Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdminRekrutacja JR Moderator - MCSURVI - GRUDZIEN 2016
#11
Twój nick na serwerze: Kookieee

Wiek: 16 lat



Zainteresowania: K-pop, Muzyka, Wschodnie sztuki walki, League Of Legends, Lubię budować na MC Smile



Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: gram na serwerze ogólnie od 3 lat jednak miałem parę rożnych nicków od ok 3 tyg wchodzę codziennie regularnie



Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? : WaterBlock lub Creative China


Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: WaterBlock, Creative China



Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: od 2h do 5h



Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Dosć często zgłaszam dziwne zachowania na serwerze oraz staram się eliminować wulgarnych graczy



Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Uważam iż moja kultura jest prawie nienaganna .

potrafię ocenić sytuację i spokojnie ją rozwiązać . Nie toleruje wulgarnych graczy. Nigdy nie używałem żadnych cheatów :0

Jestem pozytywnym i ogarniętym człowiekiem . Smile
#12
Twój nick na serwerze:Noemi12
Wiek: 13
Zainteresowania: Zespół Kpop'u BTS,jazda konna,muzyka.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Chyba tak jakoś z kilka lat,wydaje mi się,że 2/3 lata.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Najbardziej Creative China,oraz Waterblock,dlatego,że widzę tam mało moderatorów,oraz często tam gram.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Waterblock oraz Creative China.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Chyba z 3-4 godziny,zależy czy w weekend.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Jeżeli to się zalicza,starałam się informować o graczach oszukujących.Oraz byłam Tbudem z nalesniczkiem,Tebu,Zaborqiem oraz innymi na waterblocku,kiedy mieliśmy zbudować arenę.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Myślę,że jestem osobą,na którą można liczyć,jestem odpowiedzialna,można mi zaufać,potrafię porozumieć się z graczami,mam dystans do siebie.Potrafię rozpoznać wszelkie programy oszukujące.Myslę,że jestem osobą odpowiednią na stanowisko,oraz liczę na szansę.Dziękuję również,za przeczytanie tego podania Smile Pozdrawiam.
#13
cześć mój nick na srv klakier2112
mam 14 lat 21 grudnia 15
interesuje się siatkówką i koszykówką
na serwerze jestem aktywny około 3/4 miesiące
chciałbym pilnować trybu pvp clasic tam tez chciałbym otrzymać ta range
tryb na którym najwięcej czasu spędzam to pvp clasic na srv moge siedzieć 3/4 h dziennie
narazie nie zrobiłem nic dla mcsurvi.pl chyba ze liczy się zgłaszanie cheaterów
chciałbym byc wybrany ponieważ jestem otwarty mam sporo czasu aby siedzieć na tym serwerze i wkurzają mnie cheaterzy przez których nie da się grac...aury uciekanie na flyu itd.. mysle ze mam szanse by zostać moderatorem....pozdrawiam serdecznie Smile
PS. byłem moderatorem na paru małych serwerkach na których grało po 50/100 osob wiec sprawdzenie czy ktoś ma cheaty to dla mnie żaden problem
#14
Witam państwa, życzę wszystkim powodzenia w rekrutacji
Twój nick na serwerze:BartixCraft112
Wiek:13
Zainteresowania:piłka nożna minecraft kolarstwo szkoła
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:1.5 2 lata
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Chciałbym otrzymać range jr moderatora na PVP KITS PVP CLASSIC sky wars/super sky wars anihilacja
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: teraz super sky warsy/sky wars classic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:3 do 5 godzin w tygodniu w weekend do 6 godzin czasami więcej
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałem osoby które czeatują przeklinają i reklamują servery ts3 osobne oraz kupiłem itemy i vipy za sms
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Chciałbym zostać jr moderatorem, ponieważ chce zapobiec cheaterom osobom które przeklinają i reklamują inne ts3/servery. Jestem osobą rozważną umiem rozpoznać czy gracz używa niedozwolonych modyfikacji. Szanuję innych graczy. Mają u mnie zaufanie
Coś o mnie : Znam rózne pluginy ponieważ niejedno krotnie miałem własne servery w minecraft. Posiadam ts3 skype mikrofon
Myślę że zostanę przyjęty do grona administracji.
Dziękuje za przeczytanie mojego podania.
----------------------------------------------------------------------------------
            Big Grin Daj repkę jeśli pomogłem +1 Cool
#15
Mój nick na serwerze MikolajSPK
Wiek:16
Zainteresowanie: Gra na Mc i kocham piłke nożną.
Od półtora miesiąca ale zapomniałem hasła więc Gram już ponad 1 roku
Chciałbym nadzorować tryb freebuild
Najwięcej czasu spędzam na trybie freebuild lub PvP Classic
Mogę nawet spędzić 6 godzin, a najczęściej spędzam ponad 4 godziny dziennie
Często pomagałem dużo ludziom jak dedali to dawałem im jakieś itemy albo robiłem im często eventy
Lubie robić eventy i bardzo im pomagam i ,np ich pocieszam jak coś się stanie
Chciałbym bardzo być Jr Modem , bo chce ich ratować w różnych sytuacjach. Myślę, że mnie wszyscy polubią skoro będę dla nich taki dobry i miły. Pozdrowienia z Łodzi Smile
#16
Twój nick na serwerze: Bartek998
Wiek: Za 2 Miesiące 13 Lat.
Zainteresowania: Sporty Zimowe, Motorsport (F1), Języki, Informatyka i Gry Komputerowe takie jak: Minecraft, WOT, BF4 itp.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Około 3 Lat.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Najbardziej chciałbym pilnować tryby: Wojownicy Dusz albo Pvp Kits.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Wojownicy Dusz i Pvp Kits
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Na tygodniu około 3-4 Godzin. W weekendy moge nawet spędzić około 6 Godzin na Serwerze Smile
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Tak, bardzo dużo. Jak ktoś jest nowy na forum lub na serwerze to zawsze staram się ich przywitać. Nawet jak ktoś napisze 'Hej' z osób ktorych już znam to i tak im odpowiadam Smile. Zgłośiłem dużo graczy łamiąc jakikolwiek punkt w Regulaminie Big Grin
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Myśle że jestem odpowiedzialną osobą i jestem bardzo konsekwętny. Wiem kiedy ktoś używa niedozwolone modyfikacje. Bardzo lubie pomagać innym ponieważ mi to sprawia dużo przyjemnośći. Lubie zawierać kontakt z innymi osobami. Jak na mój wiek, myśle że jestem bardzo ogarnięty. Znam większość podstawowych komend Jr. Moda i wiem jak się sprawdza innego gracza.
Dziękuje za przeczytanie mojego podania o Jr.Moderatora. Mam Skypa i Teamspeak. Proszę o szansę Tongue
Życze wszystkim powodzenia!
Pozdrawiam Bartek Big Grin
#17
Twój nick na serverze: _Angela_0

wiek : obecnie mam 13 [lat]

Zainteresowania : Śpiew, Sport [głównie siatkówka,koszykówka],Muzyka, Projektowanie postaci [głównie Anime/Manga]

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Około 1 [rok] dokładnie nie pamiętam ;c

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora?: Chciałabym nadzorować Creative [3] lub Pvp Kits

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Anihilacja, Pvp Kits, Creative [3]

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Mam dużo wolnego czasu to gdzieś około 3-7 godzin c;

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Tak, Budowałam, oraz pomagam w zbudowaniu spawnów,
zgłaszam Cheaterów, ogólnie graczy którzy łamali w jakikolwiek sposób regulamin.

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Cóż jestem miłą, ogarniętą, odpowiedzialną oraz pełną energii osobą. Na serwerze gram regularnie oraz próbuje być dla graczy wzorem.
Chciałabym żeby gracze zrozumieli że powinni być uczciwi oraz kulturalni na publicznych serwerach...
Szczerze te stanowisko jest dla mnie marzeniem. Administracja jest dla mnie wielkim wzorem, dzięki nim
uczę się jak postępować z graczami oraz jak sie do nich odnosić. Bardzo się staram
być uczciwa i dawać przykład innym. Wiem że te stanowisko wiąże się z wielką odpowiedzialnością
zdaje sobię z tego sprawę,dlatego chciałabym spróbować... Umiem rozpoznawać niedozwolone modyfikacje.Chciałabym żeby na serwerze zmniejszyła się
ilość cheaterów. Nie zgłaszałam za dużo cheaterów itp. na forum
ale mam bardzo dobry kontakt z administracją przez TeamSpeak, więc najczęściej tam zgłaszam graczy. Zrobię Co
w mojej mocy żeby na serwerze graczom się dobrze grało. Bardzo Proszę o szansę, bo taka szansa może się już nie powtórzyć.

Dziękuję za przeczytanie
~~ Anga *3*
#18
Mój nick na serwerze: Darknetick
Wiek: 16
Zainteresowania: Technologia, robotyka oraz nowinki z dziedziny komputerowej
Jestem aktywny od: półtora tygodnia
Chciałbym otrzymać range Jr.Mod na: freebuild
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: freebuild, serwer army
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 2-4 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Dla społeczności McSurvi nie zabardzo. Na Freebuildzie można tylko łapać cheaterów, co starałem się robić (2 razy).
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Szczerze, to nie jestem pewny, ale widząc po gramatyce na chat'cie jestem najlepszym wyborem. Big Grin

Pozdrawiam
#19
Twój nick na serwerze: Igor1231451
Wiek: Mam 13 Lat nie wiecej nie mniej.
Zainteresowania: Komputery, Informatyka, Gry i Języki obce.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na serwerze jestem aktywny od podejrzewam 2,5 Lat.
Który tryb chciałbys pilnować/nadzorować? Gdzie chcialbys otrzymac range Jr Moderatora? Najbardziej Chciałbym Nadzorowac serwer Creative 3 ale inne tryby też są spoko.
Tryb/Tryby na którym spedzasz najwięcej czasu: Najwięcej czasu spędzam na creative 3 Czasami Pogrywam sobie na Pvp Classc Lub Kits.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Zależy od Dnia w Tygodniu od 7 do 9 Godzin . W Weekendy tak Naprawde moge siedzieć cały Dzień.
Czy cos do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Do tej Pory Prawdopodobnie tylko Pomagałem Graczom na Creative 3.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem Miły, ogarnięty, Sympatyczny i Pomocny. Chciałbym upilnować Porządek i Kulture na niektórych Trybach. Potrafie Rozpoznawać "Cheaty" znane jako Huzuni i Kronos. Posiadam Teamspeak na który regularnie wchodze. Znam Podstawowe Komendy. Gdybym miał Administratora stałbym się bardziej aktywny na Forum. Jestem spokojnym i opanowanym Człowiekiem mam swoją kulture osobistą. Szanuje naszych administratorów i to co robia dla dobra Serwera. Jestem Optymistyczną Osobą i lubię dawac Uśmiech innym. Chcę żeby na serwerze panował spokój. Prosze o szanse i dziękuje za Uwage.
~~
MaKaowiec :3
#20
[b]Twój nick na serwerze: Sweet_Julcia (taki nick bo gram już dosyć długo w minecraft'a)
[b]Wiek: 12, 6 stycznia 2017r. kończę 13 ;v.
[b]Zainteresowania: Minecraft,rysunki,muzyka [k-pop],sporty [bieganie,siatkówka].
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Około 2-2,5
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Jr Moderatora? Na creative [3] (China) oraz, jakby można było na trybie PvP kits, ale najbardziej na creative [3] (China).
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Cretaive [3] (China), PvP Classic, PvP kits, Survival games, sky wars.
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W tygodniu 1h-2h (Wiadomo, że każdy ma szkołę, sprawdziany oraz dodatkowe zajęcia).
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? Zgłaszałam osoby, które łamały regulamin np. Cheaty,obraźliwe słowa (przeklinanie) reklamowanie serwerów.
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Jestem osobą odpowiedzialną, miłą, ogarniętą, zaufaną  i myślę , że nadawałabym się na to stanowisko.Pomagam nowicjuszom, którzy nie wiedzą jak? co? gdzie? Umiem rozpoznać niedozwolne modyfikacje.Znam podstawowe oraz vip'owe komendy. Chciałabym, bardziej pomóc serwerowi oraz zmniejszać ilość cheaterów, którzy łamią regulamin. Myslę, że przydałabym się w gronie administracji.Chciałabym, aby gracze byli uczciwi oraz mili dla innych graczy.
Proszę o szanse bo wątpię, że taka szansa się powtórzy, ponieważ mamy już świętną administrację.



Dziękuje za przeczytanie
,,Słyszałam o nim dużo razy, nigdy go nie wielbiłam, jednak od pewnego czasu kocham go jak brata" ♥
[Obrazek: giphy.gif]







Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości