Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
#41
Twój nick na serwerze: Nata223223
Wiek: 11
Zainteresowania: Minecraft, Siatkówka, Jazda konna
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 3-4 lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Na WaterBlocku
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: WaterBlock
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 4-5 godz
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Pomagałam osobą które miały jakiś problem, czegoś nie wiedziały lub nie miały Smile
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Chciałabym abyście mnie wybrali, ponieważ jestem miła, pomocna i aktywna na serwerze. Jestem szczera i uczciwa i pomagam innym graczom. Polecam innym serwer mcsurvi.pl, a także bardzo go lubie i właśnie na waterblocku spędzam najwięcej czasu Big Grin

Dziękuję za przeczytanie Smile
#42
Twój nick na serwerze: __DiaxBoy__
Wiek: 13
Zainteresowania: Siatkówka oraz Informatyka
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: ok. 3 lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Creative 3
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative 3
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Jeśli dużo lekcji to godzinke a jak nie to potrafie 4 godz na tym serwerze
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? jak miałem vipa to pomagałem world editem oraz /head lub /micro albo pomagałem w pytaniach Smile
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? od dawna gram na tym serwerze i uwielbiam ten serwer i będe się o niego troszczył Smile

Pozdrawiam z mojego domku XD
#43
Witam wszystkich czytelników i całą Administracje!

1.Nick: Szymi2001JP3
2.Wiek: 16 lat
3.Zainteresowania: Moje zainteresowania to sport (siatkówka),gry na pc jak i na konsole ps, ekstremalna jazda na rowerze tak zawny "Bmx, Mtb " ,taniec itp. Big Grin
4.Na serwerze jestem aktywny już ponad 2 lata Big Grin
5.Nadzorować bym chciał tryby: PvP Classic , Sky wars 1 i 2 oraz Survival
6.Najwięcej czasu spędzam na PvP Classic i Sky wars
7.Nie licząc weekendów dziennie na serwerze mogę spędzać 2-3-4 godziny Big Grin a weekendy oczywiście dłużej Smile
8.Dla społeczności Mc.Surwi.pl szukałem róznych bugów na serwerze ,jesli takie znalazłem zgłaszałem to na forum Smile,pomagałem Administracji w łapaniu cheaterów Big Grin
9. Raczej nie dostane tej rangi ale będę walczył Big Grin Ale dlaczego? Hmmm...Znacznie zmniejszyłbym ilość cheaterów na serwerze (a na to narzeka większość graczy),pomagałbym graczom w każdej sytuacji ,pilnował bym porządku na serwerze (wulgaryzmy i wyzwiska),W ciągu dnia poznaje dużo graczy i jestem przez nich lubiany Big Grin ,Znam większość komend więc może się uda !! Big Grin

Pozdrawiam
Szymi2001JP3
#44
Witam wszystkich Wink

Twój nick na serwerze: Mój nick na serwerze to the444r
Wiek: Obecnie mam ukończone 18 lat
Zainteresowania: Interesuje się technika wojskową jak i teleinformatyką  Wink
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na serwerze jestem aktywny od kilku lat, choć miałem sporą przerwę od gry.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Na obu serwerach PVP jak i na SkyBlocku.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Zdecydowanie PVP
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 2/3godzinki (czasem więcej jak nauka na to pozwoli) 
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? TAK, Bylem administratorem mcsurvi jakies pół roku gdy właścicielem byl Piorun Smile
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Posiadam spore doświadczenie w moderowaniu(kiedys posiadalem wlasny server pvp), Ortografia nie jest mi obca ;P i chciałem ponownie stanąć u boku adminów Smile
  
#45
Twój nick na serwerze: momolek
Wiek: 11
Zainteresowania: Gry komputerowe, sport i taniec.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Zacząłem grać od wakacji 2015 roku.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Annichilacja
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Annichilacja, Creative 3.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W dni robocze 2-3 godziny, w weekendy od 4-6 godzin.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem graczy na forum i do adminów, tzn. Nali, Lugi i Nystki, wspomogłem serwer finansowo, a także z całej mojej mocy chciałem pomagać graczom, nie dlatego że mnie zmuszają, tylko dlatego że chcę.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ehhh no cóż mam powiedzieć, nie chcę być arogancki itp., że jestem najlepszy i wgl... Myślę że przydało by się popilnować tego trybu, bo zauważyłem, że jest coraz więcej cheaterów, a antycheat sam nie da rady. Niech administracja sama osądzi czy bym się nadawał, czy zupełnie na odwrót.

Pozdrawiam, momolek.
#46
Witam Administracje Smile
Twój nick na serwerze: Kristeeee
Wiek: 14
Zainteresowania: granie w Minecrafta, taniec, karate
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: jestem aktywna na tym serwerze około 3 lat Smile
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? : najbardziej chciałabym dostać tą range ( jeżeli ją otrzymam) na trybie Anihilacja 1 lub Creative 3, gdyż tam spędzam najwięcej czasu
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Jak napisałam powyżej to Anihilacja, Creative i czasami Laboratorium i Real Live
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Na serwerze mogę spedząc około 2/3 h w zależności jak kończę zajęcia
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Pomagałam graczom gdy miałam vipa, często podawałam administracji osoby, które np. przezywały, przeklinały i cheatowały i różne inne rzeczy Smile
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Gdy trzeba pomagam innym ludziom, jestem bardzo otwarta na wiele pomysłów jak i rónież mam swoje pomysły, wiele osób mnie na tym serwerze zna jak i z graczy to również z administracji więc dogadanie sie ze mną raczej nie będzie za wielkiego problemu.
Mam nadzieje, że przeczytacie moje zgłoszenie i być może mnie wybierzecie. Smile
#47
Twój nick na serwerze: IzakTv
Wiek:13
Zainteresowania:Sport piłka nożna.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:podajże od roku ale mogę się mylić.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?:Tryb jakim chciałbym się zajmować to PvP Classic,Water Block,
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Najwięcej czasu spędzam na trybie PvP Classic.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:Na serwerze dziennie mogę spędzić od 3 do 4 godzin.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?Big Grinla społeczności McSurvi zakupiłem vipa.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:Od początku jak zacząłem swoja przygodę na tym serwerze zawsze chciałem mieć tu jakąś rangę.Na serwerze jestem codziennie chyba,że mam trening to mnie nie ma..Często bywam na skype oraz ts.Chcę zmniejszyć ilość cheaterów , jak i dopilnować chatu od wulgaryzmów.Jestem osobą kulturalną,spokojną jestem sprwiedliwy.Chcę aby na serwerze się dobrze grało innym graczom i dla tego będę łapał cheaterów.Myślę,że sie nadam na tą funkcję.


Czekam na odpowiedź. Smile
#48
Cześć , chciałabym zgłosić swoją kandydaturę na jr moda na tym serwerze ^^ No cóż , zapraszam do czytania :
Twój nick na serwerze: Zupeczka
Wiek: 12 , dokładniej 13 w styczniu.
Zainteresowania: Gram w siatkówkę , która jest moim ulubionym sportem XD ^^ Chodzę na lekcje tańca hip-hop , którym bardzo się fascynuje i ćwiczę bieganie ( sprint ).
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Nie pamiętam , na pewno 3 lata . Może nawet 4 .
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? : Najbardziej chciałabym nadzorować serwer Anihilacja , ponieważ jest tam naprawdę baardzo dużo cheaterów , zwykle są to osoby posiadające killaury i speedmine , no i chciałabym też pilnować Sky Wars 3 ( Classic ) .
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Anihilacja ( zwykle 1 )
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Zależy od szkoły. Zwykle na tygodniu spędzam tu minimum godzinę , max. 2. Jednak czasami wiadomo - jest więcej sprawdzianów , nauki , moje zajęcia taneczne , i zdarza się , ze spędzam tutaj max. pół godziny. Jednak na weekendach spędzam dziennie około 3 godz.Jednak postaram sie byc bardziej aktywna.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Zgłaszam osoby łamiące regulamin , pomagam nowym graczom , gdy czegoś nie rozumieją , gdy o coś pytają.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:Uważam , że mam szanse spróbować , więc czemu nie ja ;D Nigdy nie miałam bana , nigdy sama nie cheat'owałam tu i nie obrażałam nikogo. Mam stosunkowo dobry kontakt z użytkownikami serwera jak i administracją. Jr mod to ważne stanowisko , wyzwanie , którego chętnie się podejmę. Z racji grania długi czas wiem jak rozpoznać cheaty , znam podstawowe komendy oraz moim zdaniem , potrafię załagodzić sytuacje albo zażarty konflikt. Zależy mi na dobrych kontaktach na serwerze oraz zmniejszaniu liczy osób na serwerze , którzy łamią regulamin. Nie mam w tym żadnego interesu. Bezinteresownie ^^ . Po prostu gram tu od dłuższego czasu i zależy mi na tym , by dodać w historii tego serwera coś od siebie :> Moim zdaniem , bardzo pomogłabym serwerowi , i nawet jako zwykły gracz staram się robić to cały czas. Widzę , że się rozpisałam , więc pora kończyć ;D
Pozdrawiam wszystkich , Zupeczka
//nieregulaminowa sygnatura została usunięta.
"I've got nothing to hide. I am , who I am." ~Adam Lambert
#49
Nick- SiStEr24
Wiek: 11
Zainteresowania-MC i rysowanie
Jestem na mc od ponad 2 lat
Pilnować chciałabym: Creative 3 China
Na którym trybie spędzasz najwięcej czasu-/creative 3 china
Ile czasu spędzałabyś na serverze: od 3 do 5/6 godz w weekend
Zrobiłam dla mc- Staram zgłaszać się osoby nie przestrzegające regulaminu i jak ktoś przklinam upominam
Dlaczego na to miejsce powinniśmy wybrać właśnie ciebie?:uważam że pasuję na to miejsce ponieważ: Jestem Miła,pomocna,pozytywna i lubię kontaktować się z Serverem, Lubię też  pomagać innym, pomagam słabszym,początkującym lub nowszym w komendach jak czegoś nie potrafią Smile
Bardzo lubię pomagać i bardzo chciałabym żeby to mnie wybrano <3 pozdrawiam całą administrację i wszystkim życzę wygranej Wink

HeartHeart  SiS :*
#50
Twój nick na serwerze: ZaboreQ

Wiek: 14 lat

Zainteresowania: Piłka nożna, Muzyka, budowanie w minecraft.

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 3 lata ze sporą przerwą

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Creative 3/pvp kits

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: na creativie 3, czasami też wchodzę na creativa 1, water blocka oraz pvp kits

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Tyle ile mogę Big Grin od 2 do 5 godzin. zależy od  dnia sprawdzianów itp

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Zbudowałem spawn na creative 3, oraz pomagam graczom, administracji Smile. Zgłaszałem także,  graczy łamiących regulamin.


Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Jestem ogarniętą osobą, potrafię odróżnić cheatera od "czystego" gracza. Staram się pomagać graczom i moderacji jak tylko mogę jestem aktywnym graczem oraz nie posiadam zbyt wielu wrogów. 
Jestem miłą osobą, oraz trudno mnie zdenerwować. Znam podstawy ortografii oraz wiele komend. *Od kilku miesięcy posiadam range budowniczy na creativie 3, freebuild. Więc trochę doświadczenia mi przybyło*
[Obrazek: 144ffca5f9183.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości