Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nalagx35Rekrutacja Helper - MCSURVI.PL - SIERPIEŃ 2017
#31
Moj nick na serwerze to Luki_2_0
Wiek:13
zainteresowania:muzyka piłka nożna
Od kiedy jestem aktywny : od ponad 3 lat
Ktory tryb chcialbys pilnowac/nadzorowac Creative Medieval
Ile dziennie mozesz spedzicz czasu na serwerze od 5 do 10 godz
Czy cos do tej pory zrobiles dla spolecznosci Mc.Survi.pl tak zglaszalem cheaterow
Dlaczego wlasnie ciebie powinnismy wybrac na to stanowisko poniewaz jestem spoko umiem komendami sie obsługiwac widze kiedy cos cheatuje mam duzo czasu na granie na serwerze jestem miły i fajny

Dziekuje Za przeczytanie mojego podania pozdro dla ekipy Mc.Survi.pl Big Grin
#32
Twój nick na serwerze: szumielxd_
Wiek: rocznikowo 11 (12.2007)
Zainteresowania: dużo tego... informatyka (głównie programowanie), gitara, wschodnie sztuki walki, jazda na rowerze, motoryzacja i matma ;-;
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: eh... w sierpniu jakoś 2 lata stukną
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? Annihilacja, pvp kits
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Annihilacja, obydwa pvp i skyblock
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: narazie to duużo, ale w roku szkolnym tak z 7/8 h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? zgłaszałem graczy do administracji, jestem raczej pomocny (co widać po moich pięknie nabijanych punktach reputacji na forum), kupiłem bratu przedmioty premium na serwerze (no nwm czy sie liczy :v)
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? jestem osobą w miarę ogarnietą i ciężko wyprowadzić mnie z równowagi. Uparcie dąże do celu i jestem konsekwentny w tym co mówię. Jako gracz starałem sie jak najbardziej uprzykrzyć życie cziterom i mam zamiar robić to w przyszłości. Zgłaszałem bugi. Potrafię bardzo dobrze rozpoznać czitera. Jako helper z pewnością dążyłbym do zmniejszenia populacji cziterów na serwerze.

Powodzenia dla innych^^
#33
Twój nick na serwerze:kamil77795
Wiek:17
Zainteresowania:Sport Gra na Komputerze
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:Od ok roku
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?: FreeBuild
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: FreeBuild
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: od 5 do 7h
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?: Nie, ale staram się
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Myślę że jestem "Rozgarniętą" osobą która ma doświadczenie (HeadAdmin Na serwerze EnderDragon[Upadły]|Budowniczy na 2 mniejszych serwerach|Moderator)
W Minecrafta gram od ok 5 lat z małymi przerwami
Jestem niezwykle przyjacielską osobą która łatwo zawiera nowe przyjaźnie
Mam sporo wolnego czasu Wink
#34
Nick w grze: vVampireek1337_
wiek: 13 lat :3 (w  wrześniu 14)
zainteresowania: Ścianka wspinaczkowa, Tenis stołowy, Pływanie, PvP w minecraftcie :3
Najbardziej to chciałbym nadzorować tryb: PvP classic
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: 2-3 lata
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: PvP classic
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: w tygodniu umiem do 5 godzin lecz w weekendy bardzo dużo gdzieś13-17
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?Jasne zgłaszałem wielu cheaterów i zawsze upominam graczy jak przeklinają
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Potrafię być konsekwentny i ostro przestrzegać regulaminu. Także zgłaszałem cheaterów do wielu administratorów. Zgłaszałem także graczy, którzy używają wulgaryzmów. także o umiem wykryć czy gracz posiada niedozwolonych modyfikacji a także umiem sprawdzać posiadam Własny sposób na innych servach zdarzało mi się mieć range helper sądzę, że jestem osobą odpowiedzialną,moralną i miłą. Szanuje administratorów także to co robią dla servera sądzę, że umiałbym pracować u was na tym stanowisku
#35
Nick na serwerze:
Morovinz2

Wiek:
14 lat

Zainteresowania:
Piłka nożna, Windsurfing, Koszykówka , Programowanie , Tworzenie muzyki

Aktywny jestem już przez około lub ponad pół roku

Nadzorować chciałbym Sky Block

Najwięcej spędzam czasu na Sky Block

Dziennie mogę spędzić od 2-4 godzin a w weekendy od 9-14 godzin

Na razie nic nie zrobiłem

Uważam że powinienem zostać przyjęty ponieważ: nie mam litości do ludzi, coraz bardziej się rozwijam , zawsze przyda mi się jakaś robota do wykonania , uważam ze jestem odpowiedzialny za to co robię i chcę jak najbardziej wesprzeć serwer na ile tylko potrafie
#36
Twój nick na serwerze: Skillpvp321
Wiek: 13 lat
Zainteresowania: Sport, informatyka i wszystko co fajne Big Grin
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: ło ja cie.. Nie licząc starego konta to z 2 lata będzie
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? : Na obu serwerach PvP, skywars, jail
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Serwery PvP oraz WD.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Około 5 godzin dziennie.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? : Zgłaszałem sporo cheaterów, osób łamiących regulamin, zakupiłem pare usług (większość nie dla siebie Wink) oraz pomagam graczom (No.. zazwyczaj)
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
Jestem osobą przyjacielską, pozytywną i uczciwą.
No czasami potrafie sie nieźle zdenerwować ale to chyba normalne u ludzi
Mam mnóstwo wolnego czasu którego niemam jak wykorzystać.
Nienawidzę cheaterów, pewnie zaraz polecą hejty że sam nim czasem byłem itd..
Mam też dobre doświadczenie w łapaniu cheaterów, niemal żaden cheat mi nie obcy
Chciałbym pomóc serwerowi i włożyć coś od siebie dla McSurvi

Szczęścia pozostałym Smile
#37
NICK: Jack_XD
WIEK: 14lat,
ZAINTERESOWANIA: Sport, informatyka, grafiki, serwery minecraft itp.
OD KIEDY JESTEŚ AKTYWNY NA SERWERZE: Na serwerze jestem aktywny gdzieś od dwóch lat,
KTÓRY TRYB CHCIAŁBYŚ PILNOWAĆ/NADZOROWAĆ? GDZIE CHCIAŁBYŚ OTRZYMAĆ RANGE HELPERA: Rangę Helpera chciałbym otrzymać na serwerze PvP Classic, są tam gracze, którzy cheatują itd.
TRYB/TRYBY NA KTÓRYCH SPĘDZASZ NAJWIĘCEJ CZASU: Sporo czasu spędzam na serwerze Real-Life/SkyWars, oraz pvp,creative. (Na PVP spędzałem mniej czasu, ponieważ miałem przerwę, ale teraz zacząłem grać "na nowo").
ILE DZIENNIE MOŻESZ SPĘDZIĆ CZASU NA SERWERZE: Na serwerze mogę spędzać od 4 do 6godzin.
CZY COŚ DO TEJ PORY ZROBIŁEŚ COŚ DLA SPOŁECZNOŚCI MCSURVI: Zgłaszam Cheaterów, reklamuje serwer na Skype na innych serwerach.
DLACZEGO WŁAŚNIE CIEBIE POWINNIŚMY WYBRAĆ NA TO STANOWISKO?: Ponieważ uważam, że jestem osobą, która pilnuje porządku pomaga graczom. Jestem osobą kulturalną, miłą. Zawsze gdy będę mógł pomóc administracji, graczom - Pomogę.
I napisze jeszcze coś o osobie Smile : Jestem Mikołaj , lubię grać w piłkę nożną moim zainteresowaniem jest również Informatyka bo interesuje się komputerami. Jestem odpowiedzialnym , miłym , radosnym i uśmiechniętym chłopakiem , zawsze jak mój/a kolega/koleżanka ma problem to jej/jemu pomagam w tym jak tylko mogę. Także interesują mnie zwierzęta takie jak : psy , koty.
Jestem człowiekiem, który zawsze utrzymuje porządek, stara się wprowadzić odpowiedni klimat na serwerze, utrzymuje kulturę i zasady serwera, jestem pomocnym oraz miłym umiem robić ogólne porządki na serwerze. Wszelkie problemy od razu konsultuje z administracją. Jestem człowiekiem, z którym zawsze każdy się dogada.

Pozdrawiam Serdecznie Administracje MCSurvi.PL, oraz życzę powodzenia innym graczom, którzy startują na Helpera Smile
#38
]Twój nick na serwerze: ddc
Wiek: ddc
Zainteresowania: Jazda na rowerze testowanie nowych wersji różnych gier
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: z niecale 5 lat
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? anihilacje
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: anihilacja i czasami cr3 i inne trybyIle dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: ile bedzie trzeba moge siedziec 24godziny jezeli bedzie potrzeba
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl zgłaszalem graczy za przeklinanie itd Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? nie ze tak wiekszosc helperow na anihilacji mają all boskie i vipa za to ze mają tam helpera chcial bym poprostu pilnowac porządku na tym trybie uprzedzac graczy zeby uwazali na slowa i na to zeby nie cheatowali i takie tam pozdrawiam cale mcsurvi~ddc

sr za to ze do wiek napisalem ddc przez pomylke tak naprawde mam 14lat xD
#39
Twój nick na serwerze: DextoriuS
Wiek: 15, za dokładnie 38dni będę miał 16.
Zainteresowania: Gry Komputerowe = WoT [ World Of Tanks ] , Minecarft, Metin, CS, ale także niektóre sporty.
Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze: Bedzie około 2 Lat.
Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera? : Wojownicy dusz.
Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu: Wojownicy dusz.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: W dni wolne do 3-6H, po wakacjach do 1-3H.
Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl? : Niestety nie, ale może się to zmienić.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko? : Jestem osobą miłą, pomocną, uczciwą. Chciałbym pomóc serwerowi wykrywanie graczy z '' Cheatami ''.
Napisze szczerze, że nie wiem dlaczego administracja ma mnie akurat wybrać na te stanowisko, nie ode mnie zależy czy administracji się spodoba moja osoba, czy nie. Wink
Napisze jeszcze coś od siebie, jeśli ktoś mnie jeszcze nie zna : Mam na imię Dawid, mam 15 lat, tak jak pisałem wyżej będę miał za kilkanaście dni 16 lat. Zawsze jestem gotowy do pomocy innej osobie. Lubie grać w gry ( te co wymieniłem wyżej ). Nieraz emocje za bardzo mnie kontrolują i potrafię nieraz kogoś powyzywać Sad , ale próbuje to kontrolować.



Liczę, że się spodobało
Pozdrawiam
DexT
#40
Twój nick na serwerze:Micia123
[b]Wiek:11
[b]Zainteresowania:Nie mam żadnych zainteresowań
[b]Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze:od niedawna
[b]Który tryb chciałbyś pilnować/nadzorować? Gdzie chciałbyś otrzymać rangę Helpera?SkyWars
[b]Tryb/Tryby na którym spędzasz najwięcej czasu:BlockParty
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze:od 6-12 h
[b]Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności McSurvi.pl?nie
[b]Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?
mam dużo czasu i chciałbym poświęcić na waszy super serwer i zawsze każdemu pomogę
Pozdrawiam


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości