem przerwę, ale już wracam), jestem aktywny w grze, potrafię pomóc niedoświadczonemu graczowi, znam dobrze grę
FACEPALM



[Obrazek: wn6y4z0.gif]
#24
Twój nick na serwerze: jorek500
wiek:10
Zainteresowania: Przyroda Piłka nożna oraz siatkówka
Od kiedy jesteś aktywny na tym serwerze: 3 miesiące
Który tryb chciałbyś pilnować nadzorować: PvP classic oraz Surwiwal
Tryb/Tryby na których spędzasz najwięcej czasuTonguevP classic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: w tygodniu 3,2 godziny w weekendy min 3 max 5 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności serwera: Powiedziałem Adminowi lub Moderatorowi że widzę czitera pomogłem komuś co czegoś nie wiedział
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ jestem uczciwy miły bardzo lubię ten serwer i jest on moim ulubionym nie banuje ludzi z byle powodu bardzo też nie lubię takich ludzi którzy uważają się za lepszych lub mądrzejszych lubię pomagać innym . Jedynym moim problemem są pluginy oraz komendy umiem zainstalować plugin ale nie znam dokładnie komendy jak zbanować liczę też małą pomoc administratorów lub adminów lub jakąś podpowiedź
POZDRAWIAM CAŁĄ EKIPĘ SERWEROWĄ
#25
Twój nick na serwerze: Nastka0564
Wiek: 13
Zainteresowania: sport,informatyka,muzyka,gry,zwierzęta,
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na serwerze gram już bardzo długo,lecz nie pamiętam od kiedy.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Najbardziej zależało by mi na Freebuild, ponieważ tam najwięcej i najczęściej gram.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Freebuild Smile
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Codziennie gram od 3h do 5h, a jak mam dużo czasu to nawet 7h.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Gdy ktoś łamie regulamin od razu robię zdjęcie i wstawiam na forum. Jak widzę kłótnie z brzydkimi słówkami to od razu ich uspakajam.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ umiem uspokoić graczy i utrzymać porządek, a że mam dużo wolnego czasu, mogę ich pilnować dłużej Smile. Jestem miła i przyjacielska. Zawsze pomagam nowym graczom i nie tylko. Jestem tu już długo na tym serwerze, więc myślę, że się nadaje na to stanowisko. Mam jeszcze dużo pomysłów na to, co możemy dobudować lub zrobić.
Pozdrawiam Nastka
#26
Twój nick na serwerze:
 
DarkMafy

Wiek:
13

Zainteresowania:
 Sport, gierki na PC oraz na PlayStation4.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
Jakoś 2-4 dni ale powiem wam że szybko ogarnąłem ten serwer :V

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?
 Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Najbardziej i to najlepiej jakbym miał rangę na PVP ponieważ tam raczej nikt nie wbija z administracji + są praktycznie same aury i nie da się grać ;/

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:
 Parkour/PVP

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
Jak będę miał tą rangę to 5-6h dziennie :v

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
 Na tą chwilę nic nie zrobiłem ale z czasem się coś ogarnie.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
 Ponieważ jestem obcykany w parkourze i w PVP, umiem sprawdzać graczy czy nie mają aury lub nodusa albo skryptów jakichkolwiek. Jestem ogarniętym graczem tej serwerowni i rzadko się denerwuję, jak już pisałem mam duże doświadczenie w takiej dziedzinie.
#27
Twój nick na serwerze:xXxpotekxXx
Wiek:15
Zainteresowania:elektronika/informatyka/gry
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:dokładnie nie pamiętam ale tak około roku
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Na pvpkits
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: pvpkits skywars
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 1h minimum 4h max
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Starałem się zabijać i informować o cheaterach Big Grin
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Ponieważ spędzam na tym serwerze dosyć dużo czasu i znam się trochę na cheatach, tzn wiem jak działają i jak je rozpoznać Jestem ogarnięty, nie niszcze wszystkiego na swej drodze. Mam rangę legenda na pvpkits co jest dowodem tego że dużo gram, Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.Mam teamspeak i mikrofo całkiem ok.

Chociaż wiem że i tak się nie dostanę
xXxpotekxXx
#28
Twój nick na serwerze: Simmple
Wiek: 13
Zainteresowania: Rózne gry .
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: W Lipcu mija 2 lata .
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Najbardziej chciałbym mieć rangę na trybie PvP Classic
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: PvP Classic .
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Od 3 godzin do 4 godzin .
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Jak możecie zauważyć zgłaszałem cheaterów na forum . Oraz zakupowałem rangi vip .
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ myślę, że ja jestem ogarnieta osobą ogarniam dużo pluginów oraz mam pojęćie z czego karać graczy jestem osoba miłą z stosunku do graczy oraz do administracji udzielam pomocą .
#29
Twój nick na serwerze:Klaudia3211
Wiek:11
Zainteresowania:Rower Rolki gry komputerowe
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Nie pamiętam ale chyba długo
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Crearive medieval
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Sky block ale zaczęłam interesować się creative
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 4/5 godzin zależy czy w weekendy gdzieś wyjeżdżam
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Tak podawałam na skype partiko20x20 cheaterów oraz nagrywałam na YT
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Bardzo lubię ten serwer znam dużo komend 7/10. Smile Pomagała bym graczom umiem rozpoznać cheaty. Myślę że bym się nadała i dostała tę szansę.
#30
Twój nick na serwerze: ppaa
Wiek: 17
Zainteresowania: grami PC (minecraft), sprzęt audio,
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: na serwerze gram już sporo ponad 3 lata
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? na trybie FreeBuild Big Grin
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: jak powyżej na FreeBuild
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: ponad 5 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? pomagałem złapać cheaterów, organizowałem konkursy
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Myślę, że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko i mógłbym dużo zrobić dla serwera oraz pomóc Frostowi przy pilnowaniu Trybu FreeBuild, szczególnie w chwilach gdy go nie ma. Bardzo angażuję się w community naszego serwera i chciałbym, aby każdy gracz na tym trybie czerpał przyjemność z gry. Wiem, że aby tego dokonać, czeka mnie sporo pracy, na którą jestem gotowy. Tongue


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości