Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
#91
Jednak przepraszam powinno być tak
[b]Twój nick na serwerze: Wiik24
[b]Wiek:13 lat
[b]Zainteresowania: Piłka nożna, gra na komputerze
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Od 2012 roku
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Chiałbym pilnować serwer Anihilacje
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Anihilacja i Wojownicy VS Potwory
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:3 godziny 4 maximum
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? : Tak zgłaszałem ludzi za wulgaryzmy. Zgłosiłem błąd związany z sms-em. Wspieralem serer finansowo
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:
Taka szansa może się już nie powtórzyć. Na serwerze jestem codziennie , no chyba że coś mi wypadanie , ale mniejsza z tym. Postaram się zmniejszyć ilość cheaterów , jak i dopilnować chatu od wulgaryzmów oraz spamu.
Jestem osobą spokojną , opanowaną , kulturalną , przyjacielską oraz skromną :> Wspomogłem Serwer Finanso ;-)
#92
Twój nick na serwerze: AlffinFiefiurka
Wiek: 13,5 wiosen
Zainteresowanie: Minecraft, motocykle, piłka nożna i piłka ręczna
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: ok. 3lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Chciałbym nadzorować tryb Creative 3.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Najwięcej czasu spędzam na trybie Creative 3 i trochę na pvp
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Mogę spędzić 3-4 godziny dziennie czasami się trafi 5godz. W weekend potrafię spędzić nawet cały dzień.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Pomagałem osobą które potrzebowały szczególnej pomocy WE. Gdy wygrałem event oddawałem Vipa.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Lubię pomagać, wyjaśniać różne problemy z którymi miałem doczynienia albo po prostu na które znam rozwiązanie.

Z wyrazami szacunku AlffinFiefiurka
#93
Twój nick na serwerze:_VIP_Maiie_98
Wiek:13
Zainteresowania:Matematyka, gra w mc, gra na pianinie
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Jestem aktywna na serwerze od roku
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Chciałabym nadzorować tryby: creative 1 i SkyWars
Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Na creative 1 i SkyWars
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Na SkyWars i creative 3
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Od 1 do 3 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Pomagałam innym w budowaniu, odpowiadałam na pytania i obserwowałam chat czy ktoś nie przeklinał
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem pomocna, opowiadam na pytania i jak będe JrModeratorem to będe pomagać innym np. oszklić działkę itp.
Pozdrowienia z Poznania Smile
#94
Twój nick na serwerze; AnotherPG
Wiek: 12+ (ale ogarnięty)
Zainteresowania; gry. programistyka muzyka gotowanie, gram w teatrze (prawdziwym), j.polski, j.ang, matematykę, nienawidzę jak ktoś przeklina i często nawet na mój wiek zwracam uwagę tej osobie
Od kiedy jestesm aktywny: na serwerze 2lata
Tryb: easyhc
Tryb na którym najwięcej czasu spędzam: easyhc
Ile dziennie gram: 1,5 godziny 2 godziny w weekendy 4godz
Czy do tej pory zrobiles co dla społeczności; pomagałem gdy się pytali i łapałem  cziterów   i wrzucałem na forum skriny
Dlaczego mnie powinniscie wybrać : bo bardzo  lubie ten serw lubimy się z adminami mam nadzieje SzybkiBananie ,że Ciebie też poznam lepiej Smile
#95
Twój nick na serwerze: Matias737
Wiek: 10
Zainteresowania: Gry Komputerowe,Piłka Nożna
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 2 Miesiące
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? SkyWars,Survival Games, Survival,EasyHC,PvP
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Skywars,Creative,Survival.Survival Games,PVP
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 2Godz
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Nie
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
#96
Heart 
Twój nick na serwerze: xViczka
Wiek: 13,5
Zainteresowania: Sport (ogólnie piłka ręczna), gry komputerowe.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Hmm, z jakoś 3 lata będzie.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Napewno będzie to creative 3 ew. creative 1 :3
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative 3
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: To zależy od dnia itp. Napewno w weekendy najdłużej ;3
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Owszem, zgłaszałam graczy wulgarnych lub przeszkadzających w grze mojej lub innych graczy.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Hmm, myślę, że sprawdziłabym się jako Jr.Mod., umiem ortografię, dopilnowałabym porządku na czacie jak i porządku w normalnej grze tzn. żeby nikt nikomu nie przeszkadzał. Jestem sprawiedliwa i nienawidzę kłamstwa. Nie traktuje moich przyjaciół w grze jako osobę, która nie musi ponosić kary, bo musi, jeżeli na to zasłuży. Mam opanowane komendy, przynajmniej te najważniejsze typu; /ban /kick /tempban itp.  Mam także sprawny mikrofon jak i słuchawki, przez co mogłabym udzielać się na TeamSpeak'u czy Skype. I to chyba wszystko ;3







Myślę, że to wszystko :3
Miło mi było zgłosić się do rekrutacji ;3
Pozdrawiam, Wiktoria <3


Załączone pliki Obrazki
   
#97
Twój nick na serwerze: szumielxd_
Wiek: 15
Zainteresowania: programowanie, grafika 3d, gitara, origami, i wschodnie sztuki walki
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: tak z... 2,5 roku (inne konto ale mi ukradli)
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? najbardziej by się przydało na pvpkits, albo na anihilacji
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: pvpkits, easyhc, anihilacja i ostatnio nowe skywars
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: codziennie 4-6 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Starałem się nagrywać cziterów na serwie, ale przy nagrywaniu miałem 20fps. Dawałem ss z reklam i obraz  komuś z administracji. Dużo udzielam się na forum, oraz pomagam graczom na serwerze
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Zna mnie wiele osób. Raczej nie mam konfliktu z członkami administracji. Wiem jak działają czity, testowałem z bratem na serwerze lokalnym, więc umiem je rozpoznać. Nie byłem nigdy banowany (no raz byłem na 10min). Jestem aktywny zarówno na serwerze, jak i na forum. Nie mam w zwyczaju afczeć, więc nie będzie takich irytujący sytuacji,  że nie odpowiadam na pytania. Jestem osobą ogarnietą, trudno mnie wyprowadzić z równowagi. Byłoby to dla mnie duże wyróżnienie i z pewnością bardzo bym się angażował.

wyskrobane z mojej marchewki, za pomocą painta ^,^
#98
Twój nick na serwerze: Natalkoow
Wiek: 15
Zainteresowania: Zwierzęta, gotowanie
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: ponad rok
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Na FreeBuild
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Na FreeBuild
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: ponad 4
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Wielu ludziom pomogłam, dałam rzeczy, wytłumaczyłam co i jak.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem cierpliwa i trudno mnie zdenerwować, nigdy nie byłam kimś wyższym na żadnym serwerze. Lubię bardzo pomagać i poświęcać czas innym ludziom. Staram się też gdy wiem wytłumaczyć innym a dużo wiem co i jak. Byłabym naprawdę bardzo szczęśliwa gdybym po raz pierwszy być bardziej zauważana i pytana. Umiem ortografię, dopilnowałabym porządku i upominała, znam także jak dla mnie podstawowe komendy /ban, /kick, /tempban, dziękuję. Smile
#99
Twój nick na serwerze:AguarNieJaguar
[b]Wiek:11

Zainteresowania:informatyka,MC
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:około rok ale nie dawno byłem za granicom i nie grałem :[
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? WaterBlock lub easy jail 1
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:WaterBlock,easy jail 1creative 1
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:1-4h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?Pomogłem paru osobą w budowaniu
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?Bo nigdy nie oszukuje będe pomagać i banować cheterów.Wiem jak się zachować bo miałęm już swój serwer :]Mógłbym też udzielać pomocy na Teamspeku 3. 


Pozdrowienia z Kostrzyna Wlkp :]]]]]]]]]


MAM NADZIEJĘ ŻE MAM JAKIEŚ SZANSE
Nick polska09854
Wiek 12 lat
Zainteresowania matematyka i bardzo minecraft
Jestem na serwerze aktywny ale jeśli będę mederatorem to będę często
Range jrmoderator na trybie freebuilding
Spędzam najwięcej na trybie freebuilding
Na serwerze spędzam jak najdłużej się da
Czasami pomagałem robić coś adminom
Ja bym chciał być bardzo adminem ale niema niczego za darmo?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości