Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017
(01-08-2017, 02:54 PM)Dark_Hole napisał(a): Twój nick na serwerze:
-Dark_Hole

Wiek:
-11 (rocznikowo 12)

Zainteresowania:
-Granie w gry takie jak Minecraft itp .

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
-Gram tu około  3 lat.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?
-Creative 1.

Tryb/Tryby którym spędzasz najwięcej czasu:
-Najwięcej czasu spędzam na Creative

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
-Moge dziennie spędzać na serwerze od 5 do 10 godzin.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:
-Staram się zgłaszać jak największą ilość osób, które złamały regulamin
administratorom na TeamSpeak'u.


Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:
Bardzo lubię McSurvi. Mam 11 lat ale to nie zmienia tego że jestem inteligentny i pomocny. Nie wyzywam lecz szanuję Adminów. Nie stosuje przekleństw, nie mam wielu zajęć dodatkowych więc cały czas  mogę poświęcić dla McSurvi co lubię. McSurvi to jedyny server na jakim gram więc jestem na nim praktycznie zawsze. Wiem jak sprawdzać innych jak się nie przyznają do niedozwolonych modyfikacji. Ogarniam wanda itp. Mam nadzieję że się dostane do waszej "drużyny". Big Grin
Twój nick na serwerze:12_patryk_12

Wiek:11(rocznikowo 12)

Zainteresowania: Programowanie, granie w gry

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:   
od jakiś 3-4 lat


Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?
Creative1

Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu
Creative 1


Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
3-4 godziny


Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?
tak zgłaszałem chearterów 


Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?

Jestem pomocny. Chociaż mam 11 lat lubię programować. Umiem też sprawdzać ludzi z niedozwolonymi modyfikacjami .Uwielbiam ten serwer, jest jedynym na którym gram, będę bardziej niż chętny pracować razem z wami. Mam nadzieje, że to mnie wybierzecie.
Twój nick na serwerze: okus
Wiek:13
Zainteresowania:Gry komputerowe , informatyka , sport , motoryzacja
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: od 4 lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Anichilacja
Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Anichilacja
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Anichilacja
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:4-6 godzin
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? zglosilem duzą ilość osob ktore łamia regulamin
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Gdybym zostal wybrany bym pilnowal kultury , cheterow i osoby łamiace regulamin.
1.Twój nick na serwerze: KacpeerJestem
2.Wiek: 14lat
3.Zainteresowania: Siatkówka, CSGO oraz Minecraft
4.Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Grałem bardzo długo, zmuszony byłem do przerwy która spowodowana była nadrabianiem zaległości
5.Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: Najbardziej chciałbym otrzymać na: Skyblocku,Waterblocku oraz Real Life ale oczywiście przyjmę helpera na dowolnym trybie
6.Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Skyblock, Waterblock oraz Real Life
7.Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Od godziny wzwyż
8.Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Myślę, że nie ale jeżeli dostanę szansę oczywiście się to zmieni
9.Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ myślę, że jestem dojżały psychicznie, umiem rozstrzygiwać spory, umiem sprawdzać graczy, którzy są podejrzani o cheaty, nie denerwuję się niepotrzebnie, umiem przyznać się do błędu oraz przeprosić, Mam sprawny mikrofon oraz jestem w trakcie mutacji

Dziękuję za poświęcony czas oraz życzę powodzenia wszystkim biorącym udział, oraz ciepło pozdrawiam administrację serwera
Twój nick na serwerze: Inuuuu
Wiek: 16
Zainteresowania:Muzyka, Gry, Sport, Czytanie książek, Oglądanie anime
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Na serwerze gram od ponad 3 lat na różnych kontach :v
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: Water Block
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Water Block
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 4-5h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Staram się pomagać graczom na serwerach, kupywałem vip :v
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Nie wiem dlaczego, Zależy mi na tym żeby społeczność była przyjazna a na serwerach mc survi coraz gorzej z tym, Big Grin nie byłaby to moja pierwsza "Praca" jako Helper, więc jakieś tam doświadczenie mam.

Dziękuję za czas poświęcony na przeczytanie
Dziękujemy za złożone podania, w niedługim czasie zostaną podane wyniki.
Z racji że sierpniowej rekrutacji nadszedł kres, to mam przyjemność ogłosić wam wyniki rekrutacji.

A o to lista osób które się dostały:
► Zjarany12xD
► Sally
► Dragon_Arya
► Girlit
► iNutka75
► Szumielxd_
► MixPepe3
► Bounty_
► Lordklocek

Wyznaczone osoby dnia 2017-09-02 o godzinie 16:00 muszą się pojawić na zebraniu. Więcej szczegółów o zebraniu na Pw, każda osoba która się dostała ma obowiązek zgłosić się do mnie na PW w celu ustalenia co gdzie i jak.
Obecność obowiązkowa.


Mamy nadzieję że osoby które się dostały będą jak najbardziej ogarnięte i przez okres próbny przedstawią się jak z najlepszej strony.
Gratuluję Smile
Gratuluje Smile
Jeżeli ci pomogłem ale coś dla ciebie zrobiłem to daj repke 1+ to cie nic nie kosztuje Wink



https://images84.fotosik.pl/806/d6ad00ebaa4eedb8gen.png
Graty Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości