Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
Może tak , odnowa :D
[b]Twój nick na serwerze: Ksiaraq_
[b]Wiek: 13
[b]Zainteresowania: Koszykówka , komputer i rysowanie :* i kocham zwierzęta ... <3
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od nie dawna :D !
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Pvp Kits :D :*
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Pvp Kits
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 3 - 4 godziny :D
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Jeszcze nic :D Ale jak zobaczę coś to od razu zgłoszę :D
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ na Pvp Kits nikogo niema z Administracji ;/ A jak są to prawie nie przychodzą :( Nie lubię wulgaryzmu i Cheaterów :/ Lecz ich dużo na serwie :D Bym chciała normalnie zagrać z innymi :D !

Pozdrawiam Zuza

PS:Bardzo mi zależy :D
Mój Nick : SkyRunek
Wiek : 12
Zainteresowania: Piłka Nożna , Siatka , Klocki
Aktywny Jestem od Jakiś 3-4 Tygodni
Chciałbym Nadzorować serwer Creative 3 China
Tryb na którym spędzam najwięcej czasu: Creative China 3
Dziennie moge Spędzać od 2-5 Godzin To Chyba Dużoo
Do tej Pory zrobiłem : Zgłaszam Graczy Którzy : Oszukują , Reklamują , Itp Itp
Dlaczego Mnie ? Odpowiedź Jest Dość Prosta: Bardzo Lubie Grać na MCsurvi.pl Interesuje się życiem adminów MCsurvi Bardzo Marze o randze Jr.mod Kocham Grać na MCsurvi Lubie Sie Wygłupiać z Graczami Ale Będe Zachowywał sie Poważnie i mądrze Umiem Rozróżnić Żart od Naprawde. I to Chyba na Tyle Smile Mam nadzieje że Przejde Bardzo Chce Mniej Wulgaryzmów na MCsurvi Itp

Pozdrawiam SkyRunek
Twój nick na serwerze: IBR0C


Wiek: 20 - niedługo wskoczy jedyneczka Smile


Zainteresowania: Montaż filmików, wszelkie informacje ze świata, muzyka, e-sport.


Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Dokładnie od wczoraj, ale to chyba nie pierwsza odpowiedź która z góry mnie dyskwalifikuje.


Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Jest mi to obojętne ponieważ chciałbym nauczyć się funkcji jaką pełni moderator, bo nie mam w tym żadnego doświadczenia.


Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Czas spędzony na Waszym serwerze nie pozwala mi odpowiedzieć na to pytanie w sposób taki w jaki zostało ono zadane... a więc: myślę, że najbardziej ze wszystkich trybów interesuje mnie survival i to tam spędzę najwięcej godzin.


Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: To wszystko zależy od dnia. Każdy z Nas ma jakieś obowiązki i swoje sprawy, ale myślę, że dziennie poświęcałbym około 2-4h na serwer.


Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Nie, niestety nie miałem okazji.



Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Szczerze pisząc to myślę, że na moje miejsce znajdzie się o wiele więcej godnych kandydatów i z mojej strony jest to tylko próba dostania "praktyk - tak to nazwijmy" z racji tego, że jestem w tym kompletnie zielony, ale lubię pomagać i chciałbym przyczyniać się do pilnowania porządku na serwerze. Jeżeli ma to jakiekolwiek znaczenie to adminowałem na sieci CS-Bydgoszcz w CS:GO ( nie bierzcie tego jako reklamę ) i wtedy również miałem pierwszy raz kontakt z panelem administracyjnym, a jednak podołałem zadaniu.
Poza tym uważam, że jestem wyrozumiałą osobą która potrafi wysłuchać obydwóch stron i podejmować dojrzałe decyzję, dodatkowo utrzymuję dobry kontakt z ludźmi, unikam konfliktów i w dużym stopniu cechuje mnie szczerość.

Pozdrawiam. Smile
Twój nick na serwerze : xMonKeeYY

Wiek : 13l.

Zainteresowania : Sport (Piłka nożna, piłka ręczna), e-sport, informatyka.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze : Grałem kiedyś (Jeszcze na starej mapie jali o ile się nie myle) dużo na serwerze Jali ale obrabowali mi konto z przedmiotów i przestałem grać aż do niedzieli kiedy znajomy powiedział mi że powstał nowy tryb RealLife wiec postanowiłem zerknąć okiem.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? : PvPClassic

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu : RealLife, PvPClassic.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze : Dni robocze 5-6h | Weekendy 6-8h. Teraz będzie okres świąteczny będzie więcej czasu.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? : Pomagam graczą którzy zadaja pytania na czacie ogólnym, zgłaszam cheaterów oraz graczy wulgarnych na forum.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? :
Wiem jak trudne jest sprawowanie nad tak dużym serwerze i chciałbym dodać małą cegiełke od siebie. Zachowuje kulturę, zasady ortograficzne (Staram się jak mogę). I oczywiście posiadam Mikrofon, TeamSpeak 3.

Pozdrawiam wszystkich!
Twój nick na serwerze:RabbidsLD
Wiek:14
Zainteresowania:informatyka,ręczna,granie w gry
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:około 2 miesięcy lub dłużej
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?:Survival
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Survival
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:3-4 h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: miałem kontakt z moderacja gdy widać było jakiś hakerów lub jak ktoś nieprzeszczegał regulaminu serwera
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ prowadziłem swój serwer[nieaktualne] i mam wprawę w moderacji umiem wykryć chety oraz sprawdzac umiem tez dobrze poslugiwac się komendami.posiadam ts skype itp możne ułatwić to w komunikacji oraz lubię pomagać.

Nowy Sącz pozdrawia Smile
[b]Twój nick na serwerze:KoleQ
[b]Wiek:13 lat
[b]ZainteresowaniaTongueiłka nożna i oczywiście minecraft Big Grin
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Od grudnia 2015 roku
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Chciałbym pilnować tryb creative 3, water block, kit pvp.
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative 3
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 2/3 godziny ale na różnych trybach
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem cheaterów, uczyłem world edita
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Od zawsze chciałem być jakimś Jr.Modem, modem itp... Teraz mam szanse to moje mażenie odkąd gram na tym serwerze, gdy jestem vipem lubie pomagać innym. 
Twój nick na serwerze: XxAdriannaxX
Wiek: 12 lat
Zainteresowania: Lubię grać w gry, szczególnie w Minecrafta.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od 2 lat ok.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Na SkyWars Classic.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: SkyWars Classic.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Od 2 do 5 godzin.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Zgłaszam cheaterów do administracji, oraz pilnuję żeby gracze nie używali wulgaryzmów na chacie (osobiście nie lubię, jak ktoś się nieprawidłowo wyraża).
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ jestem ogarnięta, sprawiedliwa oraz lubiana na serwerze.

Pozdrawiam, i chciałabym dostać szansę.
Twój nick na serwerze: tygrysek208

Wiek: 15 lat

Zainteresowania: Interesuję się piłką nożną, piłką ręczną oraz grami komputerowymi.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze?: Na serwerze jestem aktywna od ponad 2 lat.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę JrModeratora?: Chciałabym pilnować tryb Anihilacji lub SkyWars.

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Zdecydowanie najwięcej czasu spędzam na Anihilacji, ale często gram również na SkyWars’ach oraz PvP Kits.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Około 4 godzin, w weekendy więcej.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:
Zakupiłam boskie przedmioty na serwerze Anihilacji i ostatnio zaczęłam także zgłaszać osoby łamiące regulamin.

Dlaczego właśnie ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Jestem osobą z poczuciem humoru, dystansem do siebie oraz człowiekiem, który potrafi dogadać się z innymi w sposób ugodowy. Przechodząc do samego pytania. Gram w Minecrafta dość długo, aby móc stwierdzić czy gracz posiada niedozwolone modyfikacje, czy też nie. Przez całe 2 lata grania na McSurvi nie otrzymałam bana za słowa, obrazę. Oczywiście jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy. Ja staram się na nich uczyć, aby nie popełniać ich w przyszłości. Jeśli otrzymam rangę Jr.Moderatora na tym serwerze, postaram się zadbać o kulturę na chacie, łapać cheaterów, pilnować przestrzegania regulaminu oraz dołożyć swoją małą cegiełkę do rozwoju serwera.

~~Pozdrawiam Tigri ;D
Doing is better than saying.
Nick: Sweet_Olivka
Wiek: 12 lat
Zainteresowania: Uwielbiam grac w gry głównie w Minecraft wchodze tylko na serwer McSurvi.pl lubie tez bawic sie z moim pieskiem
Od kiedy jestem na serwerze: Jestem na tym serwerze okolo od 2016 od sierpnia
Chciała bym pilnowac/nadzorowac server creaiv
Na którym trybie spędzam najwięcej czasu : Najwiecej spędzam na serwerze creativ
Dziennie spedzam dużo czasu na graniu na serwerze
Co zrobilam na serwerze? : Pytam sie graczy czy moge pomuc cos zbudowac
Dlaczego właśnie macie wybrac: Poniewaz uwielbiam ten serwer jetem tam zawsze jagby ktos np. przeklinal dalabym kicka (jesli bede miala uprawnienia) . Będe tez robic eventy na ktorych mozna wygrac vipa mini gry oczywiscie


Pozdrawiam cie Oliwia <3

Ps. Bardzo mi zalezy <3
Twój nick na serwerze: alicja434 (konto Premium)

Wiek: Mam 13 lat Smile

Zainteresowania: Interesuje się różnego rodzaju grami komputerowymi oraz rysunkiem i grafiką komputerową. Jestem bardzo aktywną osobą uprawiającą wiele sportów m. in piłka nożna oraz lekkoatletyka. Spędzam również dużo czasu przed komputerem grając w swoje ulubione gry np. minecraft. Big Grin

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na serwerze gram od około 2 lat, nigdy nie miałam przerw. Aktywnie interesowałam się sprawami serwera przeglądając forum.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Chciałabym nadzorować tryb Freebuild ,ponieważ spędzam na nim najwięcej czasu i najwięcej o nim wiem i to właśnie od niego zaczęłam grę na tym serwerze.

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Najwięcej czasu spędzam na trybach creative, Freebuild, SkyWars.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Spędzam około 2-4 godzin dziennie. No ale w święta trochę mniej. Wink

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Starałam się pilnować chat oraz informować moderatorów o nieuczciwych graczach.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Jestem bardzo aktywna na serwerze, nie przeklinam jestem uczciwa oraz zachowuje się odpowiednio do każdej sytuacji. Umiem współpracować w grupie z innymi graczami serwera. Myślę też że byłabym dobrym jr moderatorem. Big Grin

Dziękuje za przeczytanie, miłego dnia!
PS. Posiadam również działający mikrofon którego jeszcze nie porwało UFO.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości