Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017
#91
[b]Twój nick na serwerze:AntiBot
[b]Wiek: 11 lat
[b]Zainteresowania: Piłka nożna
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:3 miesiące
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: PVP CLASSIC
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasuTongueVP CLASSIC
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:7 godzin
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:Kupiłem vipa
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Poniewać umiem rozrużnić kto ma niedozwolone modyfikacje i jestem uczciwy i nie czituje.
#92
{Twój nick na serwerze}
-mrkapciu


{Wiek}
-12 lat


{Zainteresowania}
-Minecraft, gry symulacyjne


{Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze}
-Od około 2 lat


{Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?}
-Sky Wars Noob


{Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu}
-Sky Wars Noob


{Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze}
-5 godzin


{Czy coś do tej pory zrobiłeś dla McSurvi.pl?}
-Starałem się zgłaszać cheaterów oraz mówiłem o cheaterach helperom.


{Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?}
-Ponieważ, jestem wyrozumiały i konsekwentny, staram się patrzeć na wszystkie grające osoby oraz najwięcej czasu spędzam na McSurvi.pl. To był mój pierwszy serwer na, którym grałem.
#93
1. Nazywam się Maciek a Moje zainteresowania to sport motoryzacja i urządzenia ekstremalne (KOCHAM MOTORY W PRZYSZŁOŚCI MAM ZAMIAR NAGRYWAĆ MOTOVLOGI)
2.Posiadam 13 lat (jesienią 14)
3.Na server poświęcałbym od 1 do 4 godz a w weekendy o wiele więcej
4.Znam dobrze regulamin
5.Znam bardzo dużo komend związanych z serwerami sv,easyhc,hc,skyblock  (MIĘDZY INNYMI ESSENTIALS ORAZ WORLDEDIT)
6.Opanowanie interpunkcji 9,5/10
7.Chciałbym nadzorować tryb survival,easyhc
8.Na serwerze gram od ok. 6 msc
9.Jestem pomocny, udzielam wiele dobrych porad, chroniłbym graczy przed oszustami, jestem doświadczony (BYŁEM HELPEREM NA ***) //wymoderowano
10.Nick:Oldor332

Pozdrawiam całą administracje McSurvi.pl (;
#94
Kod:
[b]Twój nick na serwerze:proszekaso
[b]Wiek:9
[b]ZainteresowaniaTongueiłka nożna
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:5 miesięcy
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?PVP CLASSIC
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasuTongueVP CLASSIC
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:12 godzin
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?nie
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?Bo umiem rozpoznać kto ma cheaty a kto nie ma i nigdy nie czitowałem
#95
Twój nick na serwerze: Rainbowka_Girl
Wiek: 12 lat (w wrześniu 13)
Zainteresowania: Muzyka, nagrywanie na youtube, Edytowanie, Taniec, pływanie, granie w różne gry, prowadzenie bloga, Śpiewanie, piłka nożna, Umiem sprawdzać też. Jeśli ktoś by chciał to podaje linka do mj kanału na yt Wink Klikk
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Na tym nicku od dzisiaj, ale miałam już wcześniej konto na które przez przerwę od minecrafta zapomniałam nicku/hasła :/
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Kitpvp ponieważ  tam jest mnóstwo cheaterów, a administracji brak...
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: kitpvp, Skyblock+
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: 2-3 godzin, oczywiście jak zacznie się szkoła to może tyle samo ale zależy ile nauki będę mieć
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? tak, pozapraszałam moich znajomych na serwer i razem z nimi grałam
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ zawsze chcę pomóc, chcę pomagać temu serwerowi poprzez karanie graczy którzy się zachowują wbrew regulaminowi. Znam również komendy którymi powinien się posługiwać helper + troche jrmod gdyż byłam na innym serwerze najpierw helperem a następnie jrmodem (zrezygnowałam z powodów prywatnych) Znam Angielski więc mogę też pomagać graczom którzy nie rozumieją Polskiego i takim językiem się nie posługują. Uczę się również Hiszpańskiego oraz Francuskiego co może też być przydatne w życiu. Uwielbiam pomagać innym, umiem wytłumaczyć coś jak nie rozumieją.

Mam nadzieje na pozytywne rozpatrzenie podania Wink
Miłego dnia życzę
Rainbowka
#96
.....

1.Twój nick na serwerze:_Liziko_
2.Wiek:12
3.Zainteresowania:Interesuję się Muzyką , Plastyką , Sportem Bardzo Lubię również czytać książki
4.Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Hm.. szczerze? nie pamiętam ale dosyć długo
5.Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?Chciałabym Otrzymać Ragnę Helpera Na Kit PVP
6.Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Kit PVP
7.Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:Ok. 2h
8.Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl Poleciłam Ten serwer Bardzo wielu osobom 9.Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? Ponieważ nie za bardzo widzę tam Administracje ale np. Bardzo dużo graczy przeklinających , Wyzywających , którzy mają cheaty itp.
#97
Twój nick na serwerze:KrejziGaming
[b]Wiek:16
[b]Zainteresowania:budowanie,nagrywanie,łapanie cheaterów
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: ponad od 9 lat
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: pvp,creative,{ciekawe}
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:creative
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:7 godzin
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: zgłaszałem cheaterów i dużo gram na serwerze wchodzę na tsa
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:miałem już kiedyś helpera ale był włam i go straciłem , jestem doświadczonym graczem i lubie łapać cheaterów
#98
Twój nick na serwerze:
-_PanLis_YT

Wiek:
-15 lat

Zainteresowania:
-Lubie grać w minecrafta

Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:
-Gram tu około około 5 lat.

Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować?
-Wojownicy dusz, BedWarsy , Creative.

Tryb/Tryby którym spędzasz najwięcej czasu:
-Najwięcej czasu spędzam na BedWarsy,Wojownicy dusz i creative.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:
-Moge dziennie spędzać na serwerze od 1 do 2 godzin.

Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?:
-Staram się zgłaszać jak największą ilość osób, które złamały regulamin
administratorom na forum.


Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:
-Myślę, że jestem osoba odpowiedzialną i konsekwentną. Szanuję graczy oraz administrację.
Potrafię rozróżnić czy gracz używa niedozwolonych modyfikacji. Staram być wzorem dla innym nie używając wulgaryzmów
oraz zachowuje się prawie nienagannie. Zgłaszałem wiele nieuczciwych graczy do administracji m.in na programie głosowym
TeamSpeak3 na który wchodzę regularnie od dłuższego czasu.
Mam dużo wolnego czasu który chciałbym poświęcić na rozwój serwera.
#99
nick:twojnik
wiek:12
zainteresowania: komputer ,
jazda na rowerze
od kiedy jestem aktywny:1 miesioc lub 2
tryb ktory chcialbym nadzorowac:Wojownicy dusz
Range Helpera chcialbym otrzymac na: minefox.pl
Najbardziej jestem aktywny na wojownicy vs Potwory 1 lub 2 ale wojownicy dusz tez lubie
Dziennie czasu moge spedzic: 6 godzin
Co robilem dla spolecznosci MCSurvi: zglosilem wiele cziterow ktorzy zostali zbanowani
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko:Chcialbym usunąc cziterów i bede doplacal serwer jesli bedzie trzeba
Twój nick na serwerze:RemikTenFejm
Wiek:16
Zainteresowania:Informatyka , muzyka tak tak troszkę i pilka nożna
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Już od ponad Roku ale często zmieniam nicki z powodow wlamow :V
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?Mogę otrzymać range na Crative i BedWars
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:Creative budowanie Big Grin to moja pasja <3 BedWars i SkyWars
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:Oklolo 12/15h zależy czy w roku szkolnym.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?Zglaszam pare osob ale jeżeli chodzi o cos większego to nie
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?Wydaje mi się ze będę dobrze spelnial swoją role na serwerze jakim jest MCSUVI.PL, wydaje mi się ze będzie dobrze Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości