Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
#1
1 Rekrutacja na Range JR Moderator Mcsurvi.PL JR.MODERATOR 2016 - Złóż swoje podanie ! 
Zostań członkiem EKIPY MCSURVI.PL !






JR.MODERATOR - to stanowisko na serwerze MCSURVI.PL - jest to osoba odpowiedzialna za pilnowanie porządku, kultury na serwerze mcsurvi. Jej zadaniem jest uczciwa i sprawiedliwa ocena sytuacji niezgodnych z regulaminem serwera, w tym łapanie cheaterów, dopilnowanie chatu gry.

Osoby które zostaną wybrane na to stanowisko będą miały szanse awansu na wyższe rangi w czasie, okres awansu na wyższą rangę (po jr.moderatorze będzie to moderator) po minimum 2 miesiącach.
Po awansie na rangę Moderator członek ekipy otrzyma dostęp do specjalnego działu na forum oraz wyróżniającą się rangę na forum.

Każdy Jr.Moderator i każda wyższa ranga posiada uprawnienia do kickowania i banowania nieuczciwych graczy na wszystkich serwerach, należy jednak pamiętać że rangę JR moderatora otrzymuje się na JEDNYM SERWERZE którym chce się opiekować! W przyszłości jeśli ktoś sprawdzi się na danym miejscu będzie miał szanse otrzymać również rangi na innych trybach!


Jr Moderatorem musi być osobą wiarygodną, uczciwą i zaufaną.
Proszę pamiętać że kandydaci którzy będą zgłaszali swoje podania na trybach na których nie są aktywni, dużo stracą bo nie będą brani przez Nas na poważnie, zapraszamy do kandydowania wyłącznie aktywne osoby, jeśli nie jesteś aktywny lub grasz tam od świeta, nie kandyduj bo w przyszłych rekrutacjach obniżysz swoje szanse.


Podstawowe korzyści z bycia Jr Moderatorem?
*Wyróżniająca się ranga na serwerze
*Nieodpłatny i stały dostęp do przywilejów VIP
*Prestiż i Szacunek
*Przynależność do jednego z największych i najbardziej popularnych serwerów w Polsce.
*Możliwość awansu na wyższe rangi które posiadają zwiększone uprawnienia, przywileje i możliwości
*Możliwość otrzymywania sezonowo forumowych gadżetów jako upominki dla najaktywniejszych Smile

Przejdźmy do samych podań, każdy kto chce się ubiegać o rangę Jr Moderatora powinien napisać posta korzystając z poniższego wzoru:


Kod:
[b]Twój nick na serwerze:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Zainteresowania:[/b]
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:[/b]
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?[/b]
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:[/b]
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:[/b]
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?[/b]
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?[/b]
PAMIĘTAJ! NIE KŁAM BO WSZYSTKO JESTEŚMY W STANIE SPRAWDZIĆ KŁAMSTWO = PEWNY DOŻYWOTNI BRAK SZANS NA RANGĘ NA SERWERZE!


Osoby które zostaną wybrane na to stanowisko MOGĄ być poproszone o kontakt z nami poprzez teamspeak (konieczny mikrofon), w celu krótkiej rozmowy. Nie masz mikrofonu? Pies Ci go pożarł lub porwało ufo? Pożycz go, kup nowy lub nie zgłaszaj podania.

Podania można składać do końca roku, kilka dni później ogłosimy wyniki.

Rekrutacja otwarta do odwołania. Z otrzymanych podań postaramy się wybrać w gronie administracji najbardziej interesujących kandydatów.

Proszę nie ponawiać podań ani nie wysyłać ich w prywatnych wiadomościach, wszystkie podania zamieszczamy w tym temacie! Proszę wszystkich również nie umieszczać wpisów innych niż podania zgodnych z w/w wzorem, spam, niepotrzebne komentowanie będzie karane/kasowane. Jeśli masz pytania zadaj je mi w prywatnej wiadomości.


Podanie może złożyć każdy, dogłębna znajomość pluginów nie jest wymagana.

Z góry dziękujemy za wszystkie wnioski =)))

Pozdrawiam
SzybkiBanan
Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =)
#2
Witajcie czytelnicy mojego podania !



Twój nick na serwerze: Docent_Gruszka

Wiek: 17 lat

Zainteresowania: Piłka nożna,Gry PC szczególnie: CS:GO i Minecraft

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od 3 lat

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś range Motderator: Na FreeBuild

Tryb/Tryby którym spędzasz najwięcej czasu: FreeBuild

Ile dziennie możesz spędzić godzin na serwerze: 3,4 godziny

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl: Pomagałem graczom gdy mieli problem

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko: Chciałbym żebyście mnie wybrali na to stanowisko ponieważ jestem ogarnięty
pomocny i lubiany na waszym serwerze.
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
#3
Witam państwa, życzę wszystkim powodzenia w rekrutacji Smile

Twój nick na serwerze: kubbas007
Wiek: 14 lat.
Zainteresowania: Informatyka, muzyka lat '50 - '80, śpiew oraz kolarstwo.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Bodajże półtora roku.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Najbardziej Creative I i III, gdyż na serwerze Creative I rzadko widywałem administratora, który miałby pilnować tego trybu. (tylko podczas eventów etc.)
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Creative I i III
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W tygodniu - 1 - 2 godziny, a w piątki i w weekendy nawet do 10 godzin.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Staram się tworzyć ciekawe wątki, także zgłaszam osoby, które nadużywają wulgaryzmów. Odkąd mam konto na forum zgłaszam osoby, które łamią regulamin serwera, lecz przed założeniem konta zgłaszałem owe problemy do niektórych moderatorów. Staram się tworzyć miłą atmosferę wokół graczy, nikogo bym nie odtrącił. Przecież jesteśmy równi i powinniśmy się trzymać w grupie Smile
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Potrafię być konsekwentny i ostro przestrzegać regulaminu, lecz na co dzień jestem osobą z wielkim poczuciem humoru i dystansem do siebie. Staram się zawierać kontakty z nowymi graczami i z niektórymi administratorami. McSurvi jest to miejsce, gdzie mógłbym jednocześnie się dobrze bawić i zachować kulturę na serwerach.

Dziękuję za przeczytanie!
Pozdrawiam, Jakub.
Gentleman will walk, but never run.
#4
Twój nick na serwerze: __LuSiA__
Wiek: 14
Zainteresowania: ogólnie interesuję się wszystkim, ale najbardziej to sport, rysowanie i granie na laptopie
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od około 2 lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?
Najbardziej to chciałabym nadzorowac i otrzymac rangę Jr Moda na Anihilacji, Creative 3, Pvp classic i Pvp z kitami
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: anihilacja i creative 3
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 3-7 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
Tak, owszem staram się zgłaszac jak największą ilośc cheaterów lub osób łamiących w jakikolwiek regulamin. Również zgłaszam osoby w prywatnych wiadomościach do Jr Moda Nystki
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Myślę, że jestem osobą odpowiedzialną i konsekwętną, potrafię porozumiewac się z innymi graczami w różnym wieku. Potrafię również rozpoznac czy ktoś oszukuję w grze, czyli używa niedozwolonych modyfikacji. Mam nadzieję że jestem dobrą osobą na to stanowisko. Proszę o szansę i dziękuję za przeczytanie tego podania.
#5
Mam nick Sznajper002__
Wiek 16 lat
lubie grac w pileke i koszykowke i grac w MC na Wd 1
Aktywny jestem aktywny 2 lata
Chcilbym dawac bany i budowac cos fajnego bardziej Modelatora
WD albo Pvp Clasic
Mogę spedzic 5 godz na serwerz
Kupilem 3 razy UB i vipa na Creative
Dlatego ze dużo czsu jestem aktywny na serwerz jest na 1 listcie serwerow i lubie go bardzo
#6
Nick:Zombo
Wiek:11
Zainteresowania:komputery
Aktywnosc : 4 lata
Tryb:Anihalicja
Spędziany czas : 4 godziny 
Zrobienie coś dla społeczności : Próby łapanie cheaterów i zgłaszania
Dlaczego mnie wybraćna Jr.Mod :Myślę że bym pomagał w łapaniu cheaterów
#7
Witam i powodzenia dla innych :*


Twój nick na serwerze: MixPepe3
Wiek: 15 lat
Zainteresowania: Gotowanie , muzyka i śpiewanie
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Jestem aktywny na tym serwerze od roku
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: EasyHC i annihilacja PvP Kits
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: EasyHC i Annihilacja
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: od 2 do 4 godzin dziennie
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Tak zrobiłem np: zgłaszałem ludzi za słowa
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ chciałbym zobaczyć jak to jest poczuć się moderatorem i nauczyć się czegoś z bycie nim i nie tylko. Chciałbym karać za złamany regulamin lub za brak współpracy przy sprawdzaniu.
Pozdrawiam: MixPepe3
#8
Twój nick na serwerze : lopkuijj
[color=#ff3399][b]Wiek : 13

Zainteresowania : Hmm, oczywiście gry. Lubie projektować i ogólnie lubię mode i mam swoich ulubionych projektantów mody.
Od kiedy jesteś aktywny na serwerze? : Coś około 4-5 lat.
Który tryb chciałabyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałabyś otrzymać rangę Jr.Moderatora?: Ragę chciałabym otrzymać na trybie anihilacji I oraz pvp Classic.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu : Anhilacja I i Pvp Classic.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze : Nie umiem określić czasu, ponieważ chodzę do szkoły i musze mieć czas na nauke. Zależy to również od tego jaki mam tydzień (chodzi mi o sprawdziany). Jak mam "luźny" to coś około 2 - 3 godzinek a w weekendy 4 - 5.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? : Zgłaszałam przez pewien dłuższy okres graczy z cheatami różnego rodzaju, oraz słowa. Po jakiś czasie przestałam nagrywać graczy z cheatami ponieważ i tak tworzyli multi konta przy tym mnie obrażając. Nagrywam teraz w sytuacji gdzie gracz faktycznie przeszkadza swoją nie sprawiedliwą grą.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? : Wydaje mi się że mam minimalne szanse co do tej rangi , ponieważ robiłam problemy z błahostek. Teraz się zmieniłam i to chyba na lepsze. O rangę staram się od początku mojej przygody na tym serwerze. Uczyłam się wszystkim komend na pamięć co uważałam za niekonieczne ale może się przydadzą. Chciałabym pomóc serwerowi, aby utrzymać porządek (szczególnie z cheaterami). Chciałabym jeszcze dodać że z całych moich sił będę próbowała pomagać graczom serwera, aby mnie polubili.
#9
Mój nick na serwerze: _Oktawik
Wiek: 13
Zainteresowania: granie w gry takie jak Minecraft
Jestem aktywny od: końca 2014roku
Chciałbym otrzymać range Jr.Mod na freebuild  
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: freebuild, pvp classic, pvp kits,
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 4-5 godzin
Często nagrywam i wrzucam na wasze forum filmiki z cheaterami
Znam dużo komend, często gram na waszym serwerze.


Pozdrawiam _Oktawik 
#10
Twój nick na serwerze: Nils1711.
Wiek: 15.
Zainteresowanie: Szczególnie MC i piłka nożna.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Od miesiąca ale konto mi się zepsuło więc licząc tamte konto 3 lata :/
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Chciałbym nadzorować tryb Creative
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Najwięcej czasu spędzam na trybie Creative Wink
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Mogę spędzić 3 lub 2 godziny dziennie
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Pomagałem innym ludziom np : miałem vipa jakas osoba się mnie pytała pomożesz w sprawie word edita , to jej pomagałem
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Lubie pomagać innym i chciałem po raz 1 być JuniorModem (:

Pozdrowienia z Warszawy xD


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości