Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
Twój nick na serwerze: Kacpii_07
Wiek: 13lat
Zainteresowania: piłka nożna
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Jestem aktywny na tym serwerze od jednego roku
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Tryb którym chciałbym nadzorować jest Creative
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Tryb na którym spędzam najwięcej czasu jest Creative
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Dziennie na serwerze mogę spędzić 4 godziny
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Bardzo dużo zrobiłem dla ludzi w społeczności McSurvi.pl, np. pomagałem budować i też przywołałem komuś główkę SzybkiegoBanana bo on nie umiał
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Bo chciałbym pomagać ludziom i społeczności McSurvi.pl, i też chciałbym chociaż raz nadzorować wasz serwer Smile

Pozdrawiam McSurvi.pl <3
I myślę że mnie wybierzecie.
Może się spóźniłem kilka godzin ale to nic nie szkodzi , mam taką nadzieję Smile

[b]Twój nick na serwerze: Pan_Owieczka

[b]Wiek: 16 Smile

[b]Zainteresowania: W tym roku kończę gimnazjum i wybieram się do technikum informatycznego a później na studia profil programisty i grafika . Lubię grać także w piłkę nożną ( niestety jestem za słaby na jaki kolwiek klub / drużynę ) interesuję się również mechaniką aktualna maszyna to Aprilia rs 50 . Owszem gry komputerowe takie jak Cs:Go , LoL , czy Minecraft

[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na serwerze jestem aktywny od podajże dwóch lat

[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? : Tryb Jail Easy

[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Na samym początku kariery gry na waszym serwerze był to Skyblock , później Skyblock Water , następnie Creativ , potem róźne tryby takie jak survival games itp a aktualnie spędzam dużo czasu na Jail Easy

[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W dni wolne spędzam około 5-7 h w dni szkolne 4h

[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? : Jeżeli się liczy kupowałem dużo vipów Smile

[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? : Mam 16 lat jestem po mutacji , ortografię mam dobrą , na waszym serwerze gram dwa lata , a na danym trybie czyli Jail Easy dużo osób gra na Speedmine / Nuker a podczas pvp mają kilaure . spędzam dużo czasu na tym trybie Smile


Serdecznie pozdrawiam całą administrację
Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania
Uwaga!

Ogłszam wyniki!

Zgłosiło się ponad 170 osób!

Wybraliśmy na próbę całkiem sporą ilość junior modów!

Oto pełna lista:

_Angela_0
Bartek998
1julia1
momolek
Kristeeee
ZaboreQ
Tebu
Kookieee
Snowek
SnickersGamerPL
RedAsPro
_Slodka_Julka_
Kubbas007
__lusia__


Gdy się wykażecie i po miesiącu zdecydujemy że zasłużyliście na otrzymaną rangę to otrzymacie również dodatkową rangę na forum!

Gratuluje zwycięzcom!
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości